Ubytování MGS Obrázek0
Ubytování MGS Obrázek1
Ubytování MGS Obrázek2
Ubytování MGS Obrázek3
Ubytování MGS Obrázek4
Ubytování MGS Obrázek5
Ubytování MGS Obrázek6
Ubytování MGS Obrázek7
Ubytování MGS Obrázek8
Ubytování MGS Obrázek9
Ubytování MGS Obrázek10
Ubytování MGS Obrázek11
Ubytování MGS Obrázek12
Ubytování MGS Obrázek13

Tropická Střední Amerika

Guatemala - Tikal
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE  
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide


Důležité! Upozorňujeme na celní předpisy týkající se turistů přijíždějících do Mexika: dovozní limit činí 400 cigaret nebo 400 náplní do elektronických cigaret nebo 50 doutníků a 3 litry alkoholu. Případné porušení těchto předpisů znamená nutnost zaplacení celních poplatků, což může mít za následek zpoždění transferu a nutnost jeho organizace na vlastní náklady.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
 

Upozornění k přeletu

Přelet
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).  

Hotel

K dispozici pro hosty

restaurace a bar a někdy také bazén nebo zahrada.

Ubytování

Hotely *** (místní kategorie) - skromné, ale pohodlné.

Pokoje: většinou klimatizované, s koupelnou, TV a telefonem.

Hotely v Salvadoru mohou být o něco skromnější a podávat horší jídlo, než je popsáno výše.

.
Catering

Americké snídaně (servírované porce, nejčastěji: ovoce, míchaná vejce, smažená slanina nebo klobása, chléb, croissant, malá nádobka džemu a másla, 1 šálek džusu, 1 šálek kávy nebo čaje) a večeře (servírované porce: polévka, druhý chod je obvykle drůbež, méně často ryba, salát nebo salát nebo vařená zelenina, brambory nebo rýže nebo tortilla, dezert). V hotelech v Cancúnu/Riviera Maya služby all inclusive (s výjimkou první hotelové noci zahájené ihned po příjezdu do Cancúnu). Hotely v Salvadoru mohou být o něco skromnější a podávat chudší jídla, než je popsáno výše.

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč