Blue Orange Beach Resort Obrázek0
Blue Orange Beach Resort Obrázek1
Blue Orange Beach Resort Obrázek2
Blue Orange Beach Resort Obrázek3
Blue Orange Beach Resort Obrázek4
Blue Orange Beach Resort Obrázek5
Blue Orange Beach Resort Obrázek6
Blue Orange Beach Resort Obrázek7
Blue Orange Beach Resort Obrázek8
Blue Orange Beach Resort Obrázek9

Blue Orange Beach Resort

Bulharsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komorní hotelový komplex vyšší třídy se nachází nedaleko půvabného města Sozopol, jehož historie sahá až do středověku a jehož pobřeží, historické budovy a atmosférické uličky přitahují turisty svým nepochybným kouzlem. Hotel je obklopen rozsáhlou zelení na nábřeží. Do centra Sopozolu - cca 4 km (lze dojet místní dopravou). Od mezinárodního letiště v Burgasu je hotel vzdálen cca 40 km. Na Slunečné pobřeží - cca 70 km.

.
Pláž

Blue Orange Beach Resort se nachází přímo na písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek 3 eura/komplet.

.
K dispozici pro hosty

Komplex se skládá ze dvou hotelových budov a pěti třípodlažních vil. Vybavení: recepce, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, dva venkovní bazény a jeden krytý bazén, bezplatné soukromé parkoviště. V hotelu je možné si pronajmout auto (za příplatek).

Internet

Bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu - k dispozici v areálu i na pokojích.

Catering

All inclusive zahrnuje - snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:00-20:00) formou bufetu v hlavní restauraci; během jídla se podávají nápoje: voda, káva, čaj, džusy (během oběda a večeře navíc pivo, víno a další místní alkoholické nápoje). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v baru u bazénu od 10:00 do 23:00, stejně jako odpolední občerstvení v hlavní restauraci od 15:30 do 17:00. Káva a čaj v hlavní restauraci zdarma, v baru u bazénu za příplatek.

.
Sportovní a animační program

Hotel pořádá celodenní animační program pro děti i dospělé. K dispozici je také stolní tenis, volejbalové hřiště, wellness centrum s krytým bazénem, tureckými lázněmi, masážemi a fitness centrem, tenisový kurt, půjčovna kol, centrum vodních sportů (atrakce za poplatek). Pro nejmenší děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště. Fitness centrum je za příplatek cca 6 leva/den.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel pro všechny, kteří hledají idylickou atmosféru daleko od ruchu velkých prázdninových středisek. Vhodný pro páry i rodiny s dětmi!

Umiestnenie

Komorný hotelový komplex vysoké třídy sa nachádza neďaleko očarujúceho mesta Sozopol, ktorého história siaha až do stredoveku a ktorého prímorské pobrežie, historické budovy a atmosférické uličky priťahujú turistov svojím nepochybným šarmom. Hotel je obklopený rozsáhlou zelenou plochou na nábřeží. Do centra města Sopozol - cca 4 km (možno sa dostať miestnou dopravou). Od mezinárodního letiska v Burgase je hotel vzdálený přibližně 40 km. Na Slnečném pobřeží - přibližně 70 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá účelový animační program pro děti a dospělé. K dispozici je také stolní tenis, volejbalové ihrisko, wellness centrum s krytým bazénem, tureckými koupelnami, masážemi a fitnesscentrem, tenisový kurt, požičovňa bicyklov, centrum vodních sportů (atrakcie za poplatok). Pre najmenšie deti je k dispozícii miniklub a detské ihrisko. Fitness centrum je za příplatok cca 6 leva/deň.

.
Stravovanie

All inclusive zahàňa - raňajky (07:30-10:00), obed (12:30-14:30), večeru (18:00-20:00) formou bufetu v hlavní restauraácii; počas jedla sa podávajú nápoje: voda, káva, čaj, džúsy (počas obeda a večere navíc pivo, víno a iné miestne alkoholické nápoje). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne od 10:00 do 23:00, ako aj popoludňajšie občerstvenie v hlavnej reštaurácii od 15:30 do 17:00. Káva a čaj v hlavnej reštaurácii zdarma, v bare pri bazéne za príplatok.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Komplex zůstává z dvou hotelových budov a pěti trojposchoďových víl. Vybavenie: recepcia, hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, dva vonkajšie bazény a jeden vnútorný bazén, bezplatné súkromné parkovisko. V hoteli je možné prenajať si auto (za poplatok).

Podľa nášho názoru

Hotel pre všetkých, ktorí hľadajú idylickú atmosféru ďaleko od ruchu veľkých dovolenkových stredísk. Vhodný pro páry i rodiny s dětmi!

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč