Nikko Bali Benoa Beach Obrázek0
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek1
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek2
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek3
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek4
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek5
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek6
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek7
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek8
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek9
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek10
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek11
Nikko Bali Benoa Beach Obrázek12

Nikko Bali Benoa Beach

Indonésie - Bali
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA
Mezinárodní animace
Posilovna
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní, pohodlný a stylový hotel se nachází na ploše přibližně 2 hektarů v letovisku Tanjung Benoa, které je proslulé svými krásnými a čistými plážemi. Vzdálenost od letiště je přibližně 13 km, zatímco od nákupního centra v Nusa Dua je hotel vzdálen přibližně 5 km.

.

Pláž

Obydlí se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 24hodinová ostraha, 4 restaurace (2 v rámci all inclusive), bazén, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, parkoviště, bankomat (před hotelem).

Za poplatek: business centrum, půjčovna kol, salon krásy, prádelna, směnárna, butiky, lékárna (na ulici).

Pro děti: miniklub (9:00-17:00), hlídání dětí (na potvrzení, za poplatek). Bezplatná kyvadlová autobusová doprava do nákupního centra Bali Collection byla pozastavena na dobu neurčitou.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bufetu.

 

Sportovní a animační program

Volejbal v bazénu, aqua aerobik, animace v bazénu, stolní tenis, kulečník, show, představení s různou tematikou, fitness centrum, parní lázeň.

Další poplatky: Lázně

Webové stránky Místní kategorie

****+

Podle našeho názoru

Luxusní a prostorný hotel, který se nachází v malebném prostředí přímo na oblíbené písečné pláži, je skutečným rájem pro milovníky bezstarostné relaxace. K pohodlí přispívá četná sportovní a volnočasová zařízení pro zajímavé aktivity během pobytu.

Umiestnenie

Luxusní, pohodlný a stylový hotel se nachází na ploše přibližně 2 hektarů v letovisku Tanjung Benoa, které je známé svými krásnými a čistými plážemi. Vzdialenost od letiska je přibližně 13 km a od nákupního centra v Nusa Dua je hotel vzdálený přibližně 5 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Zdarma s All Inclusive: volejbal v bazéne, vodný aerobik, animácie v bazéne, stolný tenis, biliard, predstavenia, vystúpenia na rôzne témy, fitnes centrum, parný kúpeľ.

Doplňující poplatky: Kúpele.

.
Stravovanie

Raňajky formou buetu.

Výber stravy all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu v restauraácii Grand Benoa Resto (otevřeno od 6:30 do 22:30), neobmedzené množství alkoholických a nealkoholických nápojů v restauraáciách Grand Benoa Resto, Bali Luna a Aloha Bar (otevřeno od 10:00 do 18:00).

.
Miestna kategória

****+

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, 24-hodinová bezpečnostní služba, 4 restaurace (2 v rámci All inclusive), bazén, ležadla a slunečníky při bazénech - zdarma, parkoviště, bankomat (před hotelem).

Pro poplatok: biznis centrum, požičovňa bicyklov, salón krásy, práčovňa, zmenáreň, boutiques, lekáreň (na ulici).

Pre deti: miniclub (9:00-17:00), opatrovateľka (na potvrdenie, za poplatok). Bezplatná kyvadlová autobusová doprava do nákupního centra Bali Collection byla pozastavená na dobu neurčitou.

Podľa nášho názoru

Luxusní a kněžský hotel, který se nachází v malebnom prostredí priamo na obľúbenej pieočnatej pláži, je skutočným rajom pre milovníkov bezstarostného odpočinku. K pohodliu prispieva možnosť príplatku za stravovanie formou all inclusive a množstvo športových a rekreačných zariadení na zaujímavé aktivity počas pobytu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. 

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. 

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč