Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
SUNSOL Isla Caribe Obrázek0
SUNSOL Isla Caribe Obrázek1
SUNSOL Isla Caribe Obrázek2
SUNSOL Isla Caribe Obrázek3
SUNSOL Isla Caribe Obrázek4
SUNSOL Isla Caribe Obrázek5
SUNSOL Isla Caribe Obrázek6
SUNSOL Isla Caribe Obrázek7
SUNSOL Isla Caribe Obrázek8
SUNSOL Isla Caribe Obrázek9
SUNSOL Isla Caribe Obrázek10
SUNSOL Isla Caribe Obrázek11
SUNSOL Isla Caribe Obrázek12
SUNSOL Isla Caribe Obrázek13
SUNSOL Isla Caribe Obrázek14
SUNSOL Isla Caribe Obrázek15
SUNSOL Isla Caribe Obrázek16
SUNSOL Isla Caribe Obrázek17
SUNSOL Isla Caribe Obrázek18
SUNSOL Isla Caribe Obrázek19

SUNSOL Isla Caribe

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel se nachází asi 40 minut od letiště na ostrově Margarita, asi 20 minut od nákupního centra na třídě 4 de Mayo. Hotel je zasazen do rozsáhlé tropické zahrady.

Pláž

Hotel se nachází na krásné písečné pláži El Tirano, asi 5 minut od pláží El Agua a Parguito.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, atraktivní, rozsáhlý bazénový komplex s vířivkou a kaskádami, volejbalové hřiště, hřiště na plážový fotbal, vodní sporty na pláži (za poplatek). Dále hlavní restaurace, pořádající tematické kulinářské večery, a menší restaurace, snack bar, drink bar a kavárna, diskotéka, lázeňské centrum (masáže a procedury za poplatek), fitness centrum, stolní tenis, dětské hřiště, plážový klub.

Internet

Wi-Fi

Catering

Složení All Inclusive zahrnuje: snídaně (7:00-10:00) - bohatý bufet, obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-22:00) - bufet, snack bar (v 16:00 a 23:30), plážový bar all inclusive. V restauraci a baru regionální alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30-01:00).

.
Sportovní a animační program

All inclusive nabízí animační program pro děti i dospělé, hry, zábavu, večerní show.

Webové stránky

www.sunsolhoteles.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel byl v minulé sezóně našimi klienty velmi dobře hodnocen. Velmi dobré služby hotelu a následně příjemná atmosféra, chutná kuchyně - to je vizitka hotelu Isla Caribe. Rozhodně nízká cena v poměru ke kvalitě! Doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

.

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

 

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč