Smartline Meridian Hotel Obrázek0
Smartline Meridian Hotel Obrázek1
Smartline Meridian Hotel Obrázek2
Smartline Meridian Hotel Obrázek3
Smartline Meridian Hotel Obrázek4
Smartline Meridian Hotel Obrázek5
Smartline Meridian Hotel Obrázek6
Smartline Meridian Hotel Obrázek7
Smartline Meridian Hotel Obrázek8
Smartline Meridian Hotel Obrázek9
Smartline Meridian Hotel Obrázek10
Smartline Meridian Hotel Obrázek11
Smartline Meridian Hotel Obrázek12

Smartline Meridian Hotel

Bulharsko - Slunečné Pobřeží
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Smartline Meridian Hotel
byl postaven v roce 2005 a nachází se v blízkosti jižní části Slunečného pobřeží. Nejbližší autobusová zastávka je pouhých 20 m. Centrum letoviska je vzdáleno cca 800 m.  

Pláž
Smartline Meridian Hotel
se nachází cca 200 m od pláže.

Vybavení
Recepce 24h, restaurace, pizzerie, bary, mini supermarket, zahrada, kadeřnictví, TV místnost, konferenční místnost, letištní transfer (za poplatek), úschovna zavazadel, směnárna, trezor (za poplatek), půjčovna aut, zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Domácí zvířata nejsou akceptována. Placené parkoviště u ulice (cca 15 BGN/den, nutná rezervace). 

Pokoje
Smartline Meridian Hotel
má 286 pokojů pro 2-4 osoby, které jsou vybaveny telefonem, ledničkou, trezorem, minibarem, satelitní TV, balkonem, klimatizací a vlastní koupelnou s vanou/sprchou, vysoušečem vlasů. Možné přistýlky. Wi-Fi na pokojích (za příplatek). Dětská postýlka - za příplatek (cca 6 BGN/den, na vyžádání). 

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Welcome drink v ceně. 1x týdně tematická večeře např. tradiční bulharská, asijská, středomořská večeře. 

Sport a zábava
Venkovní bazén (lehátka a slunečníky - za poplatek cca 5 BGN), dětské hřiště, tenisové kurty, kulečník, sauna a salon krásy. Nabídka wellness (za poplatek) zahrnuje koupele, masáže, kosmetické a zdravotní procedury, solárium a turecké lázně. Pro děti celodenní animace a hry, sportovní aktivity pro dospělé. 

Internet
Ve veřejných částech hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://meridiansunnybeach.com/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den/os.

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá zařízení/atrakce/služby hotelu v provozu v omezené době a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Bulharska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč