Olé Tropical Tenerife Obrázek0
Olé Tropical Tenerife Obrázek1
Olé Tropical Tenerife Obrázek2
Olé Tropical Tenerife Obrázek3
Olé Tropical Tenerife Obrázek4
Olé Tropical Tenerife Obrázek5
Olé Tropical Tenerife Obrázek6
Olé Tropical Tenerife Obrázek7
Olé Tropical Tenerife Obrázek8
Olé Tropical Tenerife Obrázek9
Olé Tropical Tenerife Obrázek10
Olé Tropical Tenerife Obrázek11
Olé Tropical Tenerife Obrázek12
Olé Tropical Tenerife Obrázek13
Olé Tropical Tenerife Obrázek14

Olé Tropical Tenerife

Španělsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Iberostar Ole Tropical Playa se nachází v klidnější části letoviska Playa de las Americas - Arona. Diskotéky, bary a restaurace se nacházejí v pěší vzdálenosti. Do největšího vodního zábavního parku na Tenerife - Siam Park asi 700 m. Na letiště Reina Sofia cca 15 km.

.
Pláž

Nejbližší zálivová pláž (tmavý písek, pozvolný sestup do oceánu) je vzdálená cca 500 m od hotelu (přístup přes ulici). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/komplet).

K dispozici pro hosty

Recepce, výtahy, hlavní restaurace, snack bar, bar u bazénu, 2 bazény (1 pro dospělé a 1 pro děti, v zimní sezóně vyhřívaný), lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, dětské hřiště, miniklub, hlídání dětí (za poplatek), TV místnost, konferenční místnost, minimarket, prádelna (za poplatek), půjčovna kol a skútrů, parkoviště. Hotel poskytuje ručníky k bazénu (nutná záloha).

.
Internet

Internetové zařízení - za poplatek (cca 2 EUR/10 min.), Wi-Fi internet ve vstupní hale - za poplatek.

.
Catering

Snídaně s možností příplatku za večeři nebo all inclusive: snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci formou bufetu, neomezené množství místních nealkoholických a alkoholických nápojů (pivo, víno, vodka, gin, whisky) v určených barech (10:00-23:00).

.
Sportovní a animační program

Denní animace pro děti i dospělé, příležitostná živá hudba, show a zábavné večery, zdarma: aqua aerobik, šipky, za poplatek: posilovna, tenisový kurt, víceúčelové hřiště (basketbal, házená, volejbal, fotbal), squash, vodní sporty na pláži: kanoistika, potápění, parasailing, kitesurfing, plachtění), golfové hřiště cca 6 km od hotelu.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel značky Ole, která je součástí známého hotelového řetězce Iberostar. Je určen především rodinám a lidem, kteří si chtějí užít atrakce nejznámějšího letoviska Tenerife - Playa de las Americas.

.
Umiestnenie

Hotel Iberostar Ole Tropical Playa se nachází v klidnější části letoviska Playa de las Americas - Arona. Diskotéky, bary a restaurace najdete v pešej vzdálenosti. To najväčšieho vodného zábavného parku na Tenerife - Siam Park približne 700 m. Na letisko Reina Sofia cca 15 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Denní animácie pre deti a dospelých, príležitostná živá hudba, predstavenia a zábavné večery, zdarma: aqua aerobik, šípky, za poplatok: (basketbal, hádzaná, volejbal, fotbal), squash, vodné športy na pláži: kanoistika, potápanie, parasailing, kitesurfing, plachtenie), golfové ihrisko cca 6 km od hotelu.

.
Stravovanie

Rajky s možnosťou doplatku za večeru alebo all inclusive: raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii formou bufetu, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov (pivo, víno, vodka, gin, whisky) v určených baroch (10:00-23:00).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, výťahy, hlavná reštaurácia, snack bar, bar pri bazéne, 2 bazény (1 pre dospelých a 1 pre deti, v zimnej sezóne vyhrievaný), ležadlá a slnečníky pri bazéne - zdarma, detské ihrisko, miniclub, opatrovanie detí (za poplatok), TV byt, konferenčná byt, minimarket, práčovňa (za poplatok), požičovňa bicyklov a skútrov, parkkovisko. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (za zálohu).

.
Podľa nášho názoru

Hotel značky Ole, který je součástí známej hotelovej siete Iberostar. Je určený především rodinám a lidem, kteří si chtějí užít atrakce nejznámějšího letoviska Tenerife - Playa de las Americas.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety a atrakce

Tenerife v kostce
Je to ideální volba pro všechny ty, kteří chtějí spojit prohlídku ostrova s ​​návštěvou Loro Parku. Výlet začněme v Los Gigantes, kde uvidíme impozantní zázrak přírody - největší útesy na Tenerife. Následně malebnou cestou dojedeme na nejkrásnější vyhlídkové místo na ostrově, odkud se rozprostírá výhled na okouzlující městečko Garachico nazývané „Pompejemi Tenerife“. Ve městě Icod de los Vinos, které bude naší další zastávkou, na nás čeká mnoho zajímavostí - uvidíme Drago Millenario, čili nejstarší Dračí strom na světě, budeme obdivovat tradiční kanárskou architekturu a ochutnáme místní alkohol během degustace! Na závěr nás čeká návštěva Loro Parku - nejlepší zoologicko-botanické zahrady v Evropě, kde budeme uchváceni fantastickými ukázkami, kterých se účastní zvířata. (CENA NEZAHRNUJE VSTUPENKU DO LORO PARQUE)


Sopka Teide Masca - autobus
Doporučujeme návštěvu Národního parku Teide, který je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO, jehož součástí je obrovský sopečný kráter o průměru 14 km. Monumentální kužel Pico del Teide dosahující výšky 3718 m n. m je nejvyšším vrcholem ve Španělsku a současně 3. největší aktivní sopkou na světě. Měsíční krajinu národního parku tvoří zvláštní barevné skalní útvary - čedičové, pemzové a zchladlé lávové proudy stékající po svazích. Pro ty, kteří by rádi viděli El Teide ještě více z blízka, nabízíme jízdu lanovkou do výšky 3555 m n. m. (za poplatek cca 27 EUR/os.).  
Během výletu navštívíme také vesnici Masca - je to malebná a tradiční vesnice, bývalá pirátská vesnice uprostřed hor a bujné flóry Tenerife. National Geographic ocenil Mascu jako jedno z nejkrásnějších míst na světě. 

 

Poklady severu
Celodenní okružní výlet po ostrově Tenerife představuje nejvíce okouzlující a tradiční místa ostrova. Prvním bodem bude „Kanárská Čenstochová“, čili Candelaria s bazilikou Panny Marie Boží. Následně navštívíme dvě hlavní města - dnešní, čili Santa Cruz a první historické - La Laguna. La Laguna je nejkrásnějším městem Tenerife s fantasticky zachovaným koloniálním starým městem, které je na seznamu Světového dědictví UNESCO. Vyvrcholením dne bude procházka uličkami města La Orotavy, které nás zavedou k nejkrásnější stavbě Tenerife - Domu s balkóny.

 

Katamaran
3hodinová plavba katamaránem podél jižního pobřeží Tenerife je příležitostí k relaxaci a obdivování velryb a delfínů v jejich přirozeném prostředí. Během výletu zastavíme v zálivu, kde bude čas na koupání, šnorchlování a pozorování podmořského života.

 

La Gomera - autobus
Celodenní výlet na ostrov La Gomera - ke komornímu a klidnému sousedovi Tenerife. V programu mimo jiné: návštěva historického hlavního města San Sebastian, kde se nachází dům Kryštofa Kolumba, návštěva plantáže kanárských banánů, kde se seznámíme s procesem jejich pěstování a návštěva Národního parku Garajonay (seznam UNESCO), kde uvidíme tajemný a mlhou zahalený vavřínový les, největší na světě. 
 

Teide Masca Jeep Safari
Doporučujeme návštěvu Národního parku Teide, který je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO, jehož součástí je obrovský sopečný kráter o průměru 14 km. Monumentální kužel Pico del Teide dosahující výšky 3718 m n. m je nejvyšším vrcholem ve Španělsku a současně 3. největší aktivní sopkou na světě. Měsíční krajinu národního parku tvoří zvláštní barevné skalní útvary - čedičové, pemzové a zchladlé lávové proudy stékající po svazích. Pro ty, kteří by rádi viděli El Teide ještě více z blízka, nabízíme jízdu lanovkou do výšky 3555 m n. m. (za poplatek cca 27 EUR/os.).  
Během výletu navštívíme také vesnici Masca - je to malebná a tradiční vesnice, bývalá pirátská vesnice uprostřed hor a bujné flóry Tenerife. National Geographic ocenil Mascu jako jedno z nejkrásnějších míst na světě. 

 

Základní potápění s vybavením
Potápění je především skvělou zábavou, kterou si může vyzkoušet kdokoli. Není třeba umět plavat, aby jste vyzkoušeli takové dobrodružství!! Je to způsob, jak se přenést do úplně jiného podmořského světa, kde se naučíme podmořský „znakový jazyk“. Pokud sníte o prolomení bariér mezi dvěma zcela odlišnými světy, pak je to výzva právě pro Vás. Pod dohledem polských kvalifikovaných instruktorů uvidíte, co skrývají vody Atlantického oceánu! 
 

Siam Park + Loro Park

LORO PARK - je směsí zoologické a botanické zahrady. Můžeme zde vidět tisíce ptáků, akvárium s tučňáky, mnoho zvířat ve výbězích - včetně takových jedinečných exemplářů, jako jsou červené pandy a bílí tygři, nebo obrovské akvárium, ve kterém nad našimi hlavami proplouvají rejnoci a žraloci! Ukázky drezúry delfínů, papoušků a lachtanů, které ohromí nejen děti, ale i dospělé. Navíc lze v Loro Parku vidět jednu z mála show v Evropě za účasti kosatek! Loro Park se nachází na severu ostrova, v Puerto de la Cruz.  

SIAM PARK - Thajsko v miniatuře pro milovníky vodního šílenství: největší tematický aquapark ve Španělsku, který se skládá z více než 25 různých budov, několika skluzavek - včetně největší o výšce 28 m - Tower of Power.

Cena nezahrnuje transfer do a z Loro Parku/Siam Parku.
 

Pro aktivní

Trekking
Tenerife je rájem pro milovníky pěší turistiky. V Národním parku Las Canadas del Teide bylo vyznačeno více než 20 tras pro pěší. Milovníky trekkingu jsou také velmi oblíbeny expedice v horách Anaga a Teno.

Windsurfing a kitesurfing
Tenerife je díky poloze a tvaru pobřeží ideálním místem k provozování těchto vodních sportů. Mekkou surfařů je El Medano - malé město známé po celém světě díky silnému větru - a pláž La Fitenia v Playa Las Americas. Na severu ostrova doporučujeme pláže El Socorro a Bajamar.

Příroda

Playa del Duque - Costa Adeje
Nejkrásnější pláž jižních letovisek Tenerife - komorní, označená Modrou vlajkou, obklopená nejexkluzivnějšími hotely.

Odpočinek

Noční život v Las Veronicas
Číslo jedna na zábavním seznamu ostrova již téměř deset let! V Las Veronicas se nachází nejznámější kluby na Tenerife - např. kultovní Papagayo. Zde je každý den jako sobotní večírek! Lokalita: Playa de las Americas.

Kuchyně

La Caleta - mekka gurmánů
V půvabném městě La Caleta nedaleko Costa Adeje lze ochutnat čerstvé ryby a mořské plody v jedné z mnoha restaurací, které se nachází u břehu oceánu. Doporučujeme zajít tady na večeři při západu slunce!

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/3.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč