LD Plus Palm Beach Obrázek0
LD Plus Palm Beach Obrázek1
LD Plus Palm Beach Obrázek2
LD Plus Palm Beach Obrázek3
LD Plus Palm Beach Obrázek4
LD Plus Palm Beach Obrázek5
LD Plus Palm Beach Obrázek6
LD Plus Palm Beach Obrázek7
LD Plus Palm Beach Obrázek8
LD Plus Palm Beach Obrázek9
LD Plus Palm Beach Obrázek10
LD Plus Palm Beach Obrázek11
LD Plus Palm Beach Obrázek12

LD Plus Palm Beach

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel LD Plus Palm Beach se nachází u malebné pláže El Agua s tropickou vegetací a palmami. Letiště Porlamar je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Krásná písečná pláž se nachází cca 400 m od hotelu LD Plus Palm Beach. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h s prostornou lobby, hlavní restaurace Agua E'Sal (pokrmy místní a mezinárodní kuchyně), restaurace Al. Dente (a'la carte), 3 bary, venkovní bazén, dětský bazén, 2 vířivky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zóna Wellness&SPA, miniklub a hřiště, posilovna, služba praní a žehlení prádla na vyžádání (za poplatek), obchod se suvenýry.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:00-15:00), večeře (19:00-22:00) - všechna jídla jsou podávána formou bufetu. U bazénu je servírováno občerstvení od 10:00 do 18:00 (káva, čaj, koláče, hamburgery, párky v rohlíku).

Sport a zábava
Hotel LD Plus Palm Beach organizuje večerní show, živou hudbu a lekce aerobiku. Vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro nejmenší hosty je k dispozici miniklub a hřiště u bazénu.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.ldhoteles.com

Náš názor
Útulný hotel LD Plus Palm Beach u pláže El Agua. Poskytuje klidnou atmosféru, krásnou zahradu zdůrazňující tropickou přírodu ostrova a bazénovou zónu pro děti i dospělé. Ve srovnání s jinými objekty vyniká inovativní strukturou a designem.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění k přeletu

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč