Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek0
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek1
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek2
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek3
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek4
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek5
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek6
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek7
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek8
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek9
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek10
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek11
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek12
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek13
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek14
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek15
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek16
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek17
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek18
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek19
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek20
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek21
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek22
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek23
Ulysse Djerba Thalasso & Spa Obrázek24

Ulysse Djerba Thalasso & Spa

Tunisko - Djerba
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
SPA
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Bazén
Lehátka zdarma
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel je vhodný pro osoby starší 16 let. Rozsáhlý hotelový komplex se nachází v pobřežní a klidné hotelové oblasti na Djerbě. Do centra druhého největšího turistického letoviska na ostrově - Midounu je to cca 1 km. 5 km, do Houmt Souk - hlavního města ostrova cca 15 km. Autobusová zastávka a obchody se nacházejí cca 200 m od hotelu. Letiště Djerba - Zarzis je vzdáleno cca. 20 km. Přibližně. 6 km od hotelu se nachází golfové hřiště Djerba Golf Club.POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži. Slunečníky a lehátka na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Hotel byl postaven v roce 1964 a v roce 2018/2019 prošel poslední komplexní rekonstrukcí. 24hodinová recepce, lobby, výtah, směnárna, bankomat, hlavní restaurace "Kalypso", 2 restaurace a la carte (za poplatek); 4 bary: lobby bar, piano bar, bar u bazénu, bar na pláži a arabská kavárna (za poplatek). Hlavní bazén se sluneční terasou; slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Za poplatek: obchody se suvenýry, konferenční místnost, prádelna a herna.

Internet

V celém hotelu i na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-22:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Nealkoholické nápoje a místní lihoviny k dispozici v barech v areálu hotelu od 10:00 - 1:00. Jednou za pobyt možnost vychutnat si večeři v jedné z restaurací a la carte (nutná předchozí rezervace a dlouhé nohavice). Občerstvení během dne (12:30 - 15:00).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní a večerní animace pro dospělé i děti (včetně vodní gymnastiky, petanque, ping pongu, šipek a večerních představení). Klienti mohou zdarma využívat posilovnu, 4 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek). Za příplatek lázeňské centrum "Ulysse Thalasso" (široká nabídka kosmetických procedur včetně hammam, sauny, kryoterapie, masáží, krytého bazénu, kadeřnictví).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Vysoce kvalitní zařízení určené pro nejnáročnější zákazníky. Klidné prostředí, rozsáhlá nabídka rekreace a široká škála péče v hotelových lázních - to vše vám pomůže uvolnit se a relaxovat během dovolené strávené v tomto hotelu!

.

Umiestnenie

Hotel je vhodný pro osoby starší než 16 let. Rozsiahly hotelový komplex sa nachádza v pobrežnej a pokojnej hotelovej oblasti na Djerbe. To centra druhej najväčšej turistickej dediny na ostrove - Midoun je to približne 1,5 km. 5 km, to Houmt Souk - hlavného mesta ostrova cca 15 km. Autobusová zastávka a obchody se nacházejí přibližně 200 metrů od hotelu. Letiště Djerba - Zarzis je vzdálené cca. 20 km. Približne. 6 km od hotelu sa nachádza golfové ihrisko Djerba Golf Club.POZNÁMKA!Cena nezahàňa miestnu turistickú daň 3 TND/osoba/deň. Maximálna turistická daň sa počíta za 7 po sobě následujících hotelových nocí aj pri dlhších pobytoch. Osoby mladšie ako 12 rokov sú od platenia turistickej dane oslobodené. Daň je povinná a platí sa priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu sa každý deň konajú denné a večerné animácie pre dospelých a deti (vrátane vodnej gymnastiky, petangu, ping-pongu, šípok, večerných predstavení). Klienti mohou bezplatně využívat posilňovňu, 4 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatok). Za príplatok kúpeľné centrum "Ulysse Thalasso" (široká ponuka kozmetických procedur včetně hammamu, sauny, kryoterapie, masáží, krytého bazénu, kaderníctva).

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (7:00 - 10:00), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (18:30 - 22:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje k dispozici v baroch v areáli hotela od 10:00 - 1:00. Raz za pobyt možnosť vychutnať si večeru v jednej z a la carte reštaurácií (nutná predchádzajúca rezervácia a dlhé nohavice). Občerstvenie počas dňa (12:30 - 15:00).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel byl postavený v roce 1964 a v letech 2018/2019 prešiel poslednou komplexnou rekonstrukciou. Recepcia s nepretržitou prevádzkou, vstupná hala, výťah, zmenáreň, ATM, hlavná reštaurácia "Kalypso", 2 reštaurácia a la carte (za poplatok); 4 bary: lobby bar, piano bar, bar pri bazéne, bar na pláži a arabská kaviareň (za poplatok). Hlavný bazén so slnečnou terasou; slnečníky a ležadlá pri bazéne - zdarma. Za poplatok: obchody so suvenírmi, konferenčná miestnosť, práčovňa a herňa.

.
Podľa nášho názoru

Vysokokvalitní zařízení určené pro nejnáročnější zákazníky. Pokojné prostředí, široká ponuka rekreácie a široká ponuka starostlivosti v hotelových kúpeľoch - to všetko vám pomôže uvoľniť sa a relaxovať počas vašej dovolenky strávenej v tomto hoteli!

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje.

UPOZORNĚNÍ! 

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši :

U 2* hotelů činí místní turistická daň 4 TND/osoba/noc.

U hotelů 3* činí místní turistická daň 8 TND/osoba/noc.

U hotelů 4* a 5* činí místní turistická daň 12 TND/osoba/noc.

Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích nocí v hotelu, a to i v případě delších pobytů. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Turistická daň je povinná a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja, Djerba - wczasy

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.Upozornění k programu
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

 

Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen předložit HOTELOVÝ VOUCHER (K VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI před odbavením - u stanoviště Rainbow).

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

 

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

 

Čas
Stejný jako v ČR.

 

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

 

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

 

Djerba
Malý tuniský ostrov, který je již léta oblíben turisty, kteří touží po slunci. Ostrov přitahuje dlouhými plážemi s jemným a světlým pískem, blankytem moře a krásným počasím. Djerba je místem malých městeček, ve kterých dominují nízké stavby bílých domů se střechami ve tvaru kopulí, tradičních arabských trhů, kde si lze koupit místní orientální rukodělné výrobky, aromatické koření a chutnou tuniskou kuchyni. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek od spěchu a ruchu velkých letovisek. Navíc rozsáhlá hotelová základna umožní každému najít něco pro sebe.

 

Letoviska na Djerbě

Houmt Souk
Hlavní město a hlavní město ostrova, ležící u tyrkysových vod severního pobřeží, jehož největší atrakcí je krytý arabský bazar (souk), kde si lze koupit mnoho místních produktů - rukodělné výrobky místních řemeslníků, aromatické koření a chutné pokrmy tuniské kuchyně. Za pozornost stojí také krásný přístav, Muzeum umění a tradic a pevnost z 15. století nebo procházka úzkými a tajemnými ulicemi.

 

Midoun
Midoun je druhým největším městem z hlediska počtu obyvatel na ostrově. Je obklopeno ovocnými sady, zahradami a palmovými háji. Tradiční medína se spletí úzkých uliček vytváří klima jako v „Knize tisíce a jedné noci“. Kousek od města je 300 let starý podzemní olejový lis a ještě dál na sever je nejstarší památka na ostrově - písková hrobka Bourgou z období Punských válek.

 

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY/VELKÝ JIH 

Tento dvoudenní výlet je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, s bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Navštívíme Matmatu podobnou měsíční krajině. Poznáme domy - jeskyně, kde dodnes žijí berberské kmeny. Úchvatné krajiny této oblasti můžeme znát z filmů "Star Wars", "Anglický pacient" a "V poušti a divočině". V Touzeru - kouzelném městě s originální béžově rezavou architekturou, strávíme noc a druhý den nasedmneme na džípy, a zažijeme adrenalinovou cestu, jakou známe z rallye Paříž-Dakar. Uvidíme přírodní úkaz - největší solné bezodtokové jezero Šot al-Džaríd. Během několikakilometrové jízdy je velká pravděpodobnost, že uvidíme fata morgánu. Díky slanému povětří, východům a západům slunce voda jiskří různými barvami, což přináší nádhernou podívanou. Nejkrásnější květina pouště - písečná (pouštní) růže - vzniká pouze na místech, kde se poušť setkává se solným jezerem. Můžeme si také vychutnat  podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Z města Douz se vydáme na dobytí pouště na velbloudech - cena: 25 TND/os. V ceně výletu je 1 přenocování a strava (snídaně a oběd).

 

JÍZDA KOLEM OSTROVA - PŮL DNE 

Ostrov Djerba je proslulý nejen svou písečnou pláží, ale i krásnou keramikou a původní architekturou. Během cesty se seznámíte s kulturním dědictvím této oblasti Tuniska, kterou vytvořili Berbeři, Židé, Turci, Italové a Španělé. Guellala je město slavné keramiky. Obyvatelé zde vyrábějí keramiku tradičním způsobem po celá staletí. V muzeu v Guellale se uskuteční prezentace výroby hrnců a dalších užitkových předmětů. Budete zde mít také možnost nakupovat. V Erriadhu navštívíme nejdůležitější synagogu v Africe, El Ghriba. Nachází se zde nejstarší TÓRA na světě. Každý rok v květnu přichází spousta Židů z celého světa, aby oslavili radostný jarní svátek LA BA OMER a vzpomínali na seslání manny z nebe a konec epidemie. Na ulicích můžete vidět poutníky s osmiramenným svícnem, vše je zde barevné a rušné. Do synagogy vstupujeme se zakrytými ramery, ženy dostanou na hlavu šátek a muži jarmulku. Můžete si zde koupit suvenýry, jako jsou vonné oleje, parfémy, nebo šperky. Navštívíme také hlavní město ostrova HOUMT SOUK. Nedaleko přístavu se nachází pevnost Gaza Mustapha z 13. století, která pamatuje doby, kdy Turci porazili Španěly.

 

KROKODÝLÍ FARMA 

Trávíte dovolenou na Djerbě? Tak to musíte jít do parku Djerba Explore. Tento komplex se skládá z elegantního muzea Lalla Hadria s působivou sbírkou umění z islámských zemí z celého světa, skanzen pod širým nebem, kde můžete vidět typickou farmu a djerbansko - berberskými domky, hospodářské budovy, obchůdky, stejně jako zvyky každodenního života. Další atrakcí parku jsou bezpochyby nilští krokodýli z Madagaskaru a ukázka jejich krmení.

 

VÝLET PIRÁTSKOU LODÍ NA OSTROV PLAMEŇÁKŮ A DELFÍNŮ - PŮL DNE 

Relaxační plavba z přístavu Houmt Souk na Ras Rmel - dlouhý a písečný ostroh, nazývaný také ostrovem plameňáků a delfínů. Každý rok, na podzim a v zimě, sem přilítá spousta růžových plameňů, kteří se brodí v mělké laguně. Občas se zde také objeví delfíni, které sem lákají ryby obývající zátoku. Během plavby animace, zábava a tanec, krásné výhledy, koupání v smaragdovém moři a občerstvení na pláži.

 

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč