Asteria Family Sunny Beach Obrázek0
Asteria Family Sunny Beach Obrázek1
Asteria Family Sunny Beach Obrázek2
Asteria Family Sunny Beach Obrázek3
Asteria Family Sunny Beach Obrázek4
Asteria Family Sunny Beach Obrázek5
Asteria Family Sunny Beach Obrázek6
Asteria Family Sunny Beach Obrázek7
Asteria Family Sunny Beach Obrázek8
Asteria Family Sunny Beach Obrázek9
Asteria Family Sunny Beach Obrázek10
Asteria Family Sunny Beach Obrázek11
Asteria Family Sunny Beach Obrázek12
Asteria Family Sunny Beach Obrázek13
Asteria Family Sunny Beach Obrázek14
Asteria Family Sunny Beach Obrázek15
Asteria Family Sunny Beach Obrázek16

Asteria Family Sunny Beach

Bulharsko
Pobytový
Novinka
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v centru letoviska Slunečné pobřeží nedaleko pláže, takže je ideálním místem pro strávení dovolené. Nachází se v blízkosti oblíbených měst, která stojí za objevování a poznávání, jako je Nesebar (5 km) a Burgas (40 km). Hotel je vzdálen 32 km od letiště Burgas a asi 100 km od letiště Varna.

Pláž

Hotel se nachází 50 metrů od 8 km dlouhé písečné pláže. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Hotel byl zrekonstruován v roce 2022 a svým hostům nabízí: recepci, výtah (k dispozici v budovách A, B, C a E, není k dispozici v budově D), hlavní restauraci, dvě restaurace a la carte - Captan Black Sea (rybí restaurace) a Amorato (italská restaurace) a 3 bary (snack bar - u bazénu, plážový bar a bar "The living room"). V hotelu je také venkovní bazén a dětský bazén, slunečníky a lehátka (k dispozici zdarma), dětské hřiště, 2 dětské kluby (pro děti od 4 do 12 let a od 13 do 17 let), dětská diskotéka, stolní tenis, šipky, pilates a kulečník (za poplatek).

Na pláži a u bazénu jsou k dispozici 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj zdarma.

V blízkosti hotelu jsou obchody, butiky, klenotnictví, kadeřnictví, fotograf a půjčovna aut.

Internet

Bezplatné wifi v prostorách hotelu

Catering

Ultra All Inclusive: snídaně se širokým výběrem studených a teplých jídel, teplých nápojů, džusů a nealkoholických nápojů (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-12:00), oběd s pokrmy z místních produktů, saláty, polévkami, předkrmy, ovocem, dezerty nápoje (teplé i nealkoholické), pivo a místní vína (12:00-12:00):Večeře s čerstvými a místními zeleninovými saláty, polévkami, předkrmy, hlavními jídly, dezerty, teplými a nealkoholickými nápoji, pivem, místními víny a rakijí (18:00-21:00) a večerní občerstvení (23:00-00:30) - podávané formou bufetu v hlavní restauraci. K dispozici je také dietní a dětský bufet.

Jednou za pobyt je možné povečeřet v jedné restauraci a la carte dle vlastního výběru - nutná rezervace předem na recepci. K dispozici jsou dvě restaurace - Captan Black Sea (rybí restaurace) a Amorato (italská restaurace) (18:00-21:00).

K dispozici je Snack bar s uzeninami, místním čerstvým ovocem a zeleninou, domácími koláči a zákusky (10:00-12:00), zmrzlinou (10:00-17:00) a pizzou, hamburgery, hranolky, čerstvým ovocem a zeleninou a sladkostmi (12:00-17:00). Ve Snack baru jsou k dispozici také: teplé nápoje, nealkoholické nápoje, limonády, koktejly, alkoholické nápoje a točené pivo (10:00-23:00).

Bar "The living room" je otevřen 24 hodin denně. je otevřen 24 hodin denně a nabízí velký výběr koktejlů, prémiových dovážených a místních alkoholických nápojů (například Jack Daniels)

Sportovní a animační program

V areálu hotelu se 6krát týdně konají herní a sportovní animace a tematické večerní show. Pro nejmenší jsou k dispozici dva kluby: pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 17 let, dětská diskotéka a hřiště. Hotel dále nabízí: venkovní bazén a dětský bazén, stolní tenis, šipky, pilates a kulečník (za poplatek).

Webové stránky

www.sunnybeachfamily.asteriahotels.bg

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené v centru Slunečného pobřeží, v těsné blízkosti moře.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza v centre letoviska Slnečné pobrežie neďaleko pláže, takže je ideálnym miestom na strávenie dovolenky. Nachádza sa v blízkosti obľúbených miestom, ktoré sa oplatí objavovať a spoznávať, ako napríklad Nesebar (5 km) a Burgas (40 km). Hotel je vzdálený 32 km od letiska Burgas a přibližně 100 km od letiska Varna.

Webová lokalita
www.sunnybeachfamily.asteriahotels.bg
Stravovanie

Ultra All Inclusive: raňajky so širokou ponukou studených a teplých jedál, teplých nápojov, džúsov a nealkoholických nápojů (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-12:00), obed s jedlami z místních produktů, šalátmi, polievkami, predjedlami, ovocím, dezertními nápoji (teplými a nealkoholickými), pivom a miestnymi vínami (12:00-12:00), obed s jedlami z místních produktů, šalátmi, polievkami, predjedlami, ovocím, dezertmi, nápojmi (teplými a nealkoholickými), pivom a miestnymi vínami (12:00-12:00):00-14. 00:00), večera s čerstvými a miestnymi zeleninovými šalátmi, polievkami, predjedlami, hlavnými jedlami, dezertmi, akoj teplými a nealkoholickými nápojmi, pivom, miestnymi vínami a rakiou (18:(23:00-00:30) - podávané formou bufetu v hlavní restauraci. K dispozici je i diétní a dětský bufet.

Jenkrát za pobyt je možné sa stravovať v jednej a la carte reštaurácia podľa vlastného výberu - nutná predchádzajúca rezervácia na recepcii. K dispozici jsou dvě restaurace - Captan Black Sea (fish reštaurácia) a Amorato (talianska reštaurácia) (18:00-21:00).

K dispozici je Snack bar s údeninami, místním čerstvým ovocím a zeleninou, domácími koláčemi a zákusky (10:00-12:00), zmrzlinou (10:00-17:00) a pizzou, hamburgery, hranolkami, čerstvým ovocím a zeleninou a sladkostmi (12:00-17:00). V snack bare jsou k dispozici i teplé nápoje, nealkoholické nápoje, limonády, koktaily, alkoholické nápoje a čapované pivo (10:00-23:00).

Ba

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel byl zrekonstruovaný v roce 2022 a hosta nabízí: V hotelu je k dispozici recepce, výtah (k dispozici v budovách A, B, C a E, není k dispozici v budove D), hlavnú reštauráciu, dve a la carte reštaurácie - Captan Black Sea (rybia reštaurácia) a Amorato (talianska reštaurácia) a 3 bary (snack bar - pri bazéne, plážový bar a bar "The living room"). V hotelu sa nachádza aj vonkajší bazén a detský bazén, slnečníky a ležadlá (k dispozícii zdarma), detské ihrisko, 2 detské kluby (pre deti od 4 do 12 rokov a od 13 do 17 rokov), detská diskotéka, stolný tenis, šípky, pilates a biliard (za poplatok).

Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii 2 ležadla a 1 slnečník na izbu zdarma.

V blízkosti hotelu se nachází obchody, butiky, zlatníctvo, kaderníctvo, fotograf a požičovňa áut.

Podľa nášho názoru

Hotel je ideálním místem na strávenie rodinnej dovolenky v centru Slnečného pobrežia, v tesnej blízkosti mora.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě zájezdu na 11 dní - 10 nocí, v případě zájezdu na 12 nebo 13 dní - 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Bułgaria, Słoneczny Brzeg - wczasy

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč