SUNSOL Punta Blanca Obrázek0
SUNSOL Punta Blanca Obrázek1
SUNSOL Punta Blanca Obrázek2
SUNSOL Punta Blanca Obrázek3
SUNSOL Punta Blanca Obrázek4
SUNSOL Punta Blanca Obrázek5
SUNSOL Punta Blanca Obrázek6
SUNSOL Punta Blanca Obrázek7
SUNSOL Punta Blanca Obrázek8
SUNSOL Punta Blanca Obrázek9
SUNSOL Punta Blanca Obrázek10
SUNSOL Punta Blanca Obrázek11
SUNSOL Punta Blanca Obrázek12
SUNSOL Punta Blanca Obrázek13
SUNSOL Punta Blanca Obrázek14
SUNSOL Punta Blanca Obrázek15
SUNSOL Punta Blanca Obrázek16
SUNSOL Punta Blanca Obrázek17
SUNSOL Punta Blanca Obrázek18
SUNSOL Punta Blanca Obrázek19
SUNSOL Punta Blanca Obrázek20
SUNSOL Punta Blanca Obrázek21
SUNSOL Punta Blanca Obrázek22
SUNSOL Punta Blanca Obrázek23
SUNSOL Punta Blanca Obrázek24
SUNSOL Punta Blanca Obrázek25
SUNSOL Punta Blanca Obrázek26
SUNSOL Punta Blanca Obrázek27
SUNSOL Punta Blanca Obrázek28
SUNSOL Punta Blanca Obrázek29
SUNSOL Punta Blanca Obrázek30
SUNSOL Punta Blanca Obrázek31
SUNSOL Punta Blanca Obrázek32
SUNSOL Punta Blanca Obrázek33
SUNSOL Punta Blanca Obrázek34

SUNSOL Punta Blanca

Venezuela - Coche Island
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel SUNSOL Punta Blanca je ideální pro rodiny a páry - nachází se na ostrově Coche, přímo u široké pláže. Ostrov se nachází jižně od ostrova Margarita, 23 km od letiště Polmar. Následně je realizován transfer na ostrov po moři, který trvá cca 30 minut.

Pláž
Široká písečná pláž se nachází přímo u hotelu SUNSOL Punta Blanca. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h s prostornou lobby, 3 restaurace, bar, snack bar, venkovní bazén typu infinity, brouzdaliště pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, vířivka, dětské hřiště, zahrada, masážní místnost, minimarket. Služba praní a žehlení prádla na vyžádání (za poplatek).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-09:30), obědy (12:00-14:30), večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení podávané od 16:00 do 18:00. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Sport a zábava
V areálu hotelu SUNSOL Punta Blanca je organizován animační program pro děti i dospělé. Miniklub pro nejmenší hosty (09:00-17:00). Navíc: kulečník, stolní tenis a plážový volejbal.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.sunsolhoteles.com

Náš názor
4* hotel SUNSOL Punta Blanca umístěný v nádherné scenérii s rajskou pláží. Ideální místo na skvělou dovolenou a ničím nerušený odpočinek. Úžasná poloha, na nejvzdálenějším místě na severu ostrova, dává tomuto objektu jedinečný charakter. Doporučujeme milovníkům windsurfingu a kitesurfingu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu (6/13 nocí v hotelu na Coche, 1 noc na Margaritě - hotel stejné hotelové sítě, první nebo poslední noc - v závislosti na letovém řádu), strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění k přeletu

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč