LD Plus Palm Beach Obrázek0
LD Plus Palm Beach Obrázek1
LD Plus Palm Beach Obrázek2
LD Plus Palm Beach Obrázek3
LD Plus Palm Beach Obrázek4
LD Plus Palm Beach Obrázek5
LD Plus Palm Beach Obrázek6
LD Plus Palm Beach Obrázek7
LD Plus Palm Beach Obrázek8
LD Plus Palm Beach Obrázek9
LD Plus Palm Beach Obrázek10
LD Plus Palm Beach Obrázek11
LD Plus Palm Beach Obrázek12

LD Plus Palm Beach

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na malebné pláži El Agua s tropickou vegetací a palmami. Vzdálenost od letiště Porlamar je přibližně 35 km.

.
Pláž

Veřejná písečná pláž se nachází přibližně. 300 metrů od hotelu. Playa el Agua je známá rajská pláž ostrova. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, hlavní restaurace Agua E'Sal (místní a mezinárodní kuchyně), restaurace Al. Dente (a'la carte), 3 bary, venkovní bazén, dětský bazén, 2 vířivky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, SPA & amp; Wellness centrum, miniklub a dětské hřiště, posilovna, praní a žehlení prádla na vyžádání (za poplatek), obchod se suvenýry.

.
Internet

Volné Wi-Fi.

.
Catering
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), oběd (12:00-15:00), večeře (19:00-22:00). Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Lehká jídla, jako jsou mini sendviče a různé saláty, se podávají v restauraci Água E Sal od 23:00 do 05:30. Občerstvení (káva, čaj, koláče, hamburgery, hot dogy) se podává u bazénu od:10:00-18:00.  Místní alkoholické nápoje (rum, pivo, vodka, tequila)   a nealkoholické nápoje se podávají v hotelových barech od:09:00-23:00.
Sportovní a animační program

V areálu se pořádají večerní show, živá hudba a lekce aerobiku. Vodní sporty na pláži (za příplatek). Pro nejmenší hosty miniklub a dětské hřiště u bazénu 

.
Webové stránky

www.ldhoteles.com

Místní kategorie

 

Podle našeho názoru

Útulný hotel se nachází v blízkosti pláže Playa El Agua. Je obklopen tropickou zelení a poskytuje klidnou a relaxační atmosféru, která ještě více podtrhuje rajskou povahu ostrova. Od ostatních zařízení se odlišuje svou inovativní strukturou a výzdobou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

.

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč