Park Hotel Golden Beach Obrázek0
Park Hotel Golden Beach Obrázek1
Park Hotel Golden Beach Obrázek2
Park Hotel Golden Beach Obrázek3
Park Hotel Golden Beach Obrázek4
Park Hotel Golden Beach Obrázek5
Park Hotel Golden Beach Obrázek6
Park Hotel Golden Beach Obrázek7
Park Hotel Golden Beach Obrázek8
Park Hotel Golden Beach Obrázek9
Park Hotel Golden Beach Obrázek10
Park Hotel Golden Beach Obrázek11
Park Hotel Golden Beach Obrázek12
Park Hotel Golden Beach Obrázek13
Park Hotel Golden Beach Obrázek14
Park Hotel Golden Beach Obrázek15
Park Hotel Golden Beach Obrázek16
Park Hotel Golden Beach Obrázek17
Park Hotel Golden Beach Obrázek18
Park Hotel Golden Beach Obrázek19
Park Hotel Golden Beach Obrázek20
Park Hotel Golden Beach Obrázek21
Park Hotel Golden Beach Obrázek22
Park Hotel Golden Beach Obrázek23
Park Hotel Golden Beach Obrázek24
Park Hotel Golden Beach Obrázek25
Park Hotel Golden Beach Obrázek26
Park Hotel Golden Beach Obrázek27
Park Hotel Golden Beach Obrázek28
Park Hotel Golden Beach Obrázek29
Park Hotel Golden Beach Obrázek30
Park Hotel Golden Beach Obrázek31
Park Hotel Golden Beach Obrázek32
Park Hotel Golden Beach Obrázek33

Park Hotel Golden Beach

Bulharsko - Zlaté Písky - Zlaté Písky
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Wellness
Tichý, za městem
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Malebně položený hotel se nachází v severní, klidné části letoviska Zlaté písky, obklopen svěží zelení letitých stromů. Z terasy restaurace se otevírá nádherné panorama Černého moře. V blízkosti hotelu se nachází nákupní centrum, zábavní centrum a autobusová zastávka, odkud se dostanete do Varny a Albeny. Na letiště ve Varně je to přibližně 35 km, vzdálenost od letiště v Burgasu je přibližně 130 km.

.
Pláž

Objekt se nachází cca 200 m od široké písečné pláže, na kterou se dostanete po schodišti. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek. Ve variantě "All Inclusive na pláži" Rolba - 2 lehátka + slunečník/pokoj.

.
K dispozici pro hosty

Moderní devítipatrový hotel vybavený 5 výtahy.

Recepce, směnárna a trezor na pokoji (za poplatek), úschovna zavazadel, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, sluneční terasa, kadeřnictví, herna videoher, miniklub, dětské hřiště, denní a večerní animační programy, obchod se suvenýry, prádelna, lékař, konferenční centrum. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Možnost zapůjčení dětské postýlky (zdarma).

.
Internet

V hotelu (i na pokojích) je k dispozici Wi-Fi internet - za poplatek (cca 5LV na den).

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu nebo servírované ke stolu, pozdní kontinentální snídaně, lehké občerstvení během dne, odpolední čaj, místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané (10:00-23:00) v určených barech, zmrzlina a ovoce v baru u bazénu v určitých časech, tematický bufet ve vybrané dny. Za poplatek: čerstvé ovocné šťávy, značková vína a dovážené lihoviny, a'la carte restaurace s grilem. Plážové All Inclusive: možnost připlatit si za plážovou variantu Rolba All Inclusive zahrnující: nealkoholické nápoje a pivo podávané na pláži (10:00-18:00) a studené občerstvení a ovoce podávané v určitých časech během dne.

Sportovní a animační program

Zdarma: hlavní bazén (cca 280 m2), krytý bazén (cca 300 m2), dětské brouzdaliště, plážový volejbal, aqua aerobik, stolní tenis, vířivka, fitness centrum, šipky, minigolf, boccia, šachy. Za poplatek: lázeňské centrum, sauna, kulečník, vodní sporty na pláži: kanoistika, potápění, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, kitesurfing, parasailing, půjčovna plachetnic, motorové vodní sporty.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Díky bohaté infrastruktuře, poloze a stravování formou All Inclusive je hotel ideální jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Umiestnenie

Hotel s malebnou polohou se nachází v severní, pokojné části letoviska Zlaté piesky, obklopený zelenými starými stromy. Z terasy reštaurácie sa naskytá nádherná panoráma Čierneho mora. V blízkosti hotelu sa nachádza nákupné centrum, zábavné centrum a autobusová zastávka, odkiaľ sa dostanete do Varny a Albeny. Na letisko vo Varne je to přibližně 35 km, vzdálenost od letiska v Burgase je přibližně 130 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Pro poplatok: hlavní bazén (cca 280 m2), krytý bazén (cca 300 m2), detské brodítko, plážový volejbal, vodný aerobik, stolný tenis, vírivka, fitnescentrum, šípky, minigolf, boccia, šachy. Za poplatok: wellness centrum, sauna, kulečník, vodní sporty na pláži: kanoistika, potápanie, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, kitesurfing, parasailing, prenájom plachetníc, motorové vodné športy.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu nebo servírované na stůl, neskoré kontinentálne raňajky, ľahké občerstvenie počas dňa, popovňají čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané (10:v určitých časech, tematický bufet ve vybrané dny. Za poplatok: čerstvé ovocné šťávy, značkové vína a dovážené liehoviny, a'la carte reštaurácia s grilom. Plážové All Inclusive: možnost priplatiť si za plážový variant Rolba All Inclusive, ktorý zahàňa: nealkoholické nápoje a pivo podávané na pláži (10:00-18:00) a studené občerstvenie a ovoce podávané v určitých časech během dne.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Moderní 9-poschoďový hotel vybavený 5 výtahy.

Recepce, šatna a trezor na izbe (za poplatok), úschovňa batožiny, reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, slnečná terasa, kaderníctvo, herňa videohier, miniclub, detské ihrisko, denné a večerné animačné programy, obchod so suvenírmi, práčovňa, lekár, konferenčné centrum. Ležadlá a slunečníky pri bazéne zdarma. Detská postieľka na prenájom (zdarma).

.
Podľa nášho názoru

Bohatá infrastruktura hotelu, jeho poloha a stravování formou All Inclusive ho předurčují pro páry i rodiny s dětmi.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace


Měna
LV - Bulharská leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.


Čas
+1 hodina oproti času v ČR.


Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.


Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.


Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.


Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od června 2017 zrušeny.
 

V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na Bulharské riviéře.


Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.


Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova, Lublina a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

NESEBAR (1 den)  
Výlet autobusem do jednoho z nejkrásnějších bulharských měst, jehož staré město je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Nesebar se nachází na malebném poloostrově spojeném s pevninou pouze úzkým průsmykem. Jedinečnost města spočívá v tom, že zde můžete obdivovat památky pocházející z nejstarších dob. Najdeme zde pozůstatky starověkých Římanů a Řeků, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých staveb a malé dřevěné domky postavené ve stylu bulharského národního obrození. Kráse města dodává řada taveren a restaurací na pobřeží. Díky tomuto spojení nádherné přírody, malebných památek a jedinečné atmosféry města navštěvují Nesebar turisté z celého světa. Cena cca 32 EUR bez oběda/cca 37 EUR s obědem. 


BUKUREŠŤ- PAŘÍŽ VÝCHODU (1 den)  
Výlet autobusem do nejlidnatějšího města na Balkánském poloostrově. Díky Vítěznému oblouku, řece, která zde teče a architektuře z 19. století bylo město označeno „Paříži východu“. Bukurešť je metropolí kontrastů, která na každém kroku překvapí a potěší. V programu: Vítězný oblouk, náměstí Vítězství, Národní divadlo, patriarchální katedrála, Univerzitní náměstí, Královský palác a staré historické centrum města. Čas na fotografování a oběd. Návrat do hotelu pozdě večer. Cena cca 62 EUR.  


VARNA- DELFINÁRIUM (1 den)  
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budete moci obdivovat vystoupení cvičených delfínů - skoky, balancování, tance a hry s publikem. Je to skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu následuje prohlídka Varny - druhého největšího města Bulharska, zvaného jako „perla Černého moře“. Cena cca 29 EUR ze Zlatých Písků/cca 42-47 EUR ze Slunečního pobřeží.  


BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)  
Výlet autobusem do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších bulharských měst. Je nazýváno „bílým městem Černého moře“ díky vápencovým skalám, na jejichž úpatí se nachází. Hlavním bodem programu bude návštěva malebného palácovo-zahradního komplexu rumunské královny Marie, který se nachází na pobřeží. Lze v něm obdivovat mimo jiné nádherné budovy, stejně jako rezervaci kaktusů a růží. Pokud se bavit, tak pouze v horkém balkánském stylu. Budete to moci zjistit během účastí na jedinečném bulharském večeru. Nebudou chybět místní speciality ani typické bulharské nápoje a vystoupení. Cena cca 48 EUR.  


JEEP SAFARI - (1/2 dne)  
Výlet garantující spoustu adrenalinu bude skvělou zábavou pro celou rodinu. Odjezd od hotelu mezi 9-10, přejezd džípy 4x4 do balkánských hor. Projížďka džípy po nerovném terénu, lesními stezkami a kopci. Výlet také pro hotely na Slunečném pobřeží. Cena cca 36-43 EUR/os.  


Příroda

ZÁTIŠÍ V PŘÍRODNÍM PARKU ZLATÉ PÍSKY
Ideální úkryt pro osoby, které hledají odpočinek od lenošení na pláži. Přírodní park Zlaté písky se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska. Po několika minutové procházce od Grand hotelu Hermitage budeme obklopeni hustou, svěží zelení a hluk velkého letoviska přicházejícího odkudkoli zmizí. V areálu parku se můžete toulat po vyznačených stezkách. Cca 90% z 13,2 km² zde tvoří stromy a keře!  


Odpočinek

ČAS NA ZÁBAVU  
Resort Zlaté Písky nabízí nespočet prvotřídních klubů, hospod a diskoték. Místa s tak „horkými“ názvy jako: Roxy Disco, Arrogance Disco nebo Papaya zajistí skvělou atmosféru, lahodné nápoje a třešničkou na dortu je vynikající hudební prostředí! Na nudu si zde nelze stěžovat!  


VŠECHNO CO SI BUDETE JEN PŘÁT  
Přímořská promenáda je srdcem Zlatých písků! Místo je plné života 24 hodin denně. Najdete zde půjčovny, obchody, bary a restaurace.  


NEBESKÉ PLÁŽE  
Turisté milují Zlaté Písky díky širokým, krásným plážím pokrytým jemným pískem. Je to ideální místo na opalování.  


ČAS NA OPALOVÁNÍ V ALBENĚ!  
Pláž v Albeně je široká a písečná, takže trávit čas opalováním je čistá radost! Děti si mohou hrát volně a bezpečně, protože sestup do moře je mírný a dlouhodobě nepřesahuje hloubku 150 cm.  


Prohlídky
 
KLÁŠTER ZE 14. STOLETÍ  
Podívejte se na klášter Aladža na vlastní oči! Neobyčejná skála vysoká cca 30 m skrývá v sobě dvě úrovně místností vytesaných do skály. Bývaly zde kdysi cely, kde spali mniši, modlitebna, dva pravoslavné kostely, kaple, krypta, kuchyně a jídelna. Spojeny chodbami a kamennými schody působí úžasným dojmem! Katakomby z 1. a 2. století vytesané ve skále se nachází cca 800 m od kláštera.  


S dětmi
 
ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ  
Zábavní park v Albeně garantuje skvělou zábavu pro děti. Nabídka atrakcí je široká - můžete si vybrat diskotéky, nafukovací trampolíny, motokárové dráhy a minivláčky. S ohledem na děti se konají také soutěže a představení loutkového divadla.  


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč