Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Melia Bali The Garden Villas Obrázek0
Melia Bali The Garden Villas Obrázek1
Melia Bali The Garden Villas Obrázek2
Melia Bali The Garden Villas Obrázek3
Melia Bali The Garden Villas Obrázek4
Melia Bali The Garden Villas Obrázek5
Melia Bali The Garden Villas Obrázek6
Melia Bali The Garden Villas Obrázek7
Melia Bali The Garden Villas Obrázek8
Melia Bali The Garden Villas Obrázek9
Melia Bali The Garden Villas Obrázek10
Melia Bali The Garden Villas Obrázek11
Melia Bali The Garden Villas Obrázek12
Melia Bali The Garden Villas Obrázek13
Melia Bali The Garden Villas Obrázek14
Melia Bali The Garden Villas Obrázek15
Melia Bali The Garden Villas Obrázek16
Melia Bali The Garden Villas Obrázek17
Melia Bali The Garden Villas Obrázek18
Melia Bali The Garden Villas Obrázek19
Melia Bali The Garden Villas Obrázek20
Melia Bali The Garden Villas Obrázek21
Melia Bali The Garden Villas Obrázek22
Melia Bali The Garden Villas Obrázek23
Melia Bali The Garden Villas Obrázek24
Melia Bali The Garden Villas Obrázek25
Melia Bali The Garden Villas Obrázek26
Melia Bali The Garden Villas Obrázek27
Melia Bali The Garden Villas Obrázek28
Melia Bali The Garden Villas Obrázek29

Melia Bali The Garden Villas

Indonésie
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v Nusa Dua, na jižním okraji ostrova, daleko od hlučných letovisek a je obklopen krásnou tropickou zahradou. Podle názoru mnohých se jedná o nejlepší polohu letoviska na Bali. Na letiště cca 11 km, do Kuty (s širokou nabídkou obchodů, restaurací, barů a další zábavy) cca 15 km - dojezd taxíkem cca 15 USD. V blízkosti hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště a hned vedle nákupní centrum Bali Collection s obchody a restauracemi.

Pláž

Krásná písečná pláž (světlý, jemný písek) se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, 5 restaurací, 3 bary, obchod se suvenýry, bazén s dětským bazénem (se sladkou vodou), sluneční terasa, slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma. Součástí hotelu je konferenční centrum.

Internet

V celém hotelu i na pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek balíček all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické (pivo, víno, gin, vodka, whisky a rum) a nealkoholické nápoje během jídla a od 09:00 do 01:00 v barech, občerstvení v baru u bazénu během dne mezi jídly (10:00 - 19:00), pokojová služba 24 hodin zdarma v rámci all inclusive, plážový bar (09:00 - 00:00).

Sportovní a animační program

Hotel pořádá denní a večerní animace. V areálu hotelu je k dispozici fitness centrum. Zdarma: vodní aerobik, strečink, plážový volejbal, vodní míč. Za příplatek: půjčovna kol, tenis a centrum vodních sportů na pláži (podrobný ceník k dispozici na místě). Lekce vaření, jóga, nemotorizované vodní sporty (např. kajaky, šnorchlování, windsurfing) zdarma pro hosty s all inclusive. Golfové hřiště s 18 jamkami pár minut od hotelu (za příplatek).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Prvotřídní hotel se špičkovými službami a vynikající polohou v klidné oblasti. Je jedním z mála zařízení na Bali, které nabízí balíček all inclusive.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. 

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. 

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. 

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. 

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. 

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! 

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč