Sentido Galomar Obrázek0
Sentido Galomar Obrázek1
Sentido Galomar Obrázek2
Sentido Galomar Obrázek3
Sentido Galomar Obrázek4
Sentido Galomar Obrázek5
Sentido Galomar Obrázek6
Sentido Galomar Obrázek7
Sentido Galomar Obrázek8
Sentido Galomar Obrázek9
Sentido Galomar Obrázek10
Sentido Galomar Obrázek11
Sentido Galomar Obrázek12

Sentido Galomar

Portugalsko - Madeira
Pobytový
S výhledem na moře
S oddělenou ložnicí
Studio
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Sentido Galomar je první energetický hotel s možností vlastního stravování v Portugalsku postavený v roce 2018. Sentido Galomar je součástí hotelového komplexu Galo Resorts Hotels. Nachází se na útesu ve známé, klidné turistické vesnici Canico (asi 12 km od hlavního města ostrova Funchal) na jihovýchodě ostrova. V okolí několik barů a restaurací, centrum Canica vzdálené cca 2,5 km. Autobusová zastávka cca 120 m od hotelu - spojení do Funchalu. Na letiště cca 10 km.

Na místě se platí turistická taxa cca 2 Eur/osoba/den pro hosty starší 13 let, maximálně 7 nocí pobytu (platí od 1. 1. 2023).


 

.
Pláž

Cca 50 metrů od hotelu se nachází Lido Galomar - sluneční terasa u oceánu, lehátka a slunečníky (zdarma), bazén (se slanou vodou, oddělená část pro děti), bar (za poplatek) a přístup do oceánu (žebřík a/nebo schody, soukromá zátoka).

Reis Magos - cca 950 m od hotelu, skalnatá, certifikovaná Modrou vlajkou, plážový servis za poplatek.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, restaurace (hlavní, a'la carte a pizzerie), bary, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, celkem 3 bazény v komplexu (Galosol: bazén s oddělenou dětskou částí; Galomar: Lido Galomar: bazén se slanou vodou a oddělenou dětskou částí), konferenční místnost (za poplatek v hotelu Sentido Galosol), prádelna (mimo hotel - za poplatek), parkoviště (zdarma). Hotel poskytuje ručníky k bazénu zdarma.

.
Internet

Wifi v prostorách hotelu je zdarma.

.
Catering

Snídaně formou bufetu. Za příplatek je možné objednat večeři - podává se v restauraci hotelu Galosol.

.
Sportovní a animační program

Lázeňský areál s léčebnými místnostmi, infračervenou kabinou, tureckou lázní a saunami s panoramatickým výhledem na oceán - jediný svého druhu v Portugalsku. Budova je vyhrazena pouze pro dospělé, což zaručuje klid a pohodu.
Tělocvična s místnostmi pro cvičení, squashové kurty, krytý bazén, vířivka, sauny, plážový komplex a potápěčské centrum, panoramatická místnost pro cvičení jógy.

Koupaliště pro hosty Sentido Galosol a Sentido Galomar se nachází v podmořské přírodní rezervaci.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Moderní hotel doporučený pro dospělé. Velmi pěkně uspořádaný, částečně umístěný na útesu a částečně do tohoto útesu začleněný. Hotel má sluneční terasu s bazénem se slanou vodou, kromě toho můžete využívat zařízení ostatních hotelů v komplexu (bazény, posilovna, lázně). Za zmínku stojí také skutečnost, že se Galo Resort nachází v soukromé zátoce - na milovníky potápění čeká podmořská přírodní rezervace Garajau a vy můžete využít služeb oceňovaného potápěčského centra Manta Diving Madeira (za poplatek).

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Upozornění k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč