Wave Resort Obrázek0
Wave Resort Obrázek1
Wave Resort Obrázek2
Wave Resort Obrázek3
Wave Resort Obrázek4
Wave Resort Obrázek5
Wave Resort Obrázek6
Wave Resort Obrázek7
Wave Resort Obrázek8
Wave Resort Obrázek9
Wave Resort Obrázek10
Wave Resort Obrázek11
Wave Resort Obrázek12
Wave Resort Obrázek13
Wave Resort Obrázek14
Wave Resort Obrázek15
Wave Resort Obrázek16
Wave Resort Obrázek17
Wave Resort Obrázek18
Wave Resort Obrázek19
Wave Resort Obrázek20
Wave Resort Obrázek21
Wave Resort Obrázek22
Wave Resort Obrázek23
Wave Resort Obrázek24
Wave Resort Obrázek25
Wave Resort Obrázek26

Wave Resort

Bulharsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nově postavený hotel přivítá první hosty v roce 2019. Nachází se asi 6 km od půvabné vesničky Pomorie, asi 10 km od Slunečného pobřeží a asi 20 km od centra Burgasu. Na mezinárodní letiště v Burgasu je to asi 15 km.

.
Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná soukromá písečná pláž s pozvolným sestupem. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, hlavní restauraci s bufetovou kuchyní a 4 bary. Dále: výtahy, tobogány, velký venkovní bazén, krytý bazén ve wellness centru. Slunečníky, lehátka a osušky k dispozici zdarma. Pro nejmenší je v hotelu k dispozici miniklub, dětské hřiště a brouzdaliště. Za příplatek: kadeřnictví, minimarket, prádelna.

Internet

V hotelové budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho pozdní snídaně (10:00 - 12:00) a svačiny (12:00 - 18:00) a noční občerstvení (21:00 -07:00) podávané ve vybraných barech. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici v hlavní restauraci během jídla a v barech -Lobby bar (08:00 - 23:00), Beach bar (10:00 - 18:00), Pool bar (10:00 - 24:00). Víno, pivo a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v Bistro baru (10:00 - 06:00). Dovážené lihoviny a čerstvě vymačkané džusy za příplatek. Hotel si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů a restaurací.

Sportovní a animační program

Hotelové aktivity 6× týdně, večerní show a hry během dne (stolní tenis, plážový volejbal, vodní míč, aerobik, vodní posilovna, šipky). Ve wellness centru je zdarma k dispozici krytý bazén, sauna, vířivka a fitness centrum. Za příplatek: masáže, vodní sporty na pláži.

Webové stránky

Webové stránky ve výstavbě.

Upozorňujeme, že fotografie představují vizualizaci hotelu, protože v době tisku nabídky je hotel ve výstavbě.

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Zcela nový hotel se nachází přímo na pláži a uspokojí vkus i těch nejnáročnějších zákazníků. Další výhodou je formule Ultra All Inclusive.

Umiestnenie

Novopostavený hotel privíta svojich prvých hostí v roce 2019. Nachádza sa asi 6 km od pôvabnej dedinky Pomorie, asi 10 km od Slnečného pobrežia a asi 20 km od centra Burgasu. Na mezinárodní letisko v Burgase je to přibližně 15 km.

.
Webová lokalita

Webová stránka vo výstavbe.

Upozorňujeme, že fotografie představují vizualizaci hotelu, jelikož v čase tlače nabídky je hotel vo výstavbe.

Športový a animačný program

Hotelové aktivity 6-krát týdně, večerní show a hry během dne (stolný tenis, plážový volejbal, vodný loptový futbal, aerobik, vodná gymnastika, šípky). Vo wellness centre je k dispozici krytý bazén, sauna, jacuzzi a fitnescentrum zdarma. Za poplatok: masáže, vodné športy na pláži.

.
Stravovanie

Ultra All Inclusive: raňajky (7:00 - 10:00), oběd (12:30 - 14:00) a večeře (18:00 - 21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho neskoré raňajky (10:00 - 12:00) a občerstvenie (12:00 - 18:00) a nočné občerstvenie (21:00 -07:00) podávané vo vybraných baroch. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici v hlavnej reštaurácii počas jedál a v baroch -Lobby bar (08:00 - 23:00), Beach bar (10:00 - 18:00), Pool bar (10:00 - 24:00). Víno, pivo a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v Bistro bare (10:00 - 06:00). Dovezené láhve a čerstvo vylisované šťávy za příplatek. Hotel si vyhrazuje právo změnit otvárací hodiny barov a restauraácií.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel nabízí svým hostům recepci s nepřetržitou provozkou, hlavnú reštauráciu s bufetovými jedlami medzinárodnej kuchyne a 4 bary. Dále: výťahy, tobogány, veľký vonkajší bazén, vnútorný bazén vo wellness zóne. Slnečníky, ležadla a osušky jsou k dispozici zdarma. Pre najmenších hotel ponúka miniklub, detské ihrisko a detské brodítko. Za poplatok: kaderníctvo, minimarket, práčovňa.

Podľa nášho názoru

Nový hotel se nachází přímo na pláži a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Další výhodou je formule Ultra All Inclusive.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě zájezdu na 11 dní - 10 nocí, v případě zájezdu na 12 nebo 13 dní - 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Bułgaria, Słoneczny Brzeg - wczasy

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře, které je považováno za kulturní hlavní město pobřeží. Oblíbené místo umělců a fotografů, kteří zachycují malebná zákoutí, klikaté uličky a originální dřevěné domy z 18. století. Staré město očaruje svou romantickou atmosférou. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady

Výlety v okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 den)
Mys Kaliakra - přírodní fenomén přitahující tisíce turistů. Úzký, dvoukilometrový mys, z nějž se rozprostírá dechberoucí výhled na moře. Mezi zdejší zajímavosti patří také pozůstatky římských staveb, stejně jako delfíni často navštěvující nedaleké vody.
Balčik - jedno z nejkrásnějších měst Bulharska. Díky poloze na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Cena cca 32 EUR ze Zlatých Písků a Albeny/cca 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

PIRÁTSKÁ PARTY - (1/2 dne)
Vzrušující plavba pirátskou lodí! Turisty vítá animační tým a personál, který je oblečen v pirátských kostýmech - vypadají jako hrdinové z filmu „Piráti z Karibiku“. Loď má tři paluby a vodní skluzavku. Během plavby lehké občerstvení, nápoje, hry a zábava. Cena cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 den)
Autobusový výlet do Istanbulu umístěného u Bosporu - orientálního města se stoletou historií. Program zahrnuje: panoramatickou projížďku evropskou částí města (včetně stanice Orient Express'u, egyptského tržiště, zálivu Zlatý roh a paláce Dolmabahçe) s návštěvou Hipodromu a Modré mešity, přejezd Bosporským mostem do asijské části. Ve volném čase možnost vstupu do chrámu Hagia Sophia nebo návštěva tureckého bazaru. Pro zájemce plavba po Bosporu spojená s návštěvou egyptského tržiště. UPOZORNĚNÍ! Je vyžadován platný cestovní pas!
Cena cca 75 EUR.

S dětmi

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Nejznámější aquapark na Slunečném pobřeží. Nabízí více než 30 vodních atrakcí vhodných pro všechny věkové kategorie. Zábavu zajistí řeky, fontány, bazény, vodopády a skluzavky. Nejvyšší skluzavka je 18 metrů vysoká a nejdelší měří 120 metrů. Je otevřen od konce května do poloviny září.

Relax

ŠÍLENSTNÍ OD SOUMRAKU DO SVÍTÁNÍ - PÁRTY, PÁRTY!
Sluneční pobřeží je místo pro všechny, kteří se chtějí bavit a zažít pořádnou párty. Zažijte šílenstní v Cacao Beach - od roku 2011 je dle uživatelů internetu tento klub považován za nejlepší v jihovýchodní Evropě. Vstupenka stojí cca 20 LV (cca 10 EUR). https://cacaobeach.bg/en

BLAŽENÉ LENOŠENÍ NA ZLATAVÉ PLÁŽI
Užijte si "slunečné lázně" na nejkrásnější a nejdelší pláži v Bulharsku. Největší atrakcí Slunečního pobřeží je totiž právě samotná pláž - 6 km dlouhá, tvořící půlměsíc obklopený dunami a hotely. Místy je zde pláž široká až 60 metrů! Vyvěšená Modrá vlajka vypovídá za vše - toto označení totiž znamená, že tato pláž patří k těm nejčistším v Evropě. Mořský vánek do značné míry snižuje teplo během dne a naopak příjemně osvěží v noci.

Pro aktivní

HURÁ NA HORY
Několikadenní výlet do balkánských hor je skvělý způsob, jak si zpestřit pobyt v bulharských letoviscích. Ze Slunečného pobřeží je to jen kousek do oblasti východního Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) se rozkládá od hranic se Srbskem přes střed Bulharska až k Černému moři.

RÁJ PRO VŠECHNY AKTIVNÍ
Sluneční pobřeží je vysněným místem pro milovníky vodních sportů. Můžete si vybrat plavání, plachtění, windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu a potápění.

Poznávání

VELIKO TARNOVO - PEVNOST TSAREVETS
Archeologická rezervace - nachází se na kopci a skýtá zachované ruiny carského paláce, nachází se zde fragmenty obranných zdí, původní pozůstatky kostela a věže, které se zachovaly až dodnes. Některé budovy byly zrekonstruovány a jsou otevřeny k nahlédnutí. Nejstarší stopy lidstva pochází ze 2. století př.n.l.

Kuchyně

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - neboli bulharský guláš - bohatá chuť masa a zeleniny v kombinaci s aromatickou omáčkou. Tradičně se připravuje v malých hliněných nádobách nazývaných právě „džuveč”.

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhaři jsou proslulí produkcí mnoha druhů kvalitních vín. Pravidelně se zde pořádá festival s názvem „Den sv. Tryfona” - je věnován všem, kteří mají rádi víno a podílejí se na jeho výrobě.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč