Paradise Coche Obrázek0
Paradise Coche Obrázek1
Paradise Coche Obrázek2
Paradise Coche Obrázek3
Paradise Coche Obrázek4
Paradise Coche Obrázek5
Paradise Coche Obrázek6
Paradise Coche Obrázek7
Paradise Coche Obrázek8
Paradise Coche Obrázek9
Paradise Coche Obrázek10

Paradise Coche

Venezuela - Coche Island
Pobytový
Posilovna
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Paradise Coche se nachází na malém hornatém ostrově Coche mezi ostrovem Margarita a poloostrovem Araya. Nedaleko se nachází obchod s rukodělnými výrobky, restaurace, Laguna Rosada (Růžová laguna) a přírodní rezervace Punta El Palo. Hotel je vzdálen cca 3 km od trajektového terminálu a 4 km od města San Pedro de Coche.

Pláž
Písečná veřejná pláž s nádherným bílým pískem. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dva venkovní bazény, wellness zóna (za poplatek), posilovna, místa s panoramatickým výhledem na moře, služba praní a žehlení prádla na vyžádání, směnárna, sportovní klub kitesurfingu a windsurfingu (za poplatek).

Sport a zábava
Hotel Paradise Coche neorganizuje animace. Hostům jsou k dispozici venkovní bazény a krásná 5kilometrová pláž. Možnost provozování kitesurfingu a windsurfingu (za poplatek) a hřiště na volejbal. Okolní přírodní rezervace Punta El Palo a Laguna Rosada (Růžová laguna) lákají k pěším výletům.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.paradisehoteles.com

Náš názor
Hotel Paradise Coche je zajímavou volbou díky své poloze na ostrově Coche, který se vyznačuje kopcovitým terénem s malou vegetací. Kromě vizuálního zážitku je zde možnost provozování vodních sportů na jedné z nejkrásnějších pláží Venezuely.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu (6/13 nocí v hotelu na Coche, 1 noc na Margaritě - hotel stejné hotelové sítě, první nebo poslední noc - v závislosti na letovém řádu), strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění k přeletu

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč