Ibis Styles Bali Benoa Obrázek0
Ibis Styles Bali Benoa Obrázek1
Ibis Styles Bali Benoa Obrázek2
Ibis Styles Bali Benoa Obrázek3
Ibis Styles Bali Benoa Obrázek4

Ibis Styles Bali Benoa

Indonésie - Bali
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v Tanjung Benoa v jižní části Bali, přibližně 17 km od letiště, asi 2,5 km od města Nusa Dua s nákupním centrem Bali Collection s velkým výběrem obchodů a restaurací.

Pláž

Veřejná písečná pláž Tanjung Benoa vzdálená přibližně 250 m od hotelu (Pozor! Přes ulici!) Na pláži nejsou slunečníky ani hotelová lehátka zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, bar u bazénu s nealkoholickými nápoji, vínem, pivem a koktejly a občerstvením, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma), miniklub pro děti, parkoviště. Za příplatek: business centrum, prádelna.

Internet

V pokojích a v areálu hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci.

.
Sportovní a animační program

Hostům je k dispozici fitness centrum a za příplatek lázeňské centrum (podrobný ceník služeb je k dispozici na recepci).

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Komorní hotel známý svými přátelskými službami, který kombinuje moderní prvky s architekturou inspirovanou tropickou přírodou Bali. Atraktivní poměr ceny a kvality a výhodná poloha z něj činí ideální volbu pro ty, kteří mají skromnější rozpočet.

Umiestnenie

Hotel se nachází v Tanjung Benoa v jižní části ostrova Bali, přibližně 17 km od letoviska, asi 2,5 km od města Nusa Dua s nákupním centrem Bali Collection s velkým výběrem obchodů a restaurací.

Webová lokalita Športový a animačný program

Hostom je k dispozici fitnescentrum a za příplatok i wellness centrum (podrobný cenník služeb je k dispozici na recepcii).

Stravovanie

Bufetové raňajky v hlavní restauraácii.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, hlavná restauraácia s medzinárodnou kuchyňou, bar pri bazéne s nealkoholickými nápojejmi, vínom, pivom a kokteilmi a občerstvením, vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky pri bazéne - zdarma), miniklub pre deti, parkkovisko. Za príplatok: biznis centrum, služby práčovne.

.
Podľa nášho názoru

Komorný hotel známy svojimi priateľskými službami, který kombinuje moderní prvky s architektúrou inspirovanou tropickou přírodou Bali. Atraktívny pomer ceny a kvality a výhodná poloha z neho robia ideálnu voľbu pre tých, ktorí majú skromnejší rozpočet.

Program:

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. 

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. 

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč