Melia Sol Beach House Benoa Obrázek0
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek1
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek2
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek3
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek4
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek5
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek6
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek7
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek8
Melia Sol Beach House Benoa Obrázek9

Melia Sol Beach House Benoa

Indonésie - Nusa Dua
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži v Tanjung Benoa na jižním okraji ostrova, obklopen krásnou tropickou zahradou, nedaleko Nusa Dua - nejlepší plážové místo na Bali. Na letiště cca 11 km, do Kuty (s širokou nabídkou obchodů, restaurací, barů a další zábavy) cca 15 km - dojezd taxíkem cca 15 USD.

.
Pláž

Soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, směnárna, 3 restaurace, lobby bar, bar u bazénu (typu swim up), obchody se suvenýry. Bazén s dětským bazénem (se sladkou vodou), sluneční terasa, slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma. Hotel má konferenční centrum (3 sály, největší pro 300 osob). Dětské hřiště pro nejmenší děti.

Internet

V celém hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All inclusive "silver" zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, místní alkoholické (pivo, víno, gin, vodka, whisky a rum) a nealkoholické nápoje během jídla a mezi 9:00 a 1:00 v barech, občerstvení v baru u bazénu během dne (17:00-19:00), vybraná jídla v restauracích a la carte El Patio a Amarta.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá večerní animace a představení. Zdarma: posilovna, jóga, tai chi, herna, karaoke a nemotorizované vodní sporty. Za příplatek stolní tenis a lázeňské centrum (podrobný ceník k dispozici v hotelu). Několik minut od hotelu tenisové kurty a 18jamkové golfové hřiště (za poplatek).

Místní kategorie

****+

Podle našeho názoru

Elegantní hotel s kvalitními službami, chválený za vynikající kuchyni. Místo pro ty, kteří ocení dovolenou daleko od hlučných letovisek.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Bali.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč