Wina Holiday Obrázek0
Wina Holiday Obrázek1
Wina Holiday Obrázek2
Wina Holiday Obrázek3
Wina Holiday Obrázek4
Wina Holiday Obrázek5
Wina Holiday Obrázek6
Wina Holiday Obrázek7
Wina Holiday Obrázek8
Wina Holiday Obrázek9
Wina Holiday Obrázek10
Wina Holiday Obrázek11
Wina Holiday Obrázek12
Wina Holiday Obrázek13
Wina Holiday Obrázek14
Wina Holiday Obrázek15
Wina Holiday Obrázek16
Wina Holiday Obrázek17
Wina Holiday Obrázek18
Wina Holiday Obrázek19
Wina Holiday Obrázek20
Wina Holiday Obrázek21
Wina Holiday Obrázek22
Wina Holiday Obrázek23
Wina Holiday Obrázek24
Wina Holiday Obrázek25

Wina Holiday

Indonésie - Bali
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komorní hotel s tradiční balijskou architekturou se nachází přibližně 8 km od letiště. Hotel se nachází ve městě Kuta v jižní části Bali. Tato bývalá rybářská vesnice je dnes jedním z nejznámějších letovisek na ostrově díky rozmanitému ubytování, okouzlujícím restauracím a četným barům a diskotékám.

Pláž

Známá, široká písečná pláž Kuta se nachází přibližně v. 200 m od hotelu. Na pláži nejsou hotelová lehátka ani slunečníky.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace, bary, 2 bazény, 2 dětské bazény, business centrum, půjčovna aut, směnárna, prádelna, bezplatné transfery do bloku Legian a na náměstí Kuta, turistické informace.

.
Internet

Ve všech prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně. Další jídla si můžete zakoupit v restauraci Lagenda Malaysian Food Garden, která nabízí pokrmy malajské, indonéské a mezinárodní kuchyně. Nápoje a občerstvení si můžete zakoupit v baru u bazénu a v baru The Beji.

Sportovní a animační program

Tělocvična.

Další poplatky: Lázně a kosmetický salon.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Hotel se nachází na pěkném upraveném pozemku s tropickými rostlinami, nedaleko písečné pláže. Prakticky zařízené pokoje, příjemný personál a komorní atmosféra jsou zárukou pohodové dovolené.

Program:

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč