Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek0
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek1
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek2
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek3
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek4
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek5
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek6
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek7
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek8
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek9
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek10
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek11
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek12
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek13
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek14
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek15
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek16
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek17
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek18
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek19
Wyndham Isla Margarita Concorde Obrázek20

Wyndham Isla Margarita Concorde

Venezuela - Isla Margarita - Porlamar
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Wyndham Isla Margarita Concorde se nachází ve městě Porlamar, přímo u pláže Playa Concorde a Laguna Blanca. Letiště je vzdáleno cca 36 km.

Pláž
Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu Wyndham Isla Margarita Concorde. Lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení
Recepce 24h s prostornou lobby, výtah, hlavní restaurace, bary, venkovní bazén s brouzdalištěm, zóna Wellness & SPA, hřiště pro děti, posilovna, herna, klenotnictví, směnárna, služba praní a žehlení prádla na vyžádání (za poplatek).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), obědy (12:30-15:00), večeře (18:30-22:30) podávané formou bufetu. Občerstvení je servírováno v baru Las Rocas: pizza, empanády, káva, želé, muffiny (16:00-17:30). Místní alkoholické nápoje (whisky, pivo, rum, vodka, gin, drinky) a nealkoholické nápoje (džusy, voda, sycené nápoje) jsou servírovány od 11:00 do 22:30. Welcome drink pro všechny hosty.

Sport a zábava
Hotel Wyndham Isla Margarita Concorde organizuje tematické večery, diskotéky a taneční vystoupení. Vodní sporty na pláži (za poplatek), v ceně 30minutové zapůjčení kajaku nebo šlapadla (za pobyt). Navíc: herna (kulečník a stolní tenis). Tenisový kurt v areálu hotelu (za poplatek).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****
Webové stránky
www.wyndhamhotels.com

Náš názor
Luxusní hotel Wyndham Isla Margarita Concorde patří k hotelovému řetězci Wyndham. Rozsáhlá infrastruktura a přímý přístup na pláž zajistí zábavu pro celou rodinu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění k přeletu

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč