LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek0
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek1
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek2
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek3
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek4
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek5
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek6
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek7
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek8
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek9
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek10
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek11
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek12
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek13
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek14
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek15
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek16
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek17
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek18
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek19
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek20
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek21
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek22
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek23
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek24
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek25
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek26
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek27
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek28
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek29
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek30
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek31
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek32
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek33
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek34
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek35
LABRANDA Les Dunes d'Or Obrázek36

LABRANDA Les Dunes d'Or

Maroko - Agadir
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Mezinárodní animace
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Objekt je postaven ve formě prázdninové vesnice. Stojí na rozsáhlém pozemku a nachází se přibližně 2 km od centra Agadiru a přibližně 25 km od letiště. V okolí je dobrý výběr barů, restaurací a obchodů.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži (přes promenádu). Lehátka a slunečníky zdarma na vyhrazeném hotelovém pozemku.

.
K dispozici pro hosty

Budova včetně pokojů prošla v letech 2015/2016 rozsáhlou rekonstrukcí. Hotel se skládá ze 4 budov a v roce 2013 získal certifikát excelence za vysokou kvalitu svých služeb.

V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce, minimarket, 4 restaurace: hlavní L'Oasis, Le CapSud (rybí pokrmy), La Casbah (marocká kuchyně), 3 bary: bar u bazénu, koktejlový bar, piano bar s živou hudbou každý večer (bar k dispozici v restauraci a la carte Le CapSud, kterou mohou zákazníci využít 1x za pobyt), velký venkovní bazén nepravidelného tvaru s oddělenou dětskou částí (v zimě od 21. 12. do 31. 3. vyhřívaný) a druhý menší oválný bazén (lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, plážové osušky k dispozici oproti kauci), kadeřnictví (za poplatek). Hotel přijímá platby kartami VISA a MasterCard.

.
Internet

V hotelové hale je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:45) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci (mezinárodní kuchyně) a občerstvení od 16:00-17:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici v barech (10:00-23:00; některé dovážené lihoviny za příplatek, ceník k dispozici na místě). 1x pobytová večeře v restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace).

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhá rozsáhlý animační program. Pro děti jsou v miniklubech organizovány četné hry, aktivity a představení. Pro dospělé jsou připraveny animační programy během dne a večer. K dispozici: miniklub (od 4 do 9 let, otevřený během prázdnin od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 18:00), aquapark, 7 tenisových kurtů (nutná předchozí rezervace), fotbalové hřiště, petanque, stolní tenis, plážový volejbal, noční klub Millenium, amfiteátr, lázně s posilovnou zdarma a za příplatek: sauna, hammam, vířivka, masáže a kosmetické procedury.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel s bohatým sportovním a animačním programem a dobrou polohou. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Objekt je postavený vo forme rekreačnej dediny. Nachádza sa na rozsiahlom pozemku a je vzdálená približne 2 km od centra Agadiru a približne 25 km od letiska. V okolí je dobrý výběr barov, restauraácií a obchodov.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhá rozsáhlý animační program. Pre deti sa v minikluboch organizuje množstvo hier, aktivít a predstavení. Pre dospelých sú pripravené animácie počas dňa a večera. K dispozici jsou: miniklub (od 4 do 9 rokov, otevřený počas dovolenkovej sezóny od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 18. 00 hod:00), aquapark, 7 tenisových kurtů (nutná predchádzajúca rezervácia), fotbalové ihrisko, petanque, stolný tenis, plážový volejbal, nočný klub Millenium, amfiteáter, kúpele s bezplatnou posilňovňou a za príplatok: sauna, hammam, vírivka, masáže a kozmetické procedúry.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), oběd (12:30-14:45) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci (mezinárodní kuchyně) a občerstvení od 16:00-17:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v baroch (10:00-23:00; některé dovážené liehoviny za příplatok, cenník k dispozici na místě). 1x stay večera v restauraácii a la carte (nutná rezervace předem).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Budova vrátane izieb prešla v rokoch 2015/2016 rozsiahlou rekonštrukciou. Hotel pozostáva zo 4 budov a v roku 2013 získal certifikát výnimočnosti za vysokú kvalitu svojich služieb.

Prevádzka s nepřetržitou provozovnou, recepce, minimarket, 4 restaurace: hlavní L'Oasis, Le CapSud (jedlá z rýb), La Casbah (marocká kuchyně), 3 bary: bar pri bazéne, cocktail bar, piano bar so živou hudbou každý večer (bar k dispozici v a la carte restauraácii Le CapSud, který mohou klienti využívat 1x za pobyt), velký vnější bazén nepravidelného tvaru s oddělenou dětskou časťou (v zime od 21. prosince do 31. března vyhrievaný) a druhý menší oválny bazén (ležadlá a slnečníky pri bazéne - zdarma, plážové osušky k dispozici za zálohu), kaderníctvo (za poplatok). Hotel prijíma platby karty VISA a MasterCard.

.
Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel s mimořádně bohatým sportovním a animačním programem a dobrou polohou. Vrelo odporúčame!

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

 

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní
Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Jednodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Kutubíja (zvenčí), palác Bahia a jediné náměstí na světě Djemaa el Fna, kde se lze setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštci. V Marrákeši vás také pozveme na večeři do marocké restaurace a na procházku po medíně (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agádíru.

 

DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT
Atraktivní cesta terénními automobily na jih od Agádíru, po oblasti Souss-Massa. V programu mimo jiné: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine na úpatí pohoří Antiatlas, Národní park Souss-Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, „malá sahara“. Oběd v berberské restauraci. A na závěr nezapomenutelná jízda  bývalou trasou Rally Paříž-Dakar.

 

RYBOLOV 
Relaxační plavba lodí po zátoce Agádíru, během které budeme mít možnost lovit a opalovat se. Hostinu z ulovených ryb připraví palubní šéfkuchař.

 

SAFARI BOU JERIF - 2 denní 
Dvoudenní expedice džípy na jih Maroka. Přejezd na divokou pláž Legzira, která je známá díky obrovským červeným skalním obloukům. Volný čas a oběd na pláži. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývalé španělské enklávy), pevnosti Cizinecké legie a lov škorpiónů. Nezapomenutelné ubytování na jedinečném místě - ve stanech berberských nomádů v pevnosti Bou Jerif! Následující den přejezd k úpatí pohoří Antiatlas, pobyt v opevněném městě Tiznit a prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. Cena zahrnuje: nocleh, 2 obědy, večeře, snídaně.

 

MALEBNÉ MĚSTEČKO AS-SAWÍRA 
Okouzlující bílo-modré městečko. Nachází se u pobřeží Atlantiku s krásným starým městem z 18. století. Město malířů, sochařů, hudebníků a umělců vyrábějících nádherné stříbrné výrobky. Toto město opakovaně navštívil Jimmy Hendrix. Program zahrnuje procházku historickým starým městem s opevněným nábřežím La Scala. Ve volném čase oběd na vlastní náklady.

 

PROJÍŽĎKA NA VELBLOUDECH
Dvouhodinový výlet na velbloudech do okolí Agádíru. Výhodou výletu je zajímavá trasa projížďky vedoucí přes eukalyptové háje podél údolí řeky Souss, kde lze s trochou štěstí vidět růžové plameňáky!

 

RELAXAČNÍ HAMMAM 
Tato relaxační procedura ošetření pleti je kombinací sauny, vodní lázně, aplikace černého olivového mýdla, gommage peelingu a hodinové masáže celého těla přírodními oleji.

 

KROKODÝLÍ PARK 
Výlet do Krokodýlího parku u Agádíru. Je zde shromážděno přes 300 exemplářů krokodýla Nilského. Je to jeden z největších druhů krokodýlů žijících v Africe. Krokodýly lze zde obdivovat v krásném uspořádání odkazujícím na jejich přirozený ekosystém. Park je také okouzlující botanickou zahradou, kde rostou rostliny z celého světa. Neobvyklé druhy exotických rostlin byly rozděleny do 4 botanických oblastí. V Croco parku můžete také obdivovat obří želvy a leguány. Volný čas v parku.

 

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoliv případné reklamace by měly být směřovány přímo na organizátora. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientačnípro podrobnější informace prosím kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

 

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč