Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek0
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek1
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek2
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek3
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek4
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek5
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek6
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek7
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek8
Elba Palace Golf & Vital Hotel Obrázek9

Elba Palace Golf & Vital Hotel

Španělsko - Fuerteventura
Pobytový
Pro dospělé
Wi-Fi
Posilovna
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přímo v centru 18jamkového golfového hřiště v Caleta de Fuste na východním pobřeží ostrova Fuerteventura. Do centra města je to asi 3,5 km- je zde široký výběr barů, restaurací a obchodů. Na nejbližší letiště cca 11 km.

.
Pláž

Na písečnou pláž El Castillo (mírný svah k vodě) cca 2 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

.
K dispozici pro hosty

Hotel pro hosty starší 16 let.

Recepce, výtahy, úschovna zavazadel, pokojová služba/obsluha bazénu (za poplatek), 2 restaurace, 2 bary, zahrada, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén, balijské postele, posilovna, malá knihovna, obchod, parkoviště. Za poplatek: lázně, konferenční místnost, půjčovna kol, prádelna. Hotel poskytuje ručníky k bazénu. Hotel má pokoje přizpůsobené pro osoby se zdravotním postižením (na potvrzení).

.
Internet

WiFi v hotelu zdarma

Catering

Snídaně a večeře.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá tematické večery.

Za poplatek: wellness centrum - sauna, turecké lázně, vířivka (1x týdně zdarma), masáže, padelový kurt, kulečník

.
Webové stránky Místní kategorie
*****
Podle našeho názoru

Dobře udržovaný a skvěle umístěný areál v srdci golfového hřiště je skutečným rájem pro všechny, kteří touží po aktivní dovolené. Za doporučení stojí zejména krásně zařízené interiéry v koloniálním stylu, vynikající kuchyně a ochotný personál.

.
Umiestnenie

Hotel se nachází přímo v centru 18jamkového golfového hřiště v Caleta de Fuste na východním pobřeží ostrova Fuerteventura. To centrum města je to přibližně 3,5 km - nachází se tu široký výběr barov, restauraácií a obchodov. Na nejbližší letisko je to asi 11 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá tematické večery.

Za poplatek: wellness centrum - sauna, turecké lázně, vírivka (1x týdenne zdarma), masáže, padelové ihrisko, biliard

.
Stravovanie

Raňajky a večera.

Miestna kategória
*****
K dispozícii pre hostí

Hotel pre hostí starších ako 16 rokov.

Recepce, výťahy, úschovňa batožiny, izbová služba/obsluha bazéna (za poplatok), 2 restauraácie, 2 bary, záhrada, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, bazén, balijské postele, posilňovňa, malá knižnica, obchod, parkkovisko. Za poplatok: wellness centrum, konferenčná miestnosť, požičovňa bicyklov, práčovňa. Hotel poskytuje uteráky k bazénu. Hotel má izby prispôsobené pre osoby so zdravotným postihnutím (na základe potvrdenia).

.
Podľa nášho názoru

Dobře udržiavaný a výborně situovaný objekt v srdci golfového hřiště je skutečným rajom pre všetkých ktorí túžia po aktívnej dovolenke. Za odporúčanie stojí najmä pre krásne zariadené interiéry v koloniálnom štýle, chutnú kuchyňu a ochotný personál.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Cofete Adventure
Výlet panoramatickým terénním autobusem na jih ostrova - divoký poloostrov Jandia a pláž Cofeta. Program zahrnuje zastávky na vyhlídkových místech a slavnou divokou pláž Cofete, historie záhadné vily Gustava Wintere, majáku Punto de Jandia. Oběd v ceně.

 

Gran Tour Fuerteventura
Celodenní okružní výlet po ostrově plný nezapomenutelných zážitků! Navštívíme rybářskou vesnici Ajuy se slavnou černou sopečnou pláží a jeskyněmi. Přejezd půvabným městem Pajara, vyhlídková místa Las Penitas a ostrovy Ayoze a Guize dávných králů; historická kanárská vesnice Betancuria (první hlavní město ostrova), ochutnávka chutí ostrova na kozí farmě a návštěva továrny na kosmetiku z aloe vera, zastávka v několik kilometrů dlouhém parku Corralejo Dunes. Cena výletu zahrnuje: služby polského průvodce, dopravu autokarem a oběd v podobě tapas s nápoji.

 

Lanzarote  
Celodenní výlet na nejvíce fascinující sopečný ostrov z celého kanárského souostroví. Nejdřív navštívíme Národní park Timanfaya - oblast velkých sopečných erupcí z 18. století, která zahrnuje ¼ celého ostrova. Přejedeme autokarem známou, 14 km dlouhou sopečnou trasou, která vede po ztuhlé lávě. Zúčastníme se tří ukázek geotermální činnosti a zjistíme, jak horká je láva. V oblasti La Geria nás čeká ochutnávka slavných vulkanických vín z Lanzarote. Přejedeme Údolím tisíce palem a zastavíme na vyhlídkovém místě. Na typický kanárský oběd se vydáme do restaurace postavené hned vedle jednoho z děl Césara Manriqueho - právě tomuto umělci vděčí ostrov za svou prosperitu. Následně navštívíme Jameos del Agua, neboli lávovou jeskyni vytvořenou v sopečném tunelu místním umělcem - Césarem Manriquem - překvapivé místo ideální k odpočinku. Výlet s polským průvodcem. Cena výletu zahrnuje: oběd s nápoji (voda, víno, dezert), vstupenky do turistických míst, dopravu autobusem, plavbu trajektem z přístavu Corralejo (cca 30 minut). 

 

Kouzelný katamarán
Půldenní plavba katamaránem z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Cena zahrnuje občerstvení a nápoje na palubě.


 
Oasis Park Fuerteventura 

Obrovská zoo s atrakcemi pro malé i velké. Cena vstupenky zahrnuje celodenní pobyt v parku, 4 zvířecí představení: lachtani, ptáci, papoušci, obojživelníci a plazi a návštěva největší kaktusové zahrady v Evropě. Každý den odjíždí z hotelu bezplatný autobus do parku.

 

Paradise Goleta
Půldenní plavba lodí z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Cena zahrnuje občerstvení a nápoje na palubě.
 

Pedro Sartana
Půldenní plavba na pirátské lodi z přístavu Morro Jable, plavba podél poloostrova Jandia. Na palubě mnoho atrakcí, her a aktivit pro děti. Cena zahrnuje oběd a nápoje.

 

Tajemná Cofete
Půldenní výlet na divoký poloostrov Jandia a pláž Cofeta. Na trase malebné vyhlídky, úžasná pláž Cofete (volný čas na opalování a/nebo procházku), historie tajemné vily Gustava Wintera, návštěva malé místní vesnice Cofete, vyhlídkové místo na pláž Sotavento.

 

Pro aktivní

Ráj pro surfaře a kite/wind surfaře
Fuerteventura zvaná Havají Evropy, je známá díky fantastickým podmínkám k provozování právě těchto vodních sportů. Nejlepší místa pro surfaře se nachází v Corralejo, El Cotillo a La Pared. Milovníci kitesurfingu a windsurfing najdou své místo na pláži Sotavento, na které se koná každým rokem Mistrovství světa v kitesurfingu a windsurfingu.

Trekking
Měsíční krajiny, údolí a soutěsky, půvabné kanárské vesnice, pobřežní stezky - Fuerteventura překvapuje velkým počtem různě obtížných tras. Doporučujeme se vydat na nejvyšší vrchol Fuerteventury - Pico de la Zarza, ze kterého lze vidět jak západní, tak východní pobřeží oceánu.

Příroda

Duny v Corralejo
Ohromující písečné duny přecházející v široké a dlouhé pláže tvoří Přírodní park Las Dunas a jednu z vizitek Fuerteventury.

Pláž Sotavento
Pláž Sotavento je považována za nejkrásnější pláž na ostrově Fuerteventura - více než 9 km dlouhá, s jemným pískem a mělkými lagunami, to vše vytváří malebnou a velmi fotogenickou scenérii. Mělké, bezpečné zátoky ocení rodiny s dětmi a milovníci windsurfingu a kitesurfingu.

Aloe Vera Finca 
Během návštěvy plantáže Aloe Vera uvidíme odrůdu Barbadensis Miller, jejíž zklidňující vlastnosti jsou známy již po tisíce let. Kosmetika z Aloe Vera je jedním z nejznámějších vývozních produktů ostrova.

Relax

Corralejo
Corralejo je určitě nejzábavnějším městem ostrova. Stojí za to zajít na živý koncert do Rock Cafe nebo si jít zatančit do Waikiki nebo Kiwi. Gofio zmrzlina je nepochybně vizitkou ostrova - lze jí ochutnat v malé kavárně Secreto del Sur. Blízkost dun, neboli největšího pískoviště ostrova umožňuje spojit odpočinek a opalování s provozováním sportů - surfingu, windsurfingu nebo kitesurfingu.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč