E Geo Easy Living Resort Obrázek0
E Geo Easy Living Resort Obrázek1
E Geo Easy Living Resort Obrázek2
E Geo Easy Living Resort Obrázek3
E Geo Easy Living Resort Obrázek4
E Geo Easy Living Resort Obrázek5
E Geo Easy Living Resort Obrázek6
E Geo Easy Living Resort Obrázek7
E Geo Easy Living Resort Obrázek8
E Geo Easy Living Resort Obrázek9
E Geo Easy Living Resort Obrázek10
E Geo Easy Living Resort Obrázek11
E Geo Easy Living Resort Obrázek12
E Geo Easy Living Resort Obrázek13
E Geo Easy Living Resort Obrázek14
E Geo Easy Living Resort Obrázek15
E Geo Easy Living Resort Obrázek16
E Geo Easy Living Resort Obrázek17
E Geo Easy Living Resort Obrázek18
E Geo Easy Living Resort Obrázek19
E Geo Easy Living Resort Obrázek20
E Geo Easy Living Resort Obrázek21
E Geo Easy Living Resort Obrázek22
E Geo Easy Living Resort Obrázek23
E Geo Easy Living Resort Obrázek24
E Geo Easy Living Resort Obrázek25
E Geo Easy Living Resort Obrázek26
E Geo Easy Living Resort Obrázek27
E Geo Easy Living Resort Obrázek28
E Geo Easy Living Resort Obrázek29

E Geo Easy Living Resort

Řecko - Kos
Pobytový
Bestseller
Exkluzivní, 5*
Rodinný
Figloklub s polskými animátory
Rodinný pokoj
Bezplatné lehátka
Nový
V/blízko centra
Pláž do 100 m
SPA
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

E Geo Easy Living Resort se nachází na jednom z řeckých ostrovů - Kos. Má výhled na písečnou pláž Marmari a je obklopen svěžími zahradami. Centrum letoviska, bary, obchody a taverny jsou vzdáleny asi 1 km a letiště 15 km. Vedle hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete dopravovat po okolí.
Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši cca 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže (přes ulici). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, hlavní restaurace a restaurace a la carte, bary, 4 bazény, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky za zálohu 10 eur, lázeňské a relaxační kurzy, jóga, dětské hřiště, herna, sportovní areál s posilovnou a hřišti, zahrada o rozloze 52 akrů. Pro děti: v hlavní sezóně náš vlastní Figloklub.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

V rámci Ultra All Inclusive:
Snídaně od 7:00 do 10:00 (studený a teplý bufet), oběd od 12:30 do 14:30 (bufet se salátovým barem, mezinárodní menu, domácí dezerty), večeře od 18:30 do 21:00 (mezinárodní bufet), občerstvení: koláče Sunset Bar od 16:30 do 17:30, občerstvení a sendviče od 10:30 do 17:30. 
Řecká restaurace  Grill - otevřeno: 18:30 - 21:30 (nutná rezervace předem).
Americká restaurace - otevřeno: 18:30 - 21:30 (nutná rezervace předem).
Musse Restaurant - podává jídla mezinárodní kuchyně (nutná rezervace předem, za příplatek).

*Všechna jídla formou bufetu zahrnují vegetariánská a bezlepková jídla.
*Restaurace á la carte vyžadují předchozí rezervaci, jednou za pobyt zdarma.
*Během večeře je vyžadováno formální oblečení.
*Všechny prémiové alkoholické nápoje podávané v baru pro dospělé jsou za příplatek.
*Prosím, informujte předem (recepci a restauraci), pokud máte nějaké alergie.
 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí sportovní areál (zdarma): 2 tenisové kurty, basketbalové hřiště, vyhrazený prostor pro lukostřelbu, plně vybavená posilovna, venkovní aerobik, hřiště na plážový volejbal. Dětská zóna: 3 venkovní bazény pro děti s vodními atrakcemi, dětské hřiště, hřiště na minifotbal, karaoke pro děti, pestrá představení pod vedením animátorů. Relaxační zóna (za příplatek): SPA a wellness aktivity ve Studiu krásy & Day SPA "Harmony" včetně hydratačních a aromaterapeutických ošetření obličeje a těla, masáží, kosmetický salon s manikúrou, pedikúrou, depilací, saunou, tureckými lázněmi.
Zveme vás také na speciální program jógy na soukromé pláži vedle resortu při východu slunce. Lekce vedou zkušení instruktoři a jsou přizpůsobeny úrovni účastníků.

Webové stránky

https://www.egeoresort.com/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

E Geo Easy Living Resort nabízí nový pohled na to, jak by měla vypadat dokonalá dovolená na řeckých ostrovech. Jedná se o elegantní a rodinný komplex, který poskytuje vysoký standard a nezapomenutelné zážitky.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři nebo možnost využití fakultativních výletů.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

 

Upozornění k programu
Odlety z:
 Varšavy, Katovic, Krakova, Gdaňska, Poznaně, Bydhoště, Řešova, Lodži a Vratislavi. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

KOS - obecné informace


Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.


Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.


Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.


Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.


Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonů. Karta stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. 


KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata - otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních obyvatel cestovní ruch zde v posledních letech zažívá turistický boom.


Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.


Tigaki
Letovisko nedaleko města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.


Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své - bohatá nabídka uspokojí opravdu každého.


Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních obyvatel s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přitahuje nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.


Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.


KALYMNOS
Malý ostrov v souostroví Dodekanés, turisticky zcela neobjevený. Dosud zde trávili dovolenou hlavně Řekové, takže na Kalymnosu najdete pravou řeckou duši. Na ostrově najdete četné pláže, které se třpytí na slunci, malebné zátoky obklopené skalisky svažujícími se do azurových vod Egejského moře, horské vesničky a taverny i restaurace s vynikající místní kuchyní.


Pothia
Hlavní město a hlavní přístav Kalymnosu kam připlouvají trajekty z nedalekého ostrova Kos. Labyrint úzkých uliček a pobřežní promenáda s obchůdky, restauracemi, tavernami a kavárnami, kde se podávají speciality místní kuchyně. Přes den se zaplní turisty připlouvajícími na krátké několikahodinové výlety, zatímco večer si můžete vychutnat pravou řeckou atmosféru.


Panormos
Malé, hezké letovisko cca 6 km od Pothie. Zde se nachází většina studií a apartmánů z naší nabídky. Najdete zde krásnou, klidnou pláž s křišťálovou vodou a několik obchodů, restaurací, taveren a supermarket.


Plati Gialos
Malé letovisko se nachází cca 1 km od Panormosu, v západní části ostrova, která je známá svými krásnými plážemi a je také rájem pro milovníky horolezectví. Vzdálenost od přístavu Pothia je cca 5 km. V okolí (cca 500 m) najdete několik restaurací a barů.


Arginonta
Klidná vesnička v severní části ostrova, která se nachází v krásné zátoce okouzluje průzračnou tyrkysovou vodou a skalnatou krajinou. Vzdálenost od přístavu Pothia je cca 15 km.

Výlety v okolí

OSTROVY NISSYROS - procházka po dně sopky
Jedná se o jeden z nejzajímavějších výletů, zvláštním zážitkem je procházka po dně spícího kráteru Stefanos (vstupné cca 3 EUR). Navštívíme také hlavní město ostrova - Mandraki s klášterem částečně vytesaným do skály. Uvidíme také malebnou vesničku Nikia, která se nachází na okraji sopky a které dominují bělostné domky s modrými okenicemi, ne nadarmo se této vesničce říká „mini Santorini”! Nika je bezpochyby nejkrásnější vesnicí na celém Dodekanéském souostroví! Cena cca  43 EUR.


Plavba kolem 3 EGEJSKÝCH OSTROVŮ - výlet s obědem v ceně
Relaxační plavba po křišťálově čistých vodách Egejského moře. První zastávkou je malebný ostrůvek Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Poté nabereme kurz na Kalymnos, známý jako ostrov rybářů mořských hub. Poslední zastávkou na koupání je neobydlený ostrůvek Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu si vezměte plavky, ručník a dobrou náladu a náš kapitán Jannis garantuje nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.


OBJEVTE KOS - kolem Hippokratova ostrova
Celodenní výlet, během kterého uvidíte celý Kos!  Na začátku procházka po hlavním městě ostrova, kde se zastavíme ve stínu Hippokratova platanu a odpočineme si na hlavním náměstí. Následně navštívíme nejvýznamnější památku ostrova - chrám boha Asklépia (vstupné 8 EUR). V době oběda dorazíme do Zia, nejvýše položené půvabné vesnice se spoustou barevných obchůdků a taveren. Z vesnice je panoramatický výhled na celý Kos, tyrkysové moře a sousední ostrovy. Další zastávkou je jihozápadní okraj ostrova porostlý aromatickými bylinami, zde se také zastavíme na pláži s výhledem na romantický ostrůvek Kastri. Cena cca 40 EUR.


BODRUM - TURECKO - dvě země během jedné destinace
Turecko je od ostrova Kos vzdáleno pouhých 50 minut trajektem. Dnes je Bodrum exkluzivním letoviskem, které přitahuje turisty z celého světa. Město je známé svými bazary i elegantními galeriemi zlata. Bodrum stojí za návštěvu také kvůli pozůstatkům prvního mauzolea na světě, které je zařazeno mezi „7 divů starověkého světa”. Nádherný je také přístav s exkluzivními loděmi. Na každém kroku lze ochutnat originální turecký kebab. Tohle je skutečné dobrodružství s Orientem! Je to výlet pro ty, kteří rádi vyjednávají a poznávají památky. Vezměte prosím na vědomí, že si s sebou musíte vzít svůj PAS. Cena cca 40 EUR včetně přístavních poplatků.


KALYMNOS

OKOLO KALYMNOSU
Zajímavý výlet po ostrově Kalymnos, během kterého Vás vezmeme na malebnou cestu do Vathy, ostrovního fjordu a hlavního města Pothia. Ve městě navštívíme skladiště mořských hub, kde se tvarují přírodní houby, a nejznámější klášter na ostrově - Agios Savvas. Uvidíme úchvatnou krajinu - od krásných údolí po pobřežní osady, působivou architekturu a tyrkysové zátoky. Mnohé z cest, po kterých pojedeme, vedou souběžně s pobřežím a nabízejí úžasné výhledy na okolní vody a sousední ostrovy. Během prohlídky nám náš průvodce zajímavým způsobem poskytne informace o místních zajímavostech a také o historii, která nás přenese do minulosti.
Cena cca 35 EUR


Z OSTROVA NA OSTROV
Jedná se o výlet, který nabízí úžasný zážitek během sedmihodinové plavby. Navštívíme Vathy, kde je zajímavostí malý přístav Rina. Od moře se dostaneme k úzkému klikatému výběžku, který připomíná fjord, a během pobytu v Rině bude příležitost k odpočinku v přístavních tavernách nebo ke koupání v krásně čisté vodě. Poté se zastavíme na Plati, malém ostrově mezi Pserimosem a Kalymnosem, kde si prohlédneme malý kostelík sv. Nikoly. Poplujeme také na ostrov Pserimos, kde najdeme malebnou pláž s bílým jemným pískem a atmosférickými kavárničkami. Pokud budeme mít opravdu štěstí, uvidíme některé z mnoha delfínů, kteří plavou kolem Kalymnosu.
Cena cca 35 EUR


VÝLET NA OSTROV LEROS
Vydejte se na jeden z Dodekanéských ostrovů - Leros. Během plavby z Myrties budeme míjet letoviska Myrties, Masouri a Emborios, kde budeme mít možnost fotografovat. Cca po 40 minutách dorazíme do Panteli, malebného rybářského přístavu s několika tavernami, kavárnami a písčito-oblázkovou pláží. Vydáme se na výlet k pevnosti, kterou v 7. století postavili Byzantinci, a navštívíme vnitřek kostela zasvěceného Panně Marii - Paní z pevnosti. Poté se vydáme na výlet do válečného muzea v Merkii. Během putování po ostrově Leros se seznámíme s vlivem Italů, Turků a Řeků na ostrově. Tento výlet vřele doporučujeme, protože Leros má co nabídnout a nabízí spoustu míst, která doporučujeme navštívit a přivézt si domů krásné vzpomínky. Doba trvání výletu je 7 až 8 hodin.
Cena cca 40 EUR


TELENDOS
Tento výlet lze spojit s výletem na Pserimos nebo se vydat pouze na Telendos. Pserimos je malý řecký ostrov mezi Kosem a Kalymnosem, který obývá cca 50 osob. Ostrov okouzluje svou krásou, křišťálovým mořem, atmosférickými tavernami, kavárnami a obchůdky se suvenýry. Klid a ticho jsou rysy, které charakterizují tento ostrov. Telendos je naopak malebný a stále divoký ostrůvek naproti Kalymnu. V minulosti byly tyto dva ostrovy spojeny, ale v roce 535 se po zemětřesení oddělily. Ostrov má rozlohu cca 5 km2 a v přístavu se nachází jediná vesnice s několika obyvateli, kteří se živí především obchodem s mořskými houbami. Tento malý ostrov je ideální na celodenní výlet, během kterého se lze projít krásnými uličkami a vychutnat si lahodné občerstvení v půvabných tavernách. Milovníkům pěší turistiky doporučujeme návštěvu starého kostela a zříceniny hradu sv. Konstantina. Stačí se vydat po dobře značené stezce, která začíná v přístavu a vede podél pobřeží.
Cena cca 35 EUR


Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 20 účastníků) nebo v angličtině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze orientační. Podrobné informace získáte u našeho zástupce na Kosu. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Před hlavní sezónou a po ní se některé výlety neorganizují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku trvá obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč