Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Grand Mirage Obrázek0
Grand Mirage Obrázek1
Grand Mirage Obrázek2
Grand Mirage Obrázek3
Grand Mirage Obrázek4
Grand Mirage Obrázek5
Grand Mirage Obrázek6
Grand Mirage Obrázek7
Grand Mirage Obrázek8
Grand Mirage Obrázek9
Grand Mirage Obrázek10
Grand Mirage Obrázek11
Grand Mirage Obrázek12
Grand Mirage Obrázek13
Grand Mirage Obrázek14
Grand Mirage Obrázek15
Grand Mirage Obrázek16
Grand Mirage Obrázek17
Grand Mirage Obrázek18
Grand Mirage Obrázek19
Grand Mirage Obrázek20
Grand Mirage Obrázek21
Grand Mirage Obrázek22
Grand Mirage Obrázek23
Grand Mirage Obrázek24
Grand Mirage Obrázek25
Grand Mirage Obrázek26
Grand Mirage Obrázek27
Grand Mirage Obrázek28
Grand Mirage Obrázek29
Grand Mirage Obrázek30
Grand Mirage Obrázek31
Grand Mirage Obrázek32
Grand Mirage Obrázek33
Grand Mirage Obrázek34
Grand Mirage Obrázek35
Grand Mirage Obrázek36
Grand Mirage Obrázek37
Grand Mirage Obrázek38

Grand Mirage

Indonésie - Nusa Dua
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
SPA
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v Tanjung Benoa, na jižním okraji ostrova, obklopen krásnou tropickou zahradou. V okolí je dobrý výběr obchodů a hospůdek. Na letiště cca 12 km, do Kuty (s nejširším výběrem obchodů, restaurací, barů a další zábavy) cca 15 km - dojezd taxíkem cca 15 USD. Do Kuty a nákupního centra Bali Collection jezdí zdarma kyvadlová doprava - nutná rezervace předem.

Pláž

Veřejná široká pláž se světlým jemným pískem se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. V blízkosti se nachází centrum vodních sportů.

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, 5 restaurací: hlavní restaurace s mezinárodní a asijskou kuchyní 24 hodin denně, restaurace a la carte s italskou a středomořskou kuchyní, restaurace na pláži s grilovanými pokrmy a mořskými plody, čínská restaurace (všechny restaurace a la carte za příplatek), lounge bar, bar u bazénu (typu swim up). Bazén s dětským bazénem (se sladkou vodou), sluneční terasa, slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma. V hotelu je konferenční centrum, obchůdky se suvenýry a minimarket, prádelna (za poplatek), kadeřnický a kosmetický salon a lázeňské centrum (podrobný ceník k dispozici na recepci). Pro nejmenší děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště.

Internet

V lobby a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Počítače s přístupem na internet jsou k dispozici v konferenčním centru (zdarma 30 minut denně).

Catering

Snídaně formou bufetu nebo za příplatek all inclusive blue: snídaně formou bufetu (7:00 - 10:30), oběd formou bufetu (12:00 - 15:00), večeře formou bufetu (19:00 - 22:00), večeře formou bufetu (19:00 - 22:00):00) - všechna jídla v hlavní restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje během jídla a od 11:00 - 24:00 v barech, odpolední čaj (16:00 - 18:00), občerstvení (15:00 - 19:00). Klienti hotelu s variantou all inclusive mají 30% slevu na všechny dovážené alkoholické nápoje mimo nabídku all inclusive (např. šampaňské, dovážená vína). Pro hosty s all inclusive pozdní večeře v restauraci Grand Benoa (23:00 - 06:00).

Sportovní a animační program

Hotel pořádá večerní představení s živou hudbou v baru Panorama (2× týdně) a animační programy (kabaret, taneční show) (za příplatek mimo all inclusive - cca 40 USD). Zdarma je k dispozici posilovna (8:00-22:00), herna a nemotorizované vodní sporty. Za příplatek (podrobný ceník k dispozici na místě): půjčovna kol, tenis, kulečník, lekce vaření, motorizované vodní sporty.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Velmi dobrý hotel se skvělou polohou pro ty, kteří si chtějí odpočinout od přeplněných letovisek. Ideální volba jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry na romantické dovolené. Jeden z mála hotelů nabízejících all inclusive na ostrově - vřele doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. 

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. 

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč