LD Palm Beach Obrázek0
LD Palm Beach Obrázek1
LD Palm Beach Obrázek2
LD Palm Beach Obrázek3
LD Palm Beach Obrázek4
LD Palm Beach Obrázek5
LD Palm Beach Obrázek6
LD Palm Beach Obrázek7
LD Palm Beach Obrázek8
LD Palm Beach Obrázek9

LD Palm Beach

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel LD Palm Beach se nachází u Playa El Agua, severně od turistického města Porlamar. Letiště Porlamar je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Soukromá písečná pláž se nachází cca 200 m od hotelu LD Palm Beach. Lehátka a slunečníky pro hotelové hosty - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h s prostornou lobby, hlavní restaurace, bary, venkovní bazén, dětský bazén, masážní místnost (za poplatek), vířivka, služba praní a žehlení prádla na vyžádání (za poplatek), zahrada, obchod se suvenýry.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:00-15:00), večeře (17:00-23:00). Jídla jsou podávána formou bufetu. Od 14:00 do 18:00 je v baru u bazénu servírováno občerstvení. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (rum, pivo, vodka, nápoje).

Sport a zábava
V areálu hotelu LD Palm Beach jsou organizovány tematické večery. Navíc na pláži a u bazénu jsou různé rekreační aktivity pro dospělé i děti (aerobik, plážový volejbal). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.ldhoteles.com

Náš názor
Útulný hotel LD Palm Beach umístěný u pláže El Agua. Ideální místo ke strávení nezapomenutelné dovolené - lze zde najít klidnou atmosféru, krásné zahrady a perfektní služby.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění k přeletu

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč