Hacienda Beach Obrázek0
Hacienda Beach Obrázek1
Hacienda Beach Obrázek2
Hacienda Beach Obrázek3
Hacienda Beach Obrázek4
Hacienda Beach Obrázek5
Hacienda Beach Obrázek6
Hacienda Beach Obrázek7
Hacienda Beach Obrázek8
Hacienda Beach Obrázek9
Hacienda Beach Obrázek10
Hacienda Beach Obrázek11
Hacienda Beach Obrázek12
Hacienda Beach Obrázek13
Hacienda Beach Obrázek14
Hacienda Beach Obrázek15
Hacienda Beach Obrázek16
Hacienda Beach Obrázek17
Hacienda Beach Obrázek18
Hacienda Beach Obrázek19
Hacienda Beach Obrázek20
Hacienda Beach Obrázek21
Hacienda Beach Obrázek22
Hacienda Beach Obrázek23
Hacienda Beach Obrázek24
Hacienda Beach Obrázek25
Hacienda Beach Obrázek26
Hacienda Beach Obrázek27
Hacienda Beach Obrázek28
Hacienda Beach Obrázek29

Hacienda Beach

Bulharsko - Sozopol - Sozopol
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komplex pěti čtyřpodlažních budov postavený v roce 2014 a zrekonstruovaný v roce 2017 se nachází na klidném místě, obklopený zelení. Hotel se nachází přibližně v 10 km od centra města. 4 km od centra Sozopolu a 40 km od letiště v Burgasu.

.

Pláž

Dvě veřejné písečné pláže: Zlatna Ribka (Zlatá rybka) - vzdálená 100 m od hotelu a Gradina (jedna z nejkrásnějších pláží na bulharském pobřeží) - vzdálená 170 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (bez ručníků).

.

K dispozici pro hosty

Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, hlavní restauraci Atia, kde se podávají snídaně, obědy a večeře, a restauraci a'la carte Bistro Italiano, bar v hotelové hale a u bazénu. Dále venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; bez ručníků), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, fitness, malá knihovna. Za poplatek trezor na recepci, prádelna, obchod se suvenýry, bankomat, směnárna (na recepci), půjčovna aut, parkoviště, masáže, kadeřnictví a kosmetický salon, půjčovna kol.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je vstup zdarma.

.

Catering

All inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci hotelu Atia. Pro hosty s pobytem na minimálně 5 nocí večeře (jedna za pobyt) v restauraci Bistro Italiano (menu o 3 chodech + voda; nutná předchozí rezervace). Vybrané nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00-24:00) podávané v lobby baru a baru u bazénu.

Sportovní a animační program

Animační program přes den pro děti i dospělé, večery s živou hudbou. Možnost využití posilovny (zdarma). Pro děti - miniklub a dětské hřiště. Za poplatek: kulečník, šipky, půjčovna kol.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Komfortní hotel s prostornými apartmány v blízkosti nejkrásnějších bulharských pláží je ideálním místem pro bezstarostnou dovolenou. Další výhodou je blízkost Sozopolu, atmosférického bulharského letoviska. Vřele doporučujeme.

.

Umiestnenie

Komplex piatich štvorposchodových budov postavený v roce 2014 a zrekonstruovaný v roce 2017 se nachází na pokojnom mieste obklopenom zeleňou. Hotel sa nachádza približne na pol kilometra od centra mesta. 4 km od centra mesta Sozopol a 40 km od letiska Burgas.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Animácia počas dòa pre deti a dospelých, večery so živou hudbou. Možná využijete fitness centrum (zdarma). Pre deti - miniklub a detské ihrisko. Za poplatok: biliard, šípky, požičovňa bicyklov.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:30-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci Atia. Pre hostí s pobytom na minimálně 5 nocí večera (jedna za pobyt) v reštaurácia Bistro Italiano (3-chodové menu + voda; nutná predchádzajúca rezervácia). Vybrané nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00-24:00) podávané v lobby bare a bare pri bazéne.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

V hotelu je 24hodinová recepce, hlavní restaurace Atia, restaurace s podávanými raňajky, obedy a večeře, restaurace Bistro Italiano, bar v hotelové hale a v bazénech. Kromě toho vonkajší bazén (ležadlá a slunečníky pri bazéne zdarma; bez uterákov), detské brodítko, detské ihrisko, fitnescentrum, malá knižnica. Za poplatok trezor na recepcii, práčovňa, obchod so suvenírmi, ATM, zmenáreň (na recepcii), požičovňa áut, parkovisko, masáže, kaderníctvo a kozmetický salón, požičovňa bicyklov.

.
Podľa nášho názoru

Komfortný hotel s kněžskými apartmány v blízkosti nejkrásnějších bulharských pláží bude ideálním místem pro bezstarostnou dovolenou. Další výhodou je blízkost Sozopolu, atmosférického bulharského letoviska. Srdečne ho doporučujeme.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč