Berlin Golden Beach Obrázek0
Berlin Golden Beach Obrázek1
Berlin Golden Beach Obrázek2
Berlin Golden Beach Obrázek3
Berlin Golden Beach Obrázek4
Berlin Golden Beach Obrázek5
Berlin Golden Beach Obrázek6
Berlin Golden Beach Obrázek7
Berlin Golden Beach Obrázek8
Berlin Golden Beach Obrázek9
Berlin Golden Beach Obrázek10
Berlin Golden Beach Obrázek11
Berlin Golden Beach Obrázek12
Berlin Golden Beach Obrázek13
Berlin Golden Beach Obrázek14
Berlin Golden Beach Obrázek15
Berlin Golden Beach Obrázek16
Berlin Golden Beach Obrázek17
Berlin Golden Beach Obrázek18
Berlin Golden Beach Obrázek19
Berlin Golden Beach Obrázek20

Berlin Golden Beach

Bulharsko - Zlaté Písky - Zlaté Písky
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Mezinárodní animace
Tenisový kurt
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komplex se nachází v severní části Zlatých písků, přímo na pobřežní promenádě vedoucí celým letoviskem s nesčetnými atrakcemi: živými restauracemi, kavárnami a obchody.

Komplex se nachází v severní části Zlatých písků, přímo na pobřežní promenádě vedoucí celým letoviskem s nesčetnými atrakcemi: živými restauracemi, kavárnami a obchody.

Pláž

Kousek od hotelu se nachází soukromá hotelová pláž, která nemá na Zlatých píscích obdoby a je přístupná v kteroukoli denní i noční dobu! Lehátka a slunečníky - zdarma, matrace na lehátka za příplatek.

K dispozici pro hosty

Komplex 2 hotelových budov - rozlehlé 5patrové budovy a vysoké 11patrové budovy.

V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce, směnárna, trezor (za poplatek), obchod, kadeřnictví, prádelna a úschovna zavazadel. Dále v hotelu: hlavní restaurace s terasou, restaurace a'la carte, lobby bar, bar u bazénu a bar na pláži. Lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma! Osušky na plavání - zdarma (záloha). Hotel přijímá kreditní karty Visa a MasterCard.

.
Internet

V hale je k dispozici bezplatné Wi-Fi a internetový koutek - za poplatek (cca 6 leva/hodina).

.
Catering

All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu podávané v hlavní restauraci. Pořádají se tematické večery s italskou, španělskou kuchyní atd. 1 x během pobytu je možné objednat si večeři v restauraci a'la carte (nutná předchozí rezervace). Odpolední občerstvení (zmrzlina 15:00-17:00, občerstvení 11:00-17:00) s čajem, kávou a zákusky. V barech v celém hotelu se podávají místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Lobby bar je otevřen 24 hodin denně, bar u bazénu 10:00-17:00.

Sportovní a animační program

U bazénu zdarma, včetně plážového volejbalu, šipek, ranní gymnastiky, aqua aerobiku; stolního tenisu, fitness centra, večerní show a mini diskotéky pro děti, stejně jako dětského hřiště a mini klubu. Za poplatek: kulečník, masáže, sauna, kosmetický salon, tenisové kurty (v hotelu Berlin Green Park). Od poloviny června do poloviny září FIGLO KLUB s animací v polštině.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Výjimečná poloha přímo na pláži činí dovolenou v tomto hotelu výjimečnou a jedinečnou! Plážový servis v ceně! Určeno zejména rodinám s dětmi a všem, kteří dávají přednost neomezené volnosti v letovisku!

Umiestnenie

Komplex sa nachádza v severnej časti Zlatých pieskov, priamo na prímorskej promenáde vedúcej celým letoviskom s nespočetnými atrakciami: živými reštauráciami, kaviarňami a obchodmi.

Komplex sa nachádza v severnej časti Zlatých pieskov, priamo na prímorskej promenáde vedúcej celým letoviskom s nespočetnými atrakciami: živými reštauráciami, kaviarňami a obchodmi.

Webová lokalita Športový a animačný program

Bezplaté pri bazéne, vrátane plážového volejbalu, šípok, rannej gymnastiky, vodného aerobiku; stolného tenisu, fitnescentra, večernej show a mini diskotéky pre deti, ako aj detského ihriska a mini klubu. Za poplatok: biliard, masáže, sauna, salón krása, tenisové kurty (v hotelu Berlin Green Park). Od polovice června do polovice září FIGLO KLUB s animáciami v poľskom jazyku.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu podávané v hlavní restauraci. Organizujú sa tematické večery s talianskou, španělskou kuchyňou atď. 1 x během pobytu je možné objednat si večeru v restauraácii a'la carte (nutná předchozí rezervace). Popoludňajšie občerstvenie (zmrzlina 15:00-17:00, občerstvenie 11:00-17:00) s čajom, kávou a koláčmi. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sa podávajú v baroch v celom hoteli. Lobby bar je otevřený 24 hodin denně, bar pri bazéne 10:00-17:00.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Komplex 2 hotelových budov - rozlehlá 5poschodová budova a vysoká 11poschodová budova.

Pre hostí je k dispozici 24hodinová recepce, zmenáreň, trezor (za poplatok), obchod, kaderníctvo, práčovňa a úschovňa batožiny. Dále v hotelu: hlavná reštaurácia s terasou, reštaurácia a'la carte, lobby bar, bar pri bazéne a bar na pláži. Ležadlá a slunečníky pri bazénoch - zdarma! Uteráky na koupanie - zdarma (záloha). Hotel prijíma kreditné karty Visa a MasterCard.

.
Podľa nášho názoru

Vďaka výnimočnej polohe priamo na pláži je dovolenka v tomto hotelu výnimočná a jedinečná! Plážový servis v ceně! Určený najmä pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí uprednostňujú neobmedzenú voľnosť v letovisku!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace


Měna
LV - Bulharská leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.


Čas
+1 hodina oproti času v ČR.


Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.


Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.


Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.


Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od června 2017 zrušeny.
 

V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na Bulharské riviéře.


Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.


Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova, Lublina a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

NESEBAR (1 den)  
Výlet autobusem do jednoho z nejkrásnějších bulharských měst, jehož staré město je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Nesebar se nachází na malebném poloostrově spojeném s pevninou pouze úzkým průsmykem. Jedinečnost města spočívá v tom, že zde můžete obdivovat památky pocházející z nejstarších dob. Najdeme zde pozůstatky starověkých Římanů a Řeků, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých staveb a malé dřevěné domky postavené ve stylu bulharského národního obrození. Kráse města dodává řada taveren a restaurací na pobřeží. Díky tomuto spojení nádherné přírody, malebných památek a jedinečné atmosféry města navštěvují Nesebar turisté z celého světa. Cena cca 32 EUR bez oběda/cca 37 EUR s obědem. 


BUKUREŠŤ- PAŘÍŽ VÝCHODU (1 den)  
Výlet autobusem do nejlidnatějšího města na Balkánském poloostrově. Díky Vítěznému oblouku, řece, která zde teče a architektuře z 19. století bylo město označeno „Paříži východu“. Bukurešť je metropolí kontrastů, která na každém kroku překvapí a potěší. V programu: Vítězný oblouk, náměstí Vítězství, Národní divadlo, patriarchální katedrála, Univerzitní náměstí, Královský palác a staré historické centrum města. Čas na fotografování a oběd. Návrat do hotelu pozdě večer. Cena cca 62 EUR.  


VARNA- DELFINÁRIUM (1 den)  
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budete moci obdivovat vystoupení cvičených delfínů - skoky, balancování, tance a hry s publikem. Je to skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu následuje prohlídka Varny - druhého největšího města Bulharska, zvaného jako „perla Černého moře“. Cena cca 29 EUR ze Zlatých Písků/cca 42-47 EUR ze Slunečního pobřeží.  


BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)  
Výlet autobusem do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších bulharských měst. Je nazýváno „bílým městem Černého moře“ díky vápencovým skalám, na jejichž úpatí se nachází. Hlavním bodem programu bude návštěva malebného palácovo-zahradního komplexu rumunské královny Marie, který se nachází na pobřeží. Lze v něm obdivovat mimo jiné nádherné budovy, stejně jako rezervaci kaktusů a růží. Pokud se bavit, tak pouze v horkém balkánském stylu. Budete to moci zjistit během účastí na jedinečném bulharském večeru. Nebudou chybět místní speciality ani typické bulharské nápoje a vystoupení. Cena cca 48 EUR.  


JEEP SAFARI - (1/2 dne)  
Výlet garantující spoustu adrenalinu bude skvělou zábavou pro celou rodinu. Odjezd od hotelu mezi 9-10, přejezd džípy 4x4 do balkánských hor. Projížďka džípy po nerovném terénu, lesními stezkami a kopci. Výlet také pro hotely na Slunečném pobřeží. Cena cca 36-43 EUR/os.  


Příroda

ZÁTIŠÍ V PŘÍRODNÍM PARKU ZLATÉ PÍSKY
Ideální úkryt pro osoby, které hledají odpočinek od lenošení na pláži. Přírodní park Zlaté písky se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska. Po několika minutové procházce od Grand hotelu Hermitage budeme obklopeni hustou, svěží zelení a hluk velkého letoviska přicházejícího odkudkoli zmizí. V areálu parku se můžete toulat po vyznačených stezkách. Cca 90% z 13,2 km² zde tvoří stromy a keře!  


Odpočinek

ČAS NA ZÁBAVU  
Resort Zlaté Písky nabízí nespočet prvotřídních klubů, hospod a diskoték. Místa s tak „horkými“ názvy jako: Roxy Disco, Arrogance Disco nebo Papaya zajistí skvělou atmosféru, lahodné nápoje a třešničkou na dortu je vynikající hudební prostředí! Na nudu si zde nelze stěžovat!  


VŠECHNO CO SI BUDETE JEN PŘÁT  
Přímořská promenáda je srdcem Zlatých písků! Místo je plné života 24 hodin denně. Najdete zde půjčovny, obchody, bary a restaurace.  


NEBESKÉ PLÁŽE  
Turisté milují Zlaté Písky díky širokým, krásným plážím pokrytým jemným pískem. Je to ideální místo na opalování.  


ČAS NA OPALOVÁNÍ V ALBENĚ!  
Pláž v Albeně je široká a písečná, takže trávit čas opalováním je čistá radost! Děti si mohou hrát volně a bezpečně, protože sestup do moře je mírný a dlouhodobě nepřesahuje hloubku 150 cm.  


Prohlídky
 
KLÁŠTER ZE 14. STOLETÍ  
Podívejte se na klášter Aladža na vlastní oči! Neobyčejná skála vysoká cca 30 m skrývá v sobě dvě úrovně místností vytesaných do skály. Bývaly zde kdysi cely, kde spali mniši, modlitebna, dva pravoslavné kostely, kaple, krypta, kuchyně a jídelna. Spojeny chodbami a kamennými schody působí úžasným dojmem! Katakomby z 1. a 2. století vytesané ve skále se nachází cca 800 m od kláštera.  


S dětmi
 
ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ  
Zábavní park v Albeně garantuje skvělou zábavu pro děti. Nabídka atrakcí je široká - můžete si vybrat diskotéky, nafukovací trampolíny, motokárové dráhy a minivláčky. S ohledem na děti se konají také soutěže a představení loutkového divadla.  


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč