Ubytování ALK Obrázek0
Ubytování ALK Obrázek1
Ubytování ALK Obrázek2
Ubytování ALK Obrázek3
Ubytování ALK Obrázek4
Ubytování ALK Obrázek5
Ubytování ALK Obrázek6
Ubytování ALK Obrázek7
Ubytování ALK Obrázek8
Ubytování ALK Obrázek9
Ubytování ALK Obrázek10
Ubytování ALK Obrázek11
Ubytování ALK Obrázek12

Albánský off road

Albánie - Kruja
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Bleart

Poloha
Hotel Bleart se nachází se v jednom z nejstarších (založeno v roce 625 př. n. l.) a největších měst v Albánii - Drač. Je to místo plné historie a kultury. Najdeme zde největší římský amfiteátr na Balkáně z počátku 2. století n. l. a benátskou věž stojící uvnitř přístavu, od které začíná nejzachovalejší fragment městských hradeb. Drač je také jedním z nejvýznamnějších rekreačních středisek v zemi, s širokou, písečnou pláží a množstvím restaurací a klubů. Tirana, hlavní město Albánie, je vzdálena cca 35 km. Transfer z letiště trvá cca 45 minut.

Pláž
Pláž v Drači je dlouhá, písečná a s pozvolným vstupem do moře. Hotel Bleart se nachází přímo u pláže, kde má oddělenou část se svými lehátky a slunečníky, které mohou hoteloví hosté využívat zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, výtah, restaurace, bar All Inclusive u bazénu, bar na molu (za poplatek), plážový bar (za poplatek), terasa s výhledem na moře, bazén s oddělenou části pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

Pokoje
Hotel Bleart má 66 pokojů rozložených na 7 patrech (v hlavní budově - dvě patra nad recepcí a v postranní budově).
Komfortní dvoulůžkové pokoje typu standard s možností jedné přistýlky pro dospělého nebo pro dítě. Jsou vybaveny koupelnou, balkónem, většinou s výhledem na moře, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, ledničkou a trezorem. Pokoje s výhledem na hory jsu menší než pokoje standard, ne všechny mají balkón.
Rodinné pokoje mohou ubytovat max. 4 osoby (v pokoji je manželská postel, přistýlka v podobě samostatné postele a rozkládací pohovky). Rodinné pokoje jsou zařízené stejně jako standardní pokoje.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu (jídla mezinárodní a albánské kuchyně, k dispozici také vegetariánská jídla), odpolední občerstvení u bazénu. Nealkoholické nápoje (voda, džusy, čaj, překapávana káva) a místní alkoholické nápoje (pivo, vodka, gin, brandy, víno) k dispozici od 10:00 do 22:00.

Sport a zábava
Posilovna, malé wellnes centrum (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), živá hudba ve večerních hodinách v baru na molu.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelbleart.com
 

Náš názor
Hotel Bleart je jedním z nejlepších hotelů v této části Albánie. Vynikající pláž, spousta atrakcí na promenádě a bohatý animační program Vám zajistí nádhernou dovolenou! Aktivity organizované v našem Figloklubu poskytnou dětem skvělou zábavu a dospělým umožní trochu oddechu. Srdečně doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Fafa One

Poloha
Hotel Fafa One, kompletně zrekonstruovaný v roce 2019, patří do hotelového komplexu Fafa, v turistické čtvrti Mali a Robit, přibližně 15 km od centra města Drač a 35 km od letiště v Tiraně. Nachází se v oblasti nádherné albánské riviéry na Jaderském moři a nabízí krásné, široké a písečné pláže. Zákazníci Fafa One mohou využívat infrastrukturu celého komplexu. V okolí jsou restaurace a obchody. Stojí za to navštívit Drač a podívat se na pozůstatky starobylých městských hradeb, římské fórum a amfiteátr, římské lázně z 2. století nebo navštívit Archeologické muzeum. Transfer z letiště trvá asi 40 minut.

Pláž
Hotel Fata One se nachází na soukromé, široké a písečné pláži s lehátky a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici za cenu 3 EUR za půjčení a 1 EUR za každou výměnu.

Vybavení
V areálu: recepce, bufetová restaurace (v areálu Fafa, asi 100 m od budovy Fafa One), à la carte restaurace (za poplatek), bar, 3 bazény pro dospělé se samostatnou částí pro děti, 1 konferenční místnost, parkování.

Pokoje
Úplně nová budova součástí komplexu Fafa postavená na přelomu let 2018/2019. Hotel Fafa One má pohodlné a prostorné pokoje. Většina z nich je vybavena balkonem nebo terasou, individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem, TV a vysoušečem vlasů.

Strava
All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické nápoje (pivo, vodka, raki, gin, brandy, červené a bílé víno) a nealkoholické nápoje (sladké nápoje, čaj, filtrovaná káva) v hodinách od 10:00 do 22:00.

Sport a zábava
Hotel Fata One pořádá koncerty, představení, hry a sportovní aktivity a četné animace pro klienty všech věkových skupin (od konce června). SPA centrum - fitness, sauna, jacuzzi, masáže, parní místnost (za poplatek), půjčovna kol (cca 7 EUR/den), mini klub pro děti, dětské hřiště. Kromě toho máme vlastní dobře organizovaný Figloklub, který nabízí polské animace, hry a aktivity pro děti i dospělé!

Internet
Internet Wi-Fi k dispozici v celém hotelu.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.fafa.al


Náš názor
Hotel Fafa One se nachází ve známém a velmi populárním mezi polskými turisty komplexu Fafa. Skvělá pláž s bezplatným plážovým servisem, bazény a All Inclusive jsou vším, co potřebujete pro strávení bezstarostné dovolené s rodinou nebo mezi přáteli.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Perandor Beach

Poloha
Hotel Perandor Beach se nachází v turistické čtvrti Durrës, kde jse nacházejí četné restaurace, obchody, kavárny, hospody. Ve vzdálenosti cca 3,5 km leží nedaleký přístav, staré město a amfiteátr jsou vzdáleny cca 4,5 km. Hotel Perandor Beach se nachází přímo na pláži a u promenády. Vzdálenost na nejbližší letiště - Tirana je cca 34 km. Hotel prošel v roce 2018 rekonstrukcí.

Pláž
Přímo u hotelu Perandor Beach se nachází dlouhá a široká pláž s mírným klesáním do moře a samostatný soukromý prostor s bezplatnými plážovými službami pro hotelové hosty (lehátka a slunečníky).

Vybavení
24 hodinová recepce, malá vstupní hala, trezor na recepci, výtah, hlavní restaurace, lobby bar, 2 bazény (venkovní bazén se sluneční terasou a s lehátky a slunečníky, dětský bazén), bar u bazénu. Prádelna je k dispozici za poplatek.

Strava
All inclusive: místní a mezinárodní kuchyně se podává v hlavní restauraci formou bufetu. Snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-15:00), večeře (19:00-22:00), vybrané nealkoholické a místní alkoholické nápoje, káva a čaj (10:00-22:00). Pozor! - otevírací doba baru a restaurace se může měnit.

Sport a závaba
Zdarma: velký bazén a brouzdaliště, hřiště. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet
Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Perandor Beach je Ideálním místem pro rodinnou dovolenou! Existuje několik důvodů, proč byste si měli vybrat tento hotel: nejlepší umístění, nejkrásnější pláž a promenáda, pokoje po renovaci za velmi atraktivní cenu, dobrý All Inclusive servis a bezplatná lehátka a slunečníky na pláži.

Adriatik II

Poloha
Drač, které se nachází na pobřeží Jaderského moře, je jedním z nejvýznamnějších albánských turistických středisek a druhým největším městem v Albánii. Jeho dlouhá historie, která sahá až do středověku, zanechala mnoho zajímavých památek, rovněž z římských dob. Zde stojí za to vidět pozůstatky hradeb starobylého města, Forum Romanum, amfiteátr a ruiny římských horkých pramenů z 2. století. Můžete také navštívit Archeologické muzeum s moderní výstavou věnovanou dávné kultuře. Hotel Adriatik II se nachází přímo u široké písečné pláže.

Pláž
Dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Hotel Adriatik II se nachází přímo u pláže, má oddělený sektor s vlastními lehátky a slunečníky, které mohou hoteloví hosté využívat zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici za poplatek přibližně 1 EUR/den.

Vybavení
Recepce, restaurace, bar.

Pokoje
Útulné standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro 2 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, balkonem nebo terasou (některé s výhledem na moře), individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem, TV, minibarem a vysoušečem vlasů.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu (jídla mezinárodní a albánské kuchyně). Nealkoholické nápoje (voda, džusy, čaj, filtrovaná káva) a místní alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno a místní alkoholické nápoje) jsou k dispozici od 10:00 do 22:00.

Sport a zábava
Stolní tenis. Vodní sporty na pláži jsou k dispozici od července (externí společnosti).

Internet
Wi-Fi internet v restauraci a recepci zdarma.

Místní kategorie
***


Náš názor
Vynikající cenová nabídka! Komorní a dobře umístěný hotel Adriatik II se nachází u pláže, promenády a vedle mnoha turistických atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Hotel Eter

Poloha
Postaven na přelomu let 2018/2019, hotel se nachází v turistické čtvrti Mali a Robit v západní části země, na albánské riviéře. Krásné a průhledné moře se širokými, zlatými plážemi vytváří ideální místo k odpočinku. Hotel se nachází cca. 16 km od Durres, kde můžete vidět Amphitheatre Dyrrahu od počátku druhého století, archeologické muzeum památek starověké kultury a benátské věž, ze kterého začíná nejzachovalejší část městských hradeb. Letiště Tirana je vzdálené asi 40 km a transfer trvá asi 50 minut.

Pláž
Kousek od hotelu se nachází krásná, široká a písečná pláž. Na pláži je část hotelu s bezplatnými lehátky a slunečníky. Na pláži je promenáda.

Vybavení
Recepce, výtah, bar, bufetová restaurace, à la carte restaurace (za poplatek), bazén, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, lehátka.

Pokoje
Hotel má zcela nové standardní pokoje. Každý je vybaven koupelnou s toaletou, sprchou a fénem, ​​TV, individuálně ovládanou klimatizací, lednicí a trezorem. Všechny pokoje mají balkon a mají výhled na moře, boční pohled na moře nebo se nachází na protější straně budovy. Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání. Hotel má pokoje upravené pro osoby se zdravotním postižením (na potvrzení).

Strava
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické nápoje (pivo, rakije, vodka, bílé a červené víno) a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00.

Sport a zábava
Hotel neprovozuje sportovní a animační programy. Na pláži možnost využití vodních sportů (červenec - začátek září, za poplatek).

Internet
Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu.

Místní kategorie
****

Náš názor
Velmi doporučujeme tento zbrusu nový a moderní Hotel Eter. Vynikající umístění na krásné písečné pláži, bezplatný plážový servis a komfortní All Inclusive program vám zajistí perfektní, bezstarostnou dovolenou. Vítejte!

Royal G3

Poloha
Hotel Royal G3 byl postaven na přelomu roku 2019/2020 a nachází se v turistické čtvrti Mali a Robit na albánské riviéře cca 15 km od centra města Durres a 35 km od letiště v Tiraně. Jedná se o třetí nemovitost z hotelového řetězce Royal G v Albánii, který se nachází v oblasti úžasné albánské riviéry na Jaderském moři a nabízí krásné, široké a písečné pláže. V okolí jsou restaurace a obchody. Transfer z letiště trvá cca 40 minut. V tuto chvíli máme pouze počítačové vizualizace. Fotografie budou přidány později.

Pláž
Hotel Royal G3 se nachází na široké písčité pláži s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení
24 hodinová recepce, restaurace - bufetová a à la carte jídla, albánská, italská a středomořská kuchyně, vegetariánská jídla k dispozici, bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu. Ručníky k bazénu za poplatek.

Pokoje
Hotel Royal G3 nabízí elegantní standardní pokoje s výhledem na moře pro 2 dospělé osoby. Možnost přistýlky pro třetí dospělou osobu nebo pro dvě děti. Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou (sprcha, wc, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem, lednicí. Dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na vyždáníí před příjezdem.

Strava
All Inclusive: snídaně, oběd, večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v určeném baru (10:00-22:30).

Internet
V hotelu je bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Místní kategorie
*****

Podle našeho názoru
Zcela nový a moderní hotel, který uspokojí vkus náročných zákazníků. Zařízení je ve výstavbě a bude uvedeno do provozu na jaře 2020. Krásná pláž, nové pokoje, bazénová zóna, restaurace, která také splňuje požadavky vegetariánů. Royal G hotely mají v současné době jedny z nejlepších pokojů. Doporučujeme!

Program:

Víza

Upozornění!!! V případě cestování mladistvých do Albánie:
- jestliže mladistvý cestuje pouze s jedním z rodičů, musí mít notářsky ověřený dopis od druhého rodiče, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, který vyjadřuje souhlas druhého rodiče s cestou dítěte do Albánie.
- pokud mladistvý cestuje pod dohledem dospělých osob, které nejsou uvedeny v rodném listu, je opatrovník povinen mít notářský dopis od obou rodičů, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, ve kterém rodiče souhlasí s cestou dítěte do Albánie.

Informace o hotelech

Tříhvězdičkové hotely (7 nocí)
Pokoje: prakticky vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, všechny s koupelnou a většina pokojů také s TV.
Vybavení: všechny hotely mají recepci, bar, restauraci.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

01. 06. - 08. 06. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
14 307 Kč
08. 06. - 15. 06. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
15 440 Kč
15. 06. - 22. 06. 2020 (8 dní)
Varšava Polopenze
15 284 Kč
22. 06. - 29. 06. 2020 (8 dní)
Wrocław Polopenze
14 348 Kč
29. 06. - 06. 07. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
15 438 Kč
06. 07. - 13. 07. 2020 (8 dní)
Poznań Polopenze
13 661 Kč
13. 07. - 20. 07. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 802 Kč
20. 07. - 27. 07. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 503 Kč
27. 07. - 03. 08. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 503 Kč
03. 08. - 10. 08. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
14 995 Kč
10. 08. - 17. 08. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 327 Kč
17. 08. - 24. 08. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 501 Kč
24. 08. - 31. 08. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 802 Kč
31. 08. - 07. 09. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 335 Kč
07. 09. - 14. 09. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
13 509 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč