Kalina Garden Obrázek0
Kalina Garden Obrázek1
Kalina Garden Obrázek2
Kalina Garden Obrázek3
Kalina Garden Obrázek4
Kalina Garden Obrázek5
Kalina Garden Obrázek6
Kalina Garden Obrázek7
Kalina Garden Obrázek8
Kalina Garden Obrázek9
Kalina Garden Obrázek10
Kalina Garden Obrázek11
Kalina Garden Obrázek12
Kalina Garden Obrázek13
Kalina Garden Obrázek14

Kalina Garden

Bulharsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v centrální části Slunečného pobřeží, v blízkosti všech atrakcí letoviska i promenády a písečné pláže. Komplex se skládá ze dvou křídel budov obklopujících rekreační a bazénový areál. Objekt prošel v roce 2015 rozsáhlou rekonstrukcí, která z něj učinila atraktivní prázdninové místo. Je známý svým dobrým servisem a kvalitou služeb. V okolí se nachází řada obchodů, restaurací a barů. Nachází se asi 1,5 km od aquaparku Action, asi 5 km od známého Nesebaru (zapsaného na seznamu UNESCO) a asi 25 km od letiště v Burgasu.

.
Pláž

Hotel se nachází přibližně 200 m od krásné, široké a písečné pláže. Lehátka, slunečníky a osušky za poplatek.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 3 výtahy, směnárna, prostorná hlavní restaurace s terasou, bistro, lobby bar. Venkovní lagunový bazén se sluneční terasou, dětské brouzdaliště a mini skluzavka. Lehátka, slunečníky a slunečníky u bazénu - zdarma.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Premium all inclusive: snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení, zákusky a zmrzlina (10:00-18:00, 22:00-23:00) v Bistro baru. Místní nealkoholické nápoje a místní a vybrané importované alkoholické nápoje v lobby baru  (10:00-23:00) a v Bistro baru (10:00-18:00 a 20:30-23:00). Hotel si vyhrazuje právo změnit např. časy podávání.

.
Sportovní a animační program

Denní a večerní animační program včetně tanečních vystoupení, her, kvízů a karaoke v mini amfiteátru u bazénu. Kromě toho je k dispozici bazén s oddělenou částí pro děti s malou skluzavkou, stolní tenis, šipky, minigolf vodní gymnastika a lekce fitness (aerobik, strečink, pilates). Pro nejmenší: dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let (otevřený 6 dní v týdnu od 10:00-12:30 a 15:00-17:30) a večerní minidiskotéka. Za příplatek mohou hosté využít hotelové lázně (masáže a tělové procedury). Na pláži je k dispozici centrum vodních sportů (kola, skútry, windsurfing - za příplatek).

Webové stránky

www.mpmhotels.bg

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Útulný hotel v centru Slunečného pobřeží, ideální pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří hledají zábavu a aktivity.

Umiestnenie

Hotel se nachází v centrální části Slnečného pobřežia v blízkosti všech atrakcí letoviska, jak i promenády a písčnatej pláže. Komplex pozostáva z dvoch krídel budov obklopujúcich rekreačnú oblasť a bazén. Objekt prešiel v roce 2015 rozsáhlou rekonštrukciou, vďaka ktorej sa stal atraktívnym dovolenkovým miestom. Známy je svým dobrým servisem a kvalitou služeb. V okolí se nachází množství obchodov, restauraácií a barov. Nachádza sa približne 1,5 km od aquaparku Action, približne 5 km od známého Nesebaru (zapísaného na zozname UNESCO) a približne 25 km od letiska Bourgas.

.
Webová lokalita

www.mpmhotels.bg

Športový a animačný program

Denní a večerní animační program včetně tanečných vystoupení, hier, kvízov a karaoke v mini amfiteátri pri bazéne. Kromě toho je k dispozici bazén s oddělenou dětskou časťou s malou šmykľavkou, stolní tenis, šípky, minigolf vodná gymnastika a fitness hodiny (aerobik, strečing, pilates). Pre najmenších: detské ihrisko, miniklub pre deti od 4 do 12 rokov (otvorený 6 dní v týždni od 10:00-12:30 a 15:00-17:30) a večerná minidiskotéka. Za príplatok môžu hostia využiť služby hotelových kúpeľov (masáže a telové procedury). Na pláži je k dispozici centrum vodních sportů (bicykle, skútre, windsurfing - za príplatok).

.
Stravovanie

Premium all inclusive: raňajky (07:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvenie, koláče a zmrzlina (10:00-18:00, 22:00-23:00) v Bistro bare. Miestne nealkoholické nápoje a miestne a vybrané importované alkoholické nápoje v lobby bare  (10:00-23:00) a v Bistro bare (10:00-18:00 a 20:30-23:00). Hotel si vyhrazuje právo na změnu např. času podávání.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, 3 výtahy, zmenáreň, priestranná hlavná reštaurácia s terasou, bistro, lobby bar. Vonkajší bazén s lagúnou, slnečnou terasou, detským brodítkom a mini šmýkačkou. Lehátka, slunečníky a pri bazéne - zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Utulný hotel se nachází v centru Slnečného pobřežia a je ideálny pre rodiny s deťmi, ako aj pre tých ktorí hľadajú zábavu a aktivity.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč