Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Hotel Kuban Obrázek0
Hotel Kuban Obrázek1
Hotel Kuban Obrázek2
Hotel Kuban Obrázek3
Hotel Kuban Obrázek4
Hotel Kuban Obrázek5
Hotel Kuban Obrázek6
Hotel Kuban Obrázek7
Hotel Kuban Obrázek8
Hotel Kuban Obrázek9
Hotel Kuban Obrázek10
Hotel Kuban Obrázek11
Hotel Kuban Obrázek12
Hotel Kuban Obrázek13
Hotel Kuban Obrázek14
Hotel Kuban Obrázek15
Hotel Kuban Obrázek16
Hotel Kuban Obrázek17
Hotel Kuban Obrázek18

Hotel Kuban

Bulharsko - Slunečné Pobřeží - Slunečné pobřeží
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Kuban
se nachází u hlavní promenády a písečné pláže. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 50 m. Historické město Nesebar leží cca 7 km od hotelu.  

Pláž
Hotel Kuban
se nachází cca 150 m od pláže.

Vybavení
Recepce 24h, restaurace, bary, bankomat, úschovna zavazadel, směnárna, trezor (za poplatek), obchod se suvenýry, zahrada, terasa. Domácí zvířata nejsou akceptována. Hlídané parkoviště u ulice - za poplatek (cca 10 BGN/den). 

Pokoje
Hotel Kuban
nabízí moderní, světlé a prostorné pokoje. Každá možnost ubytování je vybavena: telefonem, satelitní TV, ledničkou, balkonem, koupelnou s vanou/sprchou, vysoušečem vlasů, sadou koupelové kosmetiky, klimatizací. Možnost přidání přistýlek. Z pokojů jsou výhledy na bazén nebo na pobřeží. 

Strava
All Inclusive. Welcome drink. Pokrmy formou bufetu. 

Sport a zábava
Hotel Kuban
má soukromý aquapark, který mohou hosté využívat bezplatně. Lehátka a slunečníky na sluneční terase, dětské hřiště, šipky, stolní tenis, herna. Hostům je k dispozici také fitness centrum a parní lázeň. Hotel organizuje tematické večeře, večerní zábavu a animace pro děti, které připravuje tým profesionálních animátorů. Za příplatek lze využít kasino, kulečník, bingo, procedury ve wellness a kadeřnictví. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.kubansunnybeach.com/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč