MPM Zornitza Sands Obrázek0
MPM Zornitza Sands Obrázek1
MPM Zornitza Sands Obrázek2
MPM Zornitza Sands Obrázek3
MPM Zornitza Sands Obrázek4
MPM Zornitza Sands Obrázek5
MPM Zornitza Sands Obrázek6
MPM Zornitza Sands Obrázek7
MPM Zornitza Sands Obrázek8
MPM Zornitza Sands Obrázek9
MPM Zornitza Sands Obrázek10
MPM Zornitza Sands Obrázek11
MPM Zornitza Sands Obrázek12
MPM Zornitza Sands Obrázek13
MPM Zornitza Sands Obrázek14

MPM Zornitza Sands

Bulharsko
Pobytový
Lehátka zdarma
Novinka
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v klidné zátoce Kozluk na úpatí Balkánského pohoří. Poskytuje jedinečný pocit klidu, krásnou přírodu a úchvatný výhled na moře. Spojuje v sobě možnost dovolené na samotě v letovisku Elenite a zároveň blízkost nejoblíbenějších bulharských letovisek, jako je jachetní přístav Marina Dinevi Svatý Vlas (cca 5 km), Slunečné pobřeží (cca 11 km) nabízející nespočet zábavy a atrakcí a Nesebar (cca 16 km) s vlastním kulturním dědictvím. Hotel se nachází přibližně 37 km od letiště Burgas a 107 km od letiště Varna.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé pláži. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma. Na každý pokoj je k dispozici jeden slunečník a dvě lehátka.

K dispozici pro hosty

Hotel nabízí recepci, hlavní restauraci s terasou, restauraci a la carte a tři bary (lobby bar s terasou, bar u bazénu a snack bar). Součástí hotelového areálu jsou také: dva venkovní bazény, včetně jednoho s dětskou částí (slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma), sauna, parní lázeň, fitness a relaxační zóna, dětský klub pro děti od 4 do 12 let a zahrada s dětským hřištěm. Za příplatek mohou hosté využít také kulečník, turecké lázně nebo masážní a kosmetické centrum. Hotel má také konferenční místnost pro pořádání obchodních akcí.

Internet

V prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Ultra All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:30-10:00) s širokým výběrem místních produktů, nápojů a džusů, obědy (12:00-14:00) s pokrmy z místních produktů, nealkoholickými nápoji, pivem a výběrem místních vín, večeře (18:00-21:00) s pokrmy z místních produktů a nápojů:Večeře (22:30-24:00) s hlavními jídly, předkrmy, dezerty, ovocem, nealkoholickými nápoji a výběrem místních druhů brandy, ouzo, vína a piva a pozdní večeře (22:30-24:00) s teplými polévkami, čerstvými saláty a sendviči - podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Jednou za pobyt možnost večeře v restauraci a la carte (19:00-22:00) - nutná předchozí rezervace. Další návštěvy restaurace za příplatek. V lobby baru k dispozici 24 hodin denně: teplé nápoje, nealkoholické nápoje, pivo, víno, výběr vybraných značek středně či vysoce kvalitních lihovin (bulharských i dovážených), oříšky, sezónní ovoce a sladkosti. V baru u bazénu (10:00-17:00) je k dispozici výběr alkoholických (vína, piva, koktejly) a nealkoholických nápojů (domácí limonády a zmrzlina). Kromě toho ve Snack baru (10:00-17:00) pro hosty: teplé polévky, pizza, hamburgery, špagety, palačinky, zmrzlina, čerstvé ovoce a zelenina, teplé nápoje, nealkoholické nápoje, pivo a víno.

Sportovní a animační program

V areálu hotelu probíhá animační program, sportovní aktivity a večerní zábava. Pro nejmenší je k dispozici dětský klub pro děti od 4 do 12 let (10:00-12:00 a 16:00-21:00) a zahrada s dětským hřištěm. Hotel dále nabízí dva venkovní bazény, včetně jednoho s oddělenou dětskou částí, saunu, parní lázeň, fitness a relaxační zónu. Za příplatek: kulečník, turecké lázně a prostor pro masáže a kosmetické procedury.

Webové stránky

www.mpmhotels.bg/hotel/mpm-hotel-zornitza-sands

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek v krásné přírodě. Bonusem navíc je formule Ultra All Inclusive.

Umiestnenie

Hotel se nachází v pokojnej zátoke Kozluk na úpätí balkánskych hôr. Poskytuje jedinečný pocit pokoja, krásnu přírodu a úchvatný výhled na více. Spája v sebe možnosť stráviť dovolenku na samote v letovisku Elenite a zároveň sa nachádza v blízkosti najobľúbenejších bulharských letovísk, ako je jachtový prístav Marina Dinevi Svätý Vlas (cca 5 km), Slnečné pobrežie (cca 11 km) ponúkajúce nespočetné množstvo zábavy a atrakcií a Nesebar (cca 16 km) s vlastným kultúrnym dedičstvom. Hotel sa nachádza približne 37 km od letiska Bourgas a 107 km od letiska Varna.

Webová lokalita
www.mpmhotels.bg/hotel/mpm-hotel-zornitza-sands
Športový a animačný program

V areáli hotelu sa koná animačný program, športové aktivity a večerná zábava. Pre najmenších je k dispozici detský klub pre deti od 4 do 12 rokov (10:00-12:00 a 16:00-21:00) a záhrada s detským ihriskom. Hotel ponúka aj dva vonkajšie bazény vrátane jedného s oddelenou detskou časťou, saunu, parný kúpeľ, fitnescentrum a relaxačné centrum. Za príplatok: biliard, turecký kúpeľ a priestor na masáže a kozmetické procedúry.

Stravovanie

Ultra All Inclusive zahàňa: raňajky (07:30-10:00) so širokým výberom miestnych produktov, nápojov a džúsov, obed (12:00-14:00) s jedlami z miestnych produktov, nealkoholickými nápojmi, pivom a výberom miestnych vín, večeru (18:00-21:00) s jedlami z miestnych produktov:00) s hlavními jedlami, predjedlami, dezertmi, ovocím, nealkoholickými nápojmi a výberom miestnych druhov brandy, ouzo, vína a piva a neskoré večere (22:30-24:00) s teplými polievkami, čerstvými šalátmi a sendvičmi - podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Jednou za pobyt možnost večere v restauraácia a la carte (19:00-22:00) - nutná předchozí rezervace. Další návštevy restaurace za příplatek. V lobby bare k dispozici 24 hodin denně: teplé nápoje, nealkoholické nápoje, pivo, víno, výběr vybraných znaiek stredne alebo vysoko kvalitných destilátovi (bulharské a dovážané), orechy, sezónne ovocie a sladkosti. V bare pri bazéne (10:00-17:00) je k dispozici výběr alkoholických (vína, pivo, koktaily) a nealkoholických nápojů (domácí limonády a zmrzlina). Kromě toho v Snack bare (10:00-17:00) pre hostí: teplé polievky, pizza, hamburgery, špagety, palačinky, zmrzlina, čerstvé ovoce a zelenina, teplé nápoje, nealkoholické nápoje, pivo a víno.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel nabízí recepci, hlavní restauraci s terasou, restauraci a la carte a tři bary (lobby bar s terasou, bar při bazénech a snack bar). V areáli hotela sa nachádzajú aj: dva vonkajšie bazény vrátane jedného s detskou časťou (slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zdarma), sauna, parný kúpeľ, fitnes a relaxačná zóna, detský klub pre deti od 4 do 12 rokov a záhrada s detským ihriskom. Za príplatok môžu hostia využiť aj biliard, turecké kúpele alebo masážny a kozmetický salón. V hoteli sa nachádza aj konferenčná miestnosť na organizovanie obchodných podujatí.

.
Podľa nášho názoru

Je to ideální místo na relaxaci a odpočinek v krásném přírodním prostředí. Vzorec Ultra All Inclusive je doplněn bonusem.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě zájezdu na 11 dní - 10 nocí, v případě zájezdu na 12 nebo 13 dní - 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Bułgaria, Słoneczny Brzeg - wczasy

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč