Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek0
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek1
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek2
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek3
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek4
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek5
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek6
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek7
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek8
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek9
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek10
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek11
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek12
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek13
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek14
IKIN Margarita Hotel & SPA Obrázek15

IKIN Margarita Hotel & SPA

Venezuela - Isla Margarita - Isla Margarita
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velmi moderní a luxusní hotel se nachází ve východní části ostrova Margarita s rajským výhledem na Karibské moře. Transfer z letiště Santiago Marino na Margaritu trvá přibližně 45 minut.

.
Pláž

Nemovitost se nachází přímo na krásné písečné pláži. Kousek od něj se nacházejí další známé, neméně atraktivní pláže - pláž El Agua cca 10 minut a pláž Parguito cca 15 minut.

.
K dispozici pro hosty

Hotel navržený s důrazem na každý detail.

Čtyřhodinová recepce s lobby, velký bazén s výhledem na Karibské moře, pohodlná lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Hotel má speciálně navržené, krásně zařízené salonky ze dřeva a přírodních materiálů, relaxační prostory. ECO SPA centrum založené na přírodní kosmetice, např. na bázi perel, kde si můžete objednat masáže a různá kosmetická ošetření (za příplatek).

Internet

Relaxační prostory s bezplatným připojením k internetu.

Catering

Snídaně formou bufetu a servírované večeře. Pestrá kuchyně (venezuelská, asijská a mezinárodní speciality).

.
Sportovní a animační program

V blízkosti ubytování si můžete půjčit jízdní kola - oblast je velmi oblíbená mezi cyklisty. Na pláži se za příplatek organizuje potápění a rybaření. Po setmění hotel pořádá atmosférické večeře s živou hudbou, tematické večery a akce s DJ.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel Ikin jsme vybrali speciálně pro náročné klienty, kteří žijí v přírodě a chtějí strávit dovolenou na úrovni. Vřele doporučujeme procedury a masáže, které pravděpodobně dotvoří pohodu vaší dovolené a nejsou drahé.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

.

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

 

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč