Nusa Dua Beach Obrázek0
Nusa Dua Beach Obrázek1
Nusa Dua Beach Obrázek2
Nusa Dua Beach Obrázek3
Nusa Dua Beach Obrázek4
Nusa Dua Beach Obrázek5
Nusa Dua Beach Obrázek6
Nusa Dua Beach Obrázek7
Nusa Dua Beach Obrázek8
Nusa Dua Beach Obrázek9
Nusa Dua Beach Obrázek10
Nusa Dua Beach Obrázek11
Nusa Dua Beach Obrázek12
Nusa Dua Beach Obrázek13
Nusa Dua Beach Obrázek14
Nusa Dua Beach Obrázek15
Nusa Dua Beach Obrázek16
Nusa Dua Beach Obrázek17
Nusa Dua Beach Obrázek18
Nusa Dua Beach Obrázek19
Nusa Dua Beach Obrázek20
Nusa Dua Beach Obrázek21
Nusa Dua Beach Obrázek22
Nusa Dua Beach Obrázek23
Nusa Dua Beach Obrázek24
Nusa Dua Beach Obrázek25
Nusa Dua Beach Obrázek26
Nusa Dua Beach Obrázek27
Nusa Dua Beach Obrázek28
Nusa Dua Beach Obrázek29
Nusa Dua Beach Obrázek30
Nusa Dua Beach Obrázek31
Nusa Dua Beach Obrázek32
Nusa Dua Beach Obrázek33
Nusa Dua Beach Obrázek34
Nusa Dua Beach Obrázek35
Nusa Dua Beach Obrázek36
Nusa Dua Beach Obrázek37

Nusa Dua Beach

Indonésie - Nusa Dua
Pobytový
Pláž do 100 m

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel v Nusa Dua, který je považován za nejlepší plážovou lokalitu na Bali a zároveň je vzdálen od hlučných letovisek. Na letiště je to necelých 10 km a do Kuty (s širokou nabídkou obchodů, restaurací, barů a další zábavy) asi 15 km - dostupný taxíkem za cca 15 USD. Vedle hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště a nákupní centrum Bali Collection.

Pláž

Krásná, široká a písčitá (světlý, jemný písek) pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Repcepce s nepřetržitým provozem, 5 restaurací (mezinárodní, balijská, italská pizzerie, restaurace na pláži s grilovanými pokrmy a asijská), lobby bar, bar u bazénu, šachový bar a lázeňská kavárna, obchody se suvenýry a minimarket. 2 sladkovodní bazény, z toho 1 s dětským bazénkem, sluneční terasa, slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma. Hotel má velké a dobře vybavené konferenční centrum, kadeřnický a kosmetický salon a lázeňské centrum (podrobný ceník k dispozici na recepci). Pro nejmenší je k dispozici miniklub.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu.

.
Sportovní a animační program

3krát týdně večerní představení s živou hudbou (za poplatek 350 000 IDR s večeří). Zdarma: posilovna a fitness centrum. Za příplatek: lekce vaření, jóga, stolní tenis, squash, tenis a centrum vodních sportů na pláži nabízející například windsurfing, kitesurfing, jízdu na vodních lyžích, potápění a plavby lodí se skleněným dnem (podrobný ceník k dispozici na místě).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel s rozsáhlým vybavením a infrastrukturou. Ideální poloha pro ty, kteří hledají odpočinek daleko od přeplněných letovisek. Jedna z nejlepších pláží na Bali - vřele doporučujeme.

.
Umiestnenie

Hotel v Nusa Dua, který je považovaný za nejlepší plážovou lokalitu na Bali a zároveň je ďaleko od hlučných letovisek. Od letiska je vzdálený necelých 10 km a do města Kuta (tak širokou ponukou obchodů, restauraácií, barov a inej zábavy) přibližně 15 km - dostupný taxíkom za približne 15 USD. Vedľa hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko a nákupné centrum Bali Collection.

Webová lokalita Športový a animačný program

3-krát týdenne večerné predstavenia so živou hudbou (poplatok 350 000 IDR s večerou). Zdarma: posilňovňa a fitnescentrum. Za príplatok: lekcie varenia, joga, stolný tenis, squash, tenis a centrum vodných športov na pláži, ktoré ponúka aktivity ako windsurfing, kitesurfing, vodné lyžovanie, potápanie a plavby loďou so skleným dnom (podrobný cenník je k dispozici na mieste).

.
Stravovanie

Snídane vo forme bohatého bufetu.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s nepřetržitou provozkou, 5 restauraácií (mezinárodní, balijská, talianska pizzeria, restauraácia s grill na pláži a ázijská), lobby bar, bar pri bazéne, šachový bar a kúpeľná kaviareň, obchody so suvenírmi a minimarket. 2 bazény so sladkou vodou, z toho 1 s detským bazénem, slnečná terasa, bezplatné slnečníky, ležadlá a plážové osušky. Hotel má velké a dobře vybavené konferenční centrum, kadernícky a kosmetický salón a koupelnové centrum (podrobný cenník k dispozici na recepci). Pre najmenších je k dispozícii miniklub.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní hotel s rozsáhlým vybavením a infrastrukturou. Ideálna poloha pre tých, ktorí hľadajú relaxačný pobyt mimo preplnených letovísk. Jedna z nejlepších pláží na Bali - vrelo odporúčame.

.

Program:

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč