Sentido Neptun Beach Obrázek0
Sentido Neptun Beach Obrázek1
Sentido Neptun Beach Obrázek2
Sentido Neptun Beach Obrázek3
Sentido Neptun Beach Obrázek4
Sentido Neptun Beach Obrázek5
Sentido Neptun Beach Obrázek6
Sentido Neptun Beach Obrázek7
Sentido Neptun Beach Obrázek8
Sentido Neptun Beach Obrázek9
Sentido Neptun Beach Obrázek10
Sentido Neptun Beach Obrázek11
Sentido Neptun Beach Obrázek12
Sentido Neptun Beach Obrázek13
Sentido Neptun Beach Obrázek14
Sentido Neptun Beach Obrázek15
Sentido Neptun Beach Obrázek16
Sentido Neptun Beach Obrázek17
Sentido Neptun Beach Obrázek18
Sentido Neptun Beach Obrázek19
Sentido Neptun Beach Obrázek20
Sentido Neptun Beach Obrázek21
Sentido Neptun Beach Obrázek22
Sentido Neptun Beach Obrázek23

Sentido Neptun Beach

Bulharsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění
Hotel Neptun Beach se nachází v srdci Slunečného pobřeží, na strategickém místě - jen asi 5 km od půvabného Nesebaru a asi 25 km od Burgasu.
Pláž
Hotel je od pláže oddělen pouze pobřežní promenádou (asi 10 m chůze).
K dispozici pro hosty
Hosté mohou v areálu využít směnárnu - vedle recepce, prádelnu (za poplatek), plážovou diskotéku, venkovní bazén, krytý bazén a bazén pro děti (otevřený od 8:00 do 18:00), venkovní vířivku a fitness klub. Denní výměna ručníků, pokojová služba a výměna ložního prádla každé 3 dny. v areálu hlavní restaurace nabízející mimořádný výběr evropských specialit spolu s tradiční bulharskou kuchyní (7:30-10:00, 12:30-14:30, 18:00-21:00), snack zóna (11:00-17:00), a'la carte restaurace (19:00-22:00) venkovní bar na terase restaurace (10:00-23:00), bar u bazénu (9:00-00:00). Služby nezahrnuté v balíčku all inclusive: alkoholické a nealkoholické nápoje a čerstvě vymačkané džusy místní výroby, telefon, pokojová služba, prádelna, trezory, minibar, masáže, kadeřnictví a kosmetika, lékařské centrum, lehátka a slunečníky na pláži, kulečník a elektronické hry, parkoviště.
Internet
Wi-Fi zdarma
Catering
Snídaně formou bufetu (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd formou bufetu (12:30-14:30), večeře formou bufetu (18:00-21:00), polední občerstvení (11:00-14:30). Hosté jsou povinni nosit na jídlo dlouhé kalhoty. Zmrzlina pro děti je k dispozici od 9:00-18:00 a v době oběda. V restauraci: - V restauraci: u snídaně káva, čaj, mléko, minerální voda z automatu a džus; v baru restaurace: u snídaně káva, čaj, mléko, minerální voda z automatu a džus: - V baru na terase restaurace: v době oběda a večeře místní alkoholické nápoje, točené pivo, nealkoholické nápoje: - V baru u bazénu: 11:00-23:00 - místní alkoholické nápoje, točené pivo, nealkoholické nápoje;V baru u bazénu: 11:00-23:00 - místní alkoholické nápoje, točené pivo, nealkoholické nápoje: - Hotel si vyhrazuje právo odmítnout podávání alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Sportovní a animační program
K dispozici je herna s kulečníkem, shuffleboardem, stolním fotbalem a pinbalem. - bezplatné využití venkovního a vnitřního bazénu, lehátek a slunečníků u bazénu;- bezplatné využití sauny nebo parní lázně po dobu jedné hodiny od 9:00 do 18:00 hodin jednou za pobyt (po předchozí rezervaci)- bezplatné využití posilovny po dobu jedné hodiny od 9:00 do 20:00 hodin jednou za pobyt (po předchozí rezervaci)- bezplatné využití stolního tenisu od 9:00 do 22:00 hodin (pro rakety kontaktujte animační tým)Denní animační program je k dispozici a uveden na informační tabuli u vchodu do restaurace.Dětský svět - pro děti od 4 do 12 let.program dětského klubu a provozní dobu animátorů najdete na informační tabuli.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru
Skvělá poloha s přímým přístupem na pláž. Ideální místo pro rodiny s dětmi, které nabízí mnoho atrakcí a zařízení pro příjemné a kreativní trávení času dospělých i mladých.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč