Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek0
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek1
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek2
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek3
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek4
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek5
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek6
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek7
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek8
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek9
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek10
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek11
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek12
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek13
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek14
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek15
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek16
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek17
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek18
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek19
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek20
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek21
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek22
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek23
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek24
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek25
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek26
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek27
Prestige and Aqua Park Hotel Obrázek28

Prestige and Aqua Park Hotel

Bulharsko
Pobytový
V/blízko centra
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Skluzavky
Aquapark

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v samém centru letoviska Zlaté písky, pouhých 150 metrů od hlavní promenády s živými restauracemi, bary, kluby a obchody. Hotel se nachází cca 1,5 km od pláže. 30 km od letiště Varna.

.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 350 metrů od dlouhé písečné veřejné pláže. Slunečníky a lehátka za příplatek.

K dispozici pro hosty

K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, směnárna, úschovna zavazadel, parkoviště (za příplatek, cca 15 BGN/den). V hotelu je hlavní restaurace, která nabízí jídla formou bufetu, 2 bary: u bazénu a v lobby. V hotelu je venkovní bazén s 5 skluzavkami, samostatný dětský bazén s fontánami a malými skluzavkami. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. Za příplatek mohou hosté využít také: lázeňské centrum (procedury, masáže, vířivka, sauna, kadeřnictví, fitness centrum).

Internet

V celém objektu je zdarma.

Catering

Snídaně v hlavní restauraci formou bufetu. Jednou týdně se pořádá středomořský večer - bulharský večer nebo grilování.

Sportovní a animační program

Animační a sportovní večerní pořady pro děti. Pro nejmenší děti je k dispozici hřiště a miniklub (4-11 let).

Webové stránky

www.prestigeaquahotel.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Skvělá poloha v centru Zlatých písků vám umožní využívat všechny atrakce tohoto letoviska. Doporučujeme jej proto pro páry. Vzhledem k hotelovému aquaparku a animačním zařízením jej vřele doporučujeme také rodinám s dětmi.

Umiestnenie

Štyrochhviezdičkový hotel se nachází v samém centru letoviska Zlaté piesky, jen 150 metrů od hlavní promenády s rušnými restauáciami, bary, kluby a obchody. Hotel se nachází přibližně 1,5 km od pláže. 30 km od letiska Varna.

.
Webová lokalita

www.prestigeaquahotel.com

Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:30-10:00), oběd (12:00-14:00), večeře (18:00-21:00) v hlavní restauraácii formou bufetu, občerstvenie (10:30-11:30, 15:30-17:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v lobby bare a bare pri bazéne (10:00-23:00). Raz týždenne sa organizuje stredomorský večer - bulharský večer alebo grilovanie.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

K dispozici je recepcia s nepretržitou prevádzkou, zmenáreň, úschovňa batožiny, parkovisko (za príplatok, cca 15 BGN/deň). Hotel má hlavnú reštauráciu, ktorá ponúka jedlá formou bufetu, 2 bary: pri bazéne a vo vstupnej hale. Hotel má vonkajší bazén s 5 šmykľavkami, samostatný detský bazén s fontánami a malými šmykľavkami. Ležadlá a slunečníky pri bazéne sú k dispozícii zadarmo. Za príplatok môžu hostia využívať aj: wellness centre (procedúry, masáže, jacuzzi, sauna, kaderníctvo, fitnescentrum).

Podľa nášho názoru

Skvelá poloha v centru Zlatých pieskov vám umožní vychutnat si všechny atrakce tohoto letoviska. Doporučujeme ho proto před pár lety. Vzhledem k hotelový aquapark a animačné zařízení ho vrelo odporúčame aj rodinám s deťmi.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace


Měna
LV - Bulharská leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.


Čas
+1 hodina oproti času v ČR.


Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.


Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.


Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.


Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od června 2017 zrušeny.
 

V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na Bulharské riviéře.


Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.


Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova, Lublina a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

NESEBAR (1 den)  
Výlet autobusem do jednoho z nejkrásnějších bulharských měst, jehož staré město je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Nesebar se nachází na malebném poloostrově spojeném s pevninou pouze úzkým průsmykem. Jedinečnost města spočívá v tom, že zde můžete obdivovat památky pocházející z nejstarších dob. Najdeme zde pozůstatky starověkých Římanů a Řeků, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých staveb a malé dřevěné domky postavené ve stylu bulharského národního obrození. Kráse města dodává řada taveren a restaurací na pobřeží. Díky tomuto spojení nádherné přírody, malebných památek a jedinečné atmosféry města navštěvují Nesebar turisté z celého světa. Cena cca 32 EUR bez oběda/cca 37 EUR s obědem. 


BUKUREŠŤ- PAŘÍŽ VÝCHODU (1 den)  
Výlet autobusem do nejlidnatějšího města na Balkánském poloostrově. Díky Vítěznému oblouku, řece, která zde teče a architektuře z 19. století bylo město označeno „Paříži východu“. Bukurešť je metropolí kontrastů, která na každém kroku překvapí a potěší. V programu: Vítězný oblouk, náměstí Vítězství, Národní divadlo, patriarchální katedrála, Univerzitní náměstí, Královský palác a staré historické centrum města. Čas na fotografování a oběd. Návrat do hotelu pozdě večer. Cena cca 62 EUR.  


VARNA- DELFINÁRIUM (1 den)  
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budete moci obdivovat vystoupení cvičených delfínů - skoky, balancování, tance a hry s publikem. Je to skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu následuje prohlídka Varny - druhého největšího města Bulharska, zvaného jako „perla Černého moře“. Cena cca 29 EUR ze Zlatých Písků/cca 42-47 EUR ze Slunečního pobřeží.  


BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)  
Výlet autobusem do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších bulharských měst. Je nazýváno „bílým městem Černého moře“ díky vápencovým skalám, na jejichž úpatí se nachází. Hlavním bodem programu bude návštěva malebného palácovo-zahradního komplexu rumunské královny Marie, který se nachází na pobřeží. Lze v něm obdivovat mimo jiné nádherné budovy, stejně jako rezervaci kaktusů a růží. Pokud se bavit, tak pouze v horkém balkánském stylu. Budete to moci zjistit během účastí na jedinečném bulharském večeru. Nebudou chybět místní speciality ani typické bulharské nápoje a vystoupení. Cena cca 48 EUR.  


JEEP SAFARI - (1/2 dne)  
Výlet garantující spoustu adrenalinu bude skvělou zábavou pro celou rodinu. Odjezd od hotelu mezi 9-10, přejezd džípy 4x4 do balkánských hor. Projížďka džípy po nerovném terénu, lesními stezkami a kopci. Výlet také pro hotely na Slunečném pobřeží. Cena cca 36-43 EUR/os.  


Příroda

ZÁTIŠÍ V PŘÍRODNÍM PARKU ZLATÉ PÍSKY
Ideální úkryt pro osoby, které hledají odpočinek od lenošení na pláži. Přírodní park Zlaté písky se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska. Po několika minutové procházce od Grand hotelu Hermitage budeme obklopeni hustou, svěží zelení a hluk velkého letoviska přicházejícího odkudkoli zmizí. V areálu parku se můžete toulat po vyznačených stezkách. Cca 90% z 13,2 km² zde tvoří stromy a keře!  


Odpočinek

ČAS NA ZÁBAVU  
Resort Zlaté Písky nabízí nespočet prvotřídních klubů, hospod a diskoték. Místa s tak „horkými“ názvy jako: Roxy Disco, Arrogance Disco nebo Papaya zajistí skvělou atmosféru, lahodné nápoje a třešničkou na dortu je vynikající hudební prostředí! Na nudu si zde nelze stěžovat!  


VŠECHNO CO SI BUDETE JEN PŘÁT  
Přímořská promenáda je srdcem Zlatých písků! Místo je plné života 24 hodin denně. Najdete zde půjčovny, obchody, bary a restaurace.  


NEBESKÉ PLÁŽE  
Turisté milují Zlaté Písky díky širokým, krásným plážím pokrytým jemným pískem. Je to ideální místo na opalování.  


ČAS NA OPALOVÁNÍ V ALBENĚ!  
Pláž v Albeně je široká a písečná, takže trávit čas opalováním je čistá radost! Děti si mohou hrát volně a bezpečně, protože sestup do moře je mírný a dlouhodobě nepřesahuje hloubku 150 cm.  


Prohlídky
 
KLÁŠTER ZE 14. STOLETÍ  
Podívejte se na klášter Aladža na vlastní oči! Neobyčejná skála vysoká cca 30 m skrývá v sobě dvě úrovně místností vytesaných do skály. Bývaly zde kdysi cely, kde spali mniši, modlitebna, dva pravoslavné kostely, kaple, krypta, kuchyně a jídelna. Spojeny chodbami a kamennými schody působí úžasným dojmem! Katakomby z 1. a 2. století vytesané ve skále se nachází cca 800 m od kláštera.  


S dětmi
 
ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ  
Zábavní park v Albeně garantuje skvělou zábavu pro děti. Nabídka atrakcí je široká - můžete si vybrat diskotéky, nafukovací trampolíny, motokárové dráhy a minivláčky. S ohledem na děti se konají také soutěže a představení loutkového divadla.  


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč