Bali Tropic Obrázek0
Bali Tropic Obrázek1
Bali Tropic Obrázek2
Bali Tropic Obrázek3
Bali Tropic Obrázek4
Bali Tropic Obrázek5
Bali Tropic Obrázek6
Bali Tropic Obrázek7
Bali Tropic Obrázek8
Bali Tropic Obrázek9

Bali Tropic

Indonésie - Bali
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel se nachází v jižní části ostrova Bali, v Tanjung Benoa, přibližně 13 km od letiště. Přibližně. 18 km od města Kuta a asi 7 km od Nusa Dua, kde se nachází nákupní centrum Bali Collection. Tato poloha zaručuje možnost odpočinku a zábavy, kterou nabízejí okolní města.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné pláži v oblíbené části ostrova. Lehátka na pláži - zdarma, osušky u bazénu k dispozici od 8:00.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace, bary, bazén, lehátka u bazénu - zdarma.

Pro děti: miniklub (5-12 let).

Za poplatek: nákupní arkáda, prádelna, lázně, kosmetický salon, hlídání dětí.

Internet

V lobby a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:30), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, pozdní odpolední čaj a koláče (16:30-17:30), místní alkoholické (pivo, víno, vodka, gin, whisky) a nealkoholické nápoje k dispozici 24 hodin denně. Během zavírací doby bufetu je k dispozici restaurace, která nabízí pokrmy ze speciálního "all inclusive menu".

.
Sportovní a animační program

Resort má rozsáhlé rekreační a sportovní zázemí. K dispozici je plážový volejbal, kulečník, posilovna, šachy v zahradě, minigolf, hřiště na plážový fotbal (na pláži), šipky, stolní tenis. Dále dvakrát týdně zábavní večery a představení týkající se balijské kultury, pěvecká vystoupení a také vodní sporty na pláži (nemotorizované), např. windsurfing, šnorchlování. Za příplatek: vodní sporty na pláži (motorizované), např. vodní lyžování, potápění, parasailing.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel, který je známý svou vynikající kuchyní, se nachází v tropické zahradě přímo na písečné pláži a je ideální pro ty, kteří touží po odpočinku. Poloha hotelu poskytuje úchvatný výhled a možnost vychutnat si požitky z okolních měst.

Umiestnenie

Luxusní hotel se nachází v jižní části ostrova Bali, v Tanjung Benoa, přibližně 13 km od letoviska. Približne. 18 km od mesta Kuta a približne 7 km od Nusa Dua, kde se nachází nákupní centrum Bali Collection. Tato poloha zaručuje možnost relaxovat a užívať si zábavu, ktorú ponúkajú okolité mestá.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V rezortu najdete rozsáhlé rekreační a sportovní zařízení. K dispozici je plážový volejbal, biliard, posilňovňa, šach v záhrade, minigolf, mini ihrisko na plážový fotbal (na pláži), šípky, stolní tenis. Taktiež dvakrát týždenne zábavné večery a predstavenia spojené s balijskou kultúrou, spevácke vystúpenia, akoj vodné športy na pláži (nemotorizované), napr. windsurfing, šnorchlovanie. Za príplatok: vodné športy na pláži (motorizované), napr. vodné lyžovanie, potápanie, parasailing.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (7:00-10:30), obedy (13:00-14:30) a večere (19:00-21:30) formou buetu, neskorý popoludňajší čaj a koláče (16:30-17:30), místní alkoholické (pivo, víno, vodka, gin, whisky) a nealkoholické nápoje k dispozici 24 hodin denně. Počas zatváracích hodín bufetu je k dispozici restauraácia, ktorá ponúka jedlá zo špeciálneho "all inclusive menu".

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, restauraácie, bary, bazén, ležadlá pri bazéne - zdarma.

Pre deti: miniklub (5-12 rokov).

Pro děti: nákupná pasáž, práčovňa, kúpele, salón krásy, opatrovateľka detí.

.
Podľa nášho názoru

The hotel, známy svojou vynikajúcou kuchyňou, sa nachádza v tropickej záhrade priamo na piesočnatej pláži a je ideálny pre tých, ktorí túžia po relaxácii. Poloha hotelu poskytuje úchvatný výhled a možnost vychutnat si pôžitky z okolitých miest.

Program:

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč