LD Palm Beach Obrázek0
LD Palm Beach Obrázek1
LD Palm Beach Obrázek2
LD Palm Beach Obrázek3
LD Palm Beach Obrázek4
LD Palm Beach Obrázek5
LD Palm Beach Obrázek6
LD Palm Beach Obrázek7
LD Palm Beach Obrázek8
LD Palm Beach Obrázek9

LD Palm Beach

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nemovitost se nachází v Playa El Agua, severně od turistického letoviska Porlamar. Vzdálenost od letiště Porlamar je přibližně 35 km.

.
Pláž

Veřejná písečná pláž má oddělenou hotelovou část, která se nachází přibližně v. 300 metrů od hotelu. Playa El Agua se vyznačuje nádherným bílým pískem doprovázeným obrovskými palmami. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce s prostornou vstupní halou, hlavní restaurace, bary, venkovní bazén, dětský bazén, masážní místnost (za poplatek), vířivka, praní a žehlení prádla na vyžádání (za poplatek), zahrada, obchod se suvenýry.

Internet

Volné Wi-Fi.

.
Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:00-15:00), večeře (19:00-22:00). Jídla jsou podávána formou bufetu. Od: 10:00-18:00 se podává občerstvení v baru u bazénu. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (rum, pivo, vodka, drinky) se podávají v hotelových barech. V baru u bazénu se nápoje podávají od: 11:00-23:00 a v baru na pláži od: 11:00-16:00.

Sportovní a animační program

V areálu se pořádají tematické večery. Kromě toho se na pláži a v bazénu konají rekreační aktivity pro dospělé i děti (aerobik, plážový volejbal). Vodní sporty na pláži (za příplatek).

Webové stránky

www.ldhoteles.com

Místní kategorie

 

Podle našeho názoru

Útulný hotel se nachází na pláži El Agua. Ideální místo pro strávení nezapomenutelné dovolené, kde najdete klidnou atmosféru, krásné udržované zahrady a velmi dobré služby.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

.

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč