Inaya Putri Bali Obrázek0
Inaya Putri Bali Obrázek1
Inaya Putri Bali Obrázek2
Inaya Putri Bali Obrázek3
Inaya Putri Bali Obrázek4
Inaya Putri Bali Obrázek5
Inaya Putri Bali Obrázek6
Inaya Putri Bali Obrázek7
Inaya Putri Bali Obrázek8
Inaya Putri Bali Obrázek9
Inaya Putri Bali Obrázek10
Inaya Putri Bali Obrázek11
Inaya Putri Bali Obrázek12
Inaya Putri Bali Obrázek13
Inaya Putri Bali Obrázek14
Inaya Putri Bali Obrázek15
Inaya Putri Bali Obrázek16
Inaya Putri Bali Obrázek17
Inaya Putri Bali Obrázek18
Inaya Putri Bali Obrázek19
Inaya Putri Bali Obrázek20
Inaya Putri Bali Obrázek21
Inaya Putri Bali Obrázek22
Inaya Putri Bali Obrázek23
Inaya Putri Bali Obrázek24

Inaya Putri Bali

Indonésie
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA
Exkluzivní, 5*
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní a stylový hotel byl otevřen v roce 2015 v jižní části ostrova Bali v oblasti Nusa Dua, která je považována za nejluxusnější na ostrově. Nachází se přibližně 12 km od letiště a pouhých 10 minut chůze od nákupního centra Bali Collection.

Pláž

Nemovitost se nachází přímo na krásné soukromé písečné pláži. Lehátka na pláži - zdarma. Bez slunečníků - možnost úkrytu před slunečními paprsky ve stínu stromů.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 24hodinová ostraha, restaurace:

restaurace: Gading Restaurant, Homaya Restaurant, Ja Jan Bistro, dále Bar Lounge a plážový bar Pesisir Bar, velký tříúrovňový bazén, 2 dětské bazény, lehátka u bazénu - zdarma, zahrada, parkoviště. Za příplatek: banketové a konferenční centrum, půjčovna aut, prádelna.

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.
Catering

Snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:30. Možnost dokoupení dalších jídel a nápojů v restauracích a barech v hotelu.

.
Sportovní a animační program

SPA, wellness centrum (za příplatek).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel, který umožňuje pobyt v komfortních podmínkách, doporučujeme těm, kteří si cení vysokého standardu relaxace. Pohádkový výhled a krásná pláž vám poskytnou mnoho atrakcí a nezapomenutelných zážitků a zabrání nudě. Doporučujeme také pro romantickou dovolenou pro páry.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. 

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. 

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč