Kamandalu Resort Obrázek0
Kamandalu Resort Obrázek1
Kamandalu Resort Obrázek2
Kamandalu Resort Obrázek3
Kamandalu Resort Obrázek4
Kamandalu Resort Obrázek5
Kamandalu Resort Obrázek6
Kamandalu Resort Obrázek7
Kamandalu Resort Obrázek8
Kamandalu Resort Obrázek9
Kamandalu Resort Obrázek10
Kamandalu Resort Obrázek11
Kamandalu Resort Obrázek12
Kamandalu Resort Obrázek13
Kamandalu Resort Obrázek14
Kamandalu Resort Obrázek15
Kamandalu Resort Obrázek16
Kamandalu Resort Obrázek17
Kamandalu Resort Obrázek18
Kamandalu Resort Obrázek19
Kamandalu Resort Obrázek20
Kamandalu Resort Obrázek21
Kamandalu Resort Obrázek22
Kamandalu Resort Obrázek23
Kamandalu Resort Obrázek24
Kamandalu Resort Obrázek25
Kamandalu Resort Obrázek26
Kamandalu Resort Obrázek27
Kamandalu Resort Obrázek28

Kamandalu Resort

Indonésie - Bali
Pobytový
Wi-Fi
Wellness
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní nemovitost postavená ve stylu tradiční balijské vesnice s nádherným výhledem na tropický les a terasovitá rýžová pole. Hotel se nachází na pozemku o rozloze 3,5 hektaru na svahu údolí řeky Petanu, přibližně 3 km od centra města Ubud (kam jezdí bezplatný hotelový autobus) a přibližně 40 km od letiště v Denpasaru.

Pláž

Neplatí.

.
K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, 2 bazény (včetně nekonečného bazénu), dětské brouzdaliště, terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), restaurace Petulu s indonéskou kuchyní, restaurace Aira Cafe a bar u bazénu s nápoji a občerstvením. Za příplatek: obchod se suvenýry, půjčovna aut, hlídání dětí, směnárna.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bufetu. Za příplatek je možné využít hotelové bary a restaurace, včetně piknikového jídla s výhledem na rýžová pole, řeku nebo deštný prales.

Sportovní a animační program

V ceně pokoje je zahrnuto jedno cvičení jógy denně a dětská herna. Za poplatek: další lekce v centru jógy, cyklistické výlety po okolí, různé procedury ve dvou skvěle vybavených lázeňských centrech (podrobný ceník k dispozici na recepci).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní nemovitost na mimořádně malebném a odlehlém místě. Intimní vily udržované v tradičním stylu a služby na nejvyšší úrovni umožní i těm nejnáročnějším klientům zcela se uvolnit a vychutnat si plnohodnotnou dovolenou.

Program:

Program

Den 1
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den 2
Přistání v Denpasaru, transfer do vybraného hotelu ve městě Ubud.

Den 3 - 5
Pobyt v Ubud.

Den 6
Transfer do vybraného hotelu na pobřeží. 
 
Den 7 až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO) a plantáže ukryté ve svazích tropických lesů. Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES, ULUN DANU A TANAH LOT
Výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Následně návštěva chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Na závěr návštěva nádherného chrámu Ulun Danu, který se nachází mezi kopci sopek, na břehu jezera Bratan. Oběd v ceně. Cena cca 57 USD.
 
VE STÍNU HORY AGUNG

Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy z eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.
 
RAFTING PO ŘECE AYUNG

Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství!  Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč