Bonjour Paris!

Francie - Paříž - Paříž
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hotel

K dispozici pro hosty

V hotelu je obvykle restaurace a bar.

.
Ubytování

Skromné hotely turistické třídy - všechny se nacházejí na předměstí Paříže, v blízkosti stanic metra nebo RER. Za příplatek možnost výběru hotelů v centru: většinou se nacházejí ve čtvrtích č. 9, 10, 18, 19, 20.

Pokoje: 2lůžkové (možnost max. Pokoje: 2lůžkové (možnost max. 1 přistýlky; ve většině hotelů přistýlka ve formě palandy), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitní TV.

Catering

Kontinentální snídaně (podává se sladká v hotelové restauraci; obvykle croissant/žvýkačka, džem, káva nebo čaj); 3 večeře za příplatek.

Místní kategorie

**

Stravovanie

Kontinentálne raňajky (podávané na sladko v hotelovej reštaurácii; zvyčajne croissant/žrút, džem, káva alebo čaj); 3 večere za príplatok.

Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

V hotelu se obvykle nachází restauraácia a bar.

.
Ubytovanie

Nemoderní hotely turistickej triedy - všetky sa nachádzajú na predmestí Paríža, v blízkosti staníc metra alebo RER. Za příplatok možnosť výberu hotelov v centre: najčastejšie sa nachádzajú vo štvrtiach č. 9, 10, 18, 19, 20.

Spálne: (možnost max. Izby: 2lôžkové (možnost max. 1 prístelky; vo väčšine hotelov prístelka vo forme poschodovej postele), všetky s kúpeľňou a WC, telefónom a satelitnou TV.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč