Maloka Boutique & Spa Obrázek0
Maloka Boutique & Spa Obrázek1
Maloka Boutique & Spa Obrázek2
Maloka Boutique & Spa Obrázek3
Maloka Boutique & Spa Obrázek4
Maloka Boutique & Spa Obrázek5
Maloka Boutique & Spa Obrázek6
Maloka Boutique & Spa Obrázek7
Maloka Boutique & Spa Obrázek8
Maloka Boutique & Spa Obrázek9
Maloka Boutique & Spa Obrázek10
Maloka Boutique & Spa Obrázek11
Maloka Boutique & Spa Obrázek12
Maloka Boutique & Spa Obrázek13
Maloka Boutique & Spa Obrázek14

Maloka Boutique & Spa

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Maloka Boutique & Spa je exkluzivní hotel obklopený zelení, který se nachází na východním pobřeží ostrova Margarita. V centru Playa Guacuco vzdáleném cca 2 km lze najít restaurace, bary a místní obchody. Transfer z letiště Porlamar trvá cca 20 minut. Vzdálenost do tohoto města je cca 25 km.

Pláž
Veřejná písečná pláž se nachází cca 1,5 km od hotelu Maloka Boutique & Spa. V areálu hotelu je hostům k dispozici autobus, kterým lze dojet na pláž. Plážový servis za poplatek.

Vybavení
Recepce 24h, komplex bazénů se sladkou vodou a oddělenou části pro děti (slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma), bar s nápoji, bar u bazénu s občerstvením, restaurace a'la carte servírující pokrmy venezuelské a mezinárodní kuchyně, butik, obchod. V areálu hotelu je wellness centrum a posilovna, které lze využívat za příplatek.

Strava
All Inclusive a'la carte - možnost výběru libovolného počtu jídel a nápojů z vyhrazeného jídelního lístku (humr, šampaňské, prosecco, cava, energetické nápoje a importované pivo nelze objednat v rámci All Inclusive). Snídaně: 7:00-10:00, oběd: 12:00-15:00, večeře: 18:00-22:00 -  v restauraci Mezklum. Vybrané alkoholické/nealkoholické nápoje a občerstvení se podávají v baru Mylocopas od 9:00 do 23:00, v baru u bazénu od 10:00 do 17:00. Pokojová služba je zahrnuta v ceně pobytu.

Sport a zábava
V hotelu je posilovna (běžecký pás, kolo a další cvičební náčiní), kterou lze využívat od 7:00-22:00. SPA & Wellness centrum nabízí různé druhy pleťových a tělových terapií a také masáže - je nutná dřívější rezervace. Posilovna a wellness je za poplatek.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelboutiquemaloka.com

Náš názor
Hotel Maloka Boutique & Spa je ideálním místem pro ty, kteří si cení modernost a eleganci spojenou s krásným výhledem. Je to hotel pro milovníky přírody, kteří mají rádi klid a pohodu. Módní interiéry, rozmanitá příroda, chutná a znamenitá jídla okouzlí všechny klienty. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění k přeletu

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč