Albatros Hotel & SPA Obrázek0
Albatros Hotel & SPA Obrázek1
Albatros Hotel & SPA Obrázek2
Albatros Hotel & SPA Obrázek3
Albatros Hotel & SPA Obrázek4
Albatros Hotel & SPA Obrázek5
Albatros Hotel & SPA Obrázek6
Albatros Hotel & SPA Obrázek7
Albatros Hotel & SPA Obrázek8
Albatros Hotel & SPA Obrázek9
Albatros Hotel & SPA Obrázek10
Albatros Hotel & SPA Obrázek11

Albatros Hotel & SPA

Polsko
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel se nachází v klidné a tiché vesnici Serwy u krásného stejnojmenného jezera na velmi dobře udržované ploše o rozloze cca 4 ha. Albatros Hotel & SPA leží cca 900 m do nejbližšího obchodu. Do centra Augustowa je to cca 20 km, do Suvalk cca 35 km. Kromě toho je to cca 90 km do města Druskiennik, cca 150 km do města Kaunas a cca 200 km do Vilniusu. Povinnost zaplacení pobytové taxy přímo v hotelu (cca 2 PLN/os./den).

Pláž
Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti cca 300 m od pláže s bezplatnými lehátky, skluzavkou pro děti a molem oddělujícím místo ke koupání. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace (specializující se na místní podlasskou kuchyni a polská jídla; jídla a'la carte za příplatek) a 2 bary: bar v hotelové hale a bar u jezera. Dále přístřešky s místy na grilování a ohniště a konferenční místnost za příplatek, hlídané parkoviště (cca 20 PLN/den nebo cca 100 PLN/týden) a půjčovna kol. 

Pokoje
Hotel má 96 funkčně a pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojů (s max. 1 přistýlkou ​​v podobě samostatného lůžka nebo rozkládací pohovky) umístěných ve 3 patrech hlavní budovy. 

Standardní pokoje jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů v některých pokojích), satelitní TV, terasou nebo balkonem s výhledem do okolí nebo na areál hotelu. Děti do 4 let spí v posteli se svými rodiči. Další dětská postýlka pro dítě do 4 let zdarma v závislosti na dostupnosti (po dřívější rezervaci a potvrzení). Hotel akceptuje malá domácí zvířata - za příplatek (cca 35 PLN/den). 

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board - navíc večeře servírované ke stolu od 17:00-19:00 (6 večeří v hlavní restauraci a 1 večeře venku u ohně). Pro děti do 12 let 0,5 poloviční porce. Za příplatek pokrmy a'la carte. 

Sport a zábava
Hotel poskytuje vynikající podmínky dovolené pro dospělé i děti. Hosté mají k dispozici hřiště na plážový volejbal, basketbal a badminton, posilovnu (ve stanovených časech) a za příplatek půjčovnu vodního vybavení (včetně kajaků, šlapadel, člunů) a možnost rybolovu (pouze s rybářskou kartou a při zakoupení povolení k rybolovu od nájemce jezera). Pro nejmenší hřiště. Navíc je v hotelu hudební klub (k dispozici pro organizované skupiny) a rozsáhlá wellness zóna (v ceně 5 vstupů po 1,5 hodině ve stanovených časech) s finskou saunou (suchá i mokrá), tureckou lázní, vířivkou, solární loukou a solnou jeskyni. Další vstupy do wellness zóny a masáže, léčebná kapsle, solné lázně - za příplatek. 

Internet
V hotelové lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www. albatroshotel.pl

Náš názor
Objekt malebně umístěný v prostředí panenského Augustovského pralesa u jezera Serwy. Je zahrnutý zónou ticha, proto je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout od městského shonu a hluku. Silnou stránkou hotelu je vynikající regionální kuchyně, místní atrakce „na dosah ruky“, blízkost pláže a rozsáhlé sportovně-rekreační zařízení. Albatros Hotel & SPA je ideálním výchozím bodem pro poznávání této části Polska ve dvou nebo s rodinou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pojezierze Augustowskie - wczasy
Kód zájezdu: PLN

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v jezerech a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč