Puri Santrian Obrázek0
Puri Santrian Obrázek1
Puri Santrian Obrázek2
Puri Santrian Obrázek3
Puri Santrian Obrázek4
Puri Santrian Obrázek5
Puri Santrian Obrázek6
Puri Santrian Obrázek7
Puri Santrian Obrázek8
Puri Santrian Obrázek9
Puri Santrian Obrázek10
Puri Santrian Obrázek11
Puri Santrian Obrázek12
Puri Santrian Obrázek13
Puri Santrian Obrázek14
Puri Santrian Obrázek15
Puri Santrian Obrázek16
Puri Santrian Obrázek17
Puri Santrian Obrázek18
Puri Santrian Obrázek19
Puri Santrian Obrázek20
Puri Santrian Obrázek21

Puri Santrian

Indonésie - Sanur
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tradiční hotel v balijském stylu se nachází v pěkné, dobře upravené zahradě na jižním pobřeží Bali. Vedle hotelu je dobrý výběr restaurací, barů a obchodů. Větší výběr noční zábavy v nedaleké Kutě (cca 15 km, dojezd taxíkem - cca 15 USD). Na letiště cca 15 km.

.
Pláž

Obydlí se nachází přímo na široké písečné pláži v Sanuru s pozvolným a mělkým sestupem do moře. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace na pláži podávající snídaně, obědy a večeře, restaurace v mezaninu s evropskou, thajskou a japonskou kuchyní, bar u bazénu, obchod se suvenýry. 2 sladkovodní bazény, z nichž 2 mají brouzdaliště pro děti, sluneční terasa, slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma. Hotel má konferenční centrum a lázně (podrobný ceník k dispozici na recepci). Internetový koutek zdarma.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu.

.
Sportovní a animační program

V restauraci na pláži se několikrát týdně konají vystoupení DJ a jednou týdně živá jazzová hudba. Za příplatek: tenis a centrum vodních sportů na pláži nedaleko hotelu, které nabízí například windsurfing, kitesurfing, jízdu na vodních lyžích a potápění (podrobný ceník je k dispozici na místě).

V hotelu se pořádají kurzy indonéské kuchyně (za poplatek) a lekce jógy (zdarma).

Přímo v hotelu je možné si vybrat z několika možností, jak se zabavit.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi kvalitní komorní hotel s atraktivní polohou u pláže a zároveň v blízkosti turistického centra. Zajímavý interiér v balijském stylu.

.
Umiestnenie

Tradičný hotel v balijskom štýle sa nachádza v peknej, dobre upravenej záhrade na južnom pobreží Bali. Vedľa hotela sa nachádza dobrý výber reštaurácií, barov a obchodov. Větší výběr nočnej zábavy v neďalekej Kute (cca 15 km, přístup taxíkom - cca 15 USD). Na letisko cca 15 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V restauraácii na pláži sa niekoľkokráát týždenne konajú vystúpenia DJ-ov a raz týždenne sa konajú koncerty živej jazzovej hudby. Za príplatok: tenis a centrum vodných športov na pláži neďaleko hotela, ktoré ponúka aktivity ako windsurfing, kitesurfing, vodné lyžovanie a potápanie (podrobný cenník je k dispozici na mieste).

V hoteli sa organizujú kurzy indonézskej kuchyne (za poplatok) a kurzy jogy (zdarma).

V hoteli sa organizujú kurzy indonézskej kuchyne (za poplatok) a kurzy jogy (zdarma).

Stravovanie

Snídane vo forme bohatého bufetu.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, restauraácia na pláži podávajúca raňajky, obedy a večere, restauraácia Mezzanine s Európskou, thajskou a japonskou kuchyňou, bar pri bazéne, obchod so suvenírmi. 2 vodní bazény, z toho 2 s bradou, sluneční terasa, lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Hotel má konferenčné centrum a kúpele (podrobný cenník k dispozici na recepcii). Internetový kútik zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Komorný hotel velmi dobré třídy s atraktívnou polohou při pláži a zároveň v blízkosti turistického centra. Zaujímavý interiér v balijském stylu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč