Hermes Alexandria Club Obrázek0
Hermes Alexandria Club Obrázek1
Hermes Alexandria Club Obrázek2
Hermes Alexandria Club Obrázek3
Hermes Alexandria Club Obrázek4
Hermes Alexandria Club Obrázek5
Hermes Alexandria Club Obrázek6
Hermes Alexandria Club Obrázek7
Hermes Alexandria Club Obrázek8
Hermes Alexandria Club Obrázek9
Hermes Alexandria Club Obrázek10
Hermes Alexandria Club Obrázek11
Hermes Alexandria Club Obrázek12
Hermes Alexandria Club Obrázek13
Hermes Alexandria Club Obrázek14
Hermes Alexandria Club Obrázek15
Hermes Alexandria Club Obrázek16
Hermes Alexandria Club Obrázek17
Hermes Alexandria Club Obrázek18
Hermes Alexandria Club Obrázek19

Hermes Alexandria Club

Bulharsko - Slunečné Pobřeží
Pobytový
Novinka
Bestseller
Figloklub s polskými animátory

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Hermes Alexandria Club, který se skládá z několika terasovitě uspořádaných hotelových budov, se nachází ve městě Carevo. Nachází se v klidné oblasti, jen 250 m od centra města. Ve vzdálenosti asi 35 km se nachází půvabný Sozopol a od letiště v Burgasu je hotel vzdálen asi 75 km.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže v zátoce s pozvolným vstupem (cca 80 m).

K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí: 24hodinovou recepci, výtah, hlavní restauraci, 2 bary (bar u bazénu a lobby bar), venkovní bazén, vířivku, dětský bazén, aquapark se třemi tobogány a pirátskou lodí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), fitness centrum, sportoviště, dětský klub, dětské hřiště a zahradu.

Internet
Bezplatné Wi-Fi v pokojích a veřejných prostorách hotelu.
Catering

Ultra All Inclusive zahrnuje stravování formou plného bufetu v hlavní restauraci: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:00-14:00), večeře (18:00-21:00) (oběd a večeře zahrnují také vegetariánské menu). Dále pozdní snídaně (10:30-11:00), svačiny (14:30-16:00), sladké občerstvení (16:00-17:00) v baru u bazénu. Pozdní občerstvení (23:00-01:00) je k dispozici také v lobby baru a pizza (11:00-18:00) v baru na pláži. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v plážovém baru a hlavní restauraci (09:00-23:00), lobby baru (09:00-02:00) a plážovém baru (10:00-23:00). Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do formule Ultra All Inclusive (např. časy podávání).

Sportovní a animační program

Hotel svým hostům nabízí: Hotel nabízí svým hostům: 6 dní v týdnu sportovní a večerní animace, venkovní bazén, dětský bazén, aquapark s pirátskou lodí pro děti a třemi tobogány pro děti i dospělé, fitness centrum, sportovní hřiště na fotbal a basketbal, vodní pólo, vodní gymnastiku, aerobik, stolní tenis a šipky. Pro děti je zde klub s animátory a dětské hřiště. Kromě toho se zde pořádají taneční zábavy, večírky s DJ, lekce tance, karaoke a večerní show. Za příplatek: sauna, masáže, kulečník a stolní tenis. Od poloviny června do 24. srpna je k dispozici FIGLO CLUB s animací v polštině.

.
Webové stránky

www.hermesresort.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel se nachází v klidné oblasti daleko od ruchu města. Ideální pro rodinnou dovolenou. Bonusem je vlastní hotelový aquapark a formule Ultra All Inclusive.

Umiestnenie

Hotel Hermes Alexandria Club, který skládá z několika hotelových budov uspořádaných do terénu, se nachází v městě Carevo. Nachádza sa v pokojnej oblasti, len 250 m od centra mesta. Vo vzdialenosti približne 35 km sa nachádza očarujúci Sozopol a od letisko v Burgase je hotel vzdialený približne 75 km.

Webová lokalita

www.hermesresort.com

Športový a animačný program

Hotel nabízí svým hostům: Hotel nabízí 6 dní v týdnu sportovní a večerní animace, vonkajší bazén, detský bazén, aquapark s pirátskou lodí pre deti a tromi tobogány pre deti a dospelých, fitnescentrum, športové ihriská na futbal a basketbal, vodné pólo, vodnú gymnastiku, aerobik, stolný tenis a šípky. Pre deti je k dispozici klub s animáciami a detské ihrisko. Kromě toho sa tu organizujú aj tánčné zábavy, večierky s DJ-mi, lekcie tanca, karaoke a večerné predstavenia. Za príplatok: sauna, masáže, biliard a stolný tenis. Od polovice června do 24. srpna je k dispozici FIGLO CLUB s animáciami v poľskom jazyku.

.
Stravovanie

Ultra All Inclusive zahàňa stravovanie formou plného bufetu v hlavnej reštaurácii: raňajky (7:30-10:00), obed (12:00-14:00), večera (18:00-21:00) (obed a večera zahàňajú aj vegetariánske menu). Kromě toho neskoré raňajky (10:30-11:00), občerstvenie (14:30-16:00), sladké občerstvenie (16:00-17:00) v bare pri bazéne. Neskoré občerstvenie (23:00-01:00) je k dispozici i v lobby bare a pizza (11:00-18:00) v plážovém bare. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v plážovom bare a hlavnej reštaurácii (09:00-23:00), lobby bare (09:00-02:00) a plážovom bare (10:00-23:00). Hotel si vyhradí právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých vo vzorci Ultra All Inclusive (napr. čas podávania).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel svým hostům nabízí: Hotel nabízí 24hodinovou recepci, výtah, hlavnú reštauráciu, 2 bary (bar pri bazéne a lobby bar), vonkajší bazén, vírivku, detský bazén, aquapark s tromi tobogány a pirátskou loďou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma), fitnescentrum, športoviská, detský klub, detský ihrisko a záhradu.

Podľa nášho názoru

Hotel se nachází v pokojnej oblasti ďaleko od ruchu mesta. Ideálny na rodinnú dovolenú. Bonusem je vlastní hotelový aquapark a vzorec Ultra All Inclusive.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč