Sunrise Blue Magic Resort Obrázek0
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek1
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek2
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek3
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek4
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek5
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek6
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek7
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek8
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek9
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek10
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek11
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek12
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek13
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek14
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek15
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek16
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek17
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek18
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek19
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek20
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek21
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek22
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek23
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek24
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek25
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek26
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek27
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek28
Sunrise Blue Magic Resort Obrázek29

Sunrise Blue Magic Resort

Bulharsko - Obzor
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nově postavený resort Sunrise Blue Magic přivítá své první hosty v roce 2018. Jedná se o dvojče již známého hotelu Sunrise All Suites Resort, které se nachází mezi ním a krásnou písečnou pláží, která se rozprostírá přímo u hotelu. Nachází se v klidné oblasti s pohodlným přístupem do nedalekého Obzoru (cca 3 km), kde najdete řadu obchodů, barů a restaurací. Do Obzoru jezdí kyvadlová doprava za poplatek cca 1 EUR/osoba/cesta. Vzdálenost na letiště Varna - cca 65 km a na letiště Burgas - cca 75 km.

.
Pláž

Krásná, písečná a jedna z nejdelších pláží v Bulharsku (dlouhá asi 10 km a široká 30 až 90 m) se nachází asi 30 m od hotelu. Hotel má vlastní sluneční terasu umístěnou přímo na pláži. Na pláži jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, 2 restaurace včetně hlavní bufetové restaurace s předváděcím vařením a 3 bary. Dále: venkovní bazén, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky na terase a u pláže zdarma. Za poplatek: wellness centrum a půjčovna kol.

Internet

V celém objektu včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

All inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), občerstvení - ovoce, pizza (12:30-16:00), zmrzlina (16:00-17:30), večeře (18:00-21:00). 2x týdně tematické večeře. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v lobby baru (08:00-24:00) a v baru u bazénu (10:00-22:00). Během některých jídel probíhá tzv. show cooking. Jednou za pobyt je možné si vychutnat oběd v a'la carte restauraci na terase (nutná předchozí rezervace).

Sportovní a animační program

Denní a večerní animace pro dospělé a děti, včetně: vodní gymnastiky a vodního póla, šipek, lekcí zumby, volejbalového a fotbalového hřiště; posilovna. Sauna a masáže - za příplatek. Navíc: miniklub, dětské hřiště a brouzdaliště pro děti

Webové stránky

Webové stránky jsou ve výstavbě - jejich adresu zveřejníme začátkem roku 2018 na R.pl.

Všimněte si, že fotografie zobrazují vizualizaci hotelu, protože v době tisku nabídky je hotel ve výstavbě a dokončování interiéru.

Místní kategorie

****+

Podle našeho názoru

Zcela nový hotel s fantastickou polohou přímo na pláži uspokojí vkus i náročných zákazníků. Dvojče hotelu Sunrise All Suites bude sdílet zážitky se svým "mladším bratrem", což je jistě zárukou dobrých služeb a vydařené dovolené.

Umiestnenie

Novopostavený rezort Sunrise Blue Magic privíta svých prvních hostí v roce 2018. Je to dvojča už známého hotelu Sunrise All Suites Resort, který se nachází mezi ním a krásnou pěší pláží, která se rozprostírá přímo u hotelu. Nachádza sa v pokojnej oblasti s pohodlným prístupom do neďalekého Obzoru (cca 3 km), kde najdete množstvo obchodov, barov a reštaurácií. To Obzoru premáva kyvadlová doprava za poplatok cca 1 EUR/osoba/cesta. Vzdialenost na letisko Varna - cca 65 km a na letisko Burgas - cca 75 km.

.
Webová lokalita

Webová stránka je vo výstavbe - jej adres oznámime začiatkom roka 2018 na R.pl.

Upozorňujeme, že na fotografiách je zobrazená vizualizace hotelu, keďže v čase tlače ponuky je hotel vo výstavbe a dokončovaní interiéru.

Športový a animačný program

Denní a večerní animace před dospělými a dětmi včetně: vodné gymnastiky a vodného póla, šípok, hodin zumby, volejbalového a fotbalového hřiště; posilňovňa. Sauna a masáže - za poplatek. Navíc: miniklub, dětské ihrisko a dětské brodítko

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30), občerstvenie - ovocie, pizza (12:30-16:00), zmrzlina (16:00-17:30), večera (18:00-21:00). 2krát týdně tematické večery. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v lobby bare (08:00-24:00) a v bare pri bazéne (10:00-22:00). Počas niektorých jedál sa koná tzv. show cooking. Raz za pobyt je možné vychutnat si oběd v a'la carte restauraácii na terase (nutná predchádzajúca rezervácia).

.
Miestna kategória

****+

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, 2 restauraácie vrátane hlavnej bufetovej reštaurácie s predvádzacím varením a 3 bary. Dále: vnější bazén, dětské brodítko, ležadla a slunečníky na terase a při pláži zdarma. Za poplatok: wellness centrum a požičovňa bicyklov.

.
Podľa nášho názoru

Nový hotel s fantastickou polohou přímo na pláži uspokojí vkus i náročných zákazníků. Dvojča hotela Sunrise All Suites sa bude deliť o zážitky so svojím "mladším bratom", čo je určite zárukou dobrých služieb a vydarenej dovolenky.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři, fakultativní výlety atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - základní informace


Měna
LV - Bulharská leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.


Čas
+1 hodina oproti času v ČR.


Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.


Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.


Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.


Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od června 2017 zrušeny.
 

V regionu

Albena
Letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se na velké ploše obklopené lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko - všechny atrakce jsou tedy dostupné, bez ohledu na hotel, ve kterém jste ubytování. Krásná široká pláž s jemným bílým pískem nabízí všem klientům lehátka a slunečníky (zdarma). Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním Modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás doveze na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nachází v zahradách obklopených stromy, nebo přímo u pláže. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na Bulharské riviéře.


Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovní objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny milovníky tanečního šílenství a prázdninové zábavy.


Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6-kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četnými zařízeními pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří neumí plavat.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Lodži, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně, Krakova, Lublina a Bydhoště. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

NESEBAR (1 den)  
Výlet autobusem do jednoho z nejkrásnějších bulharských měst, jehož staré město je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Nesebar se nachází na malebném poloostrově spojeném s pevninou pouze úzkým průsmykem. Jedinečnost města spočívá v tom, že zde můžete obdivovat památky pocházející z nejstarších dob. Najdeme zde pozůstatky starověkých Římanů a Řeků, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých staveb a malé dřevěné domky postavené ve stylu bulharského národního obrození. Kráse města dodává řada taveren a restaurací na pobřeží. Díky tomuto spojení nádherné přírody, malebných památek a jedinečné atmosféry města navštěvují Nesebar turisté z celého světa. Cena cca 32 EUR bez oběda/cca 37 EUR s obědem. 


BUKUREŠŤ- PAŘÍŽ VÝCHODU (1 den)  
Výlet autobusem do nejlidnatějšího města na Balkánském poloostrově. Díky Vítěznému oblouku, řece, která zde teče a architektuře z 19. století bylo město označeno „Paříži východu“. Bukurešť je metropolí kontrastů, která na každém kroku překvapí a potěší. V programu: Vítězný oblouk, náměstí Vítězství, Národní divadlo, patriarchální katedrála, Univerzitní náměstí, Královský palác a staré historické centrum města. Čas na fotografování a oběd. Návrat do hotelu pozdě večer. Cena cca 62 EUR.  


VARNA- DELFINÁRIUM (1 den)  
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budete moci obdivovat vystoupení cvičených delfínů - skoky, balancování, tance a hry s publikem. Je to skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu následuje prohlídka Varny - druhého největšího města Bulharska, zvaného jako „perla Černého moře“. Cena cca 29 EUR ze Zlatých Písků/cca 42-47 EUR ze Slunečního pobřeží.  


BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)  
Výlet autobusem do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších bulharských měst. Je nazýváno „bílým městem Černého moře“ díky vápencovým skalám, na jejichž úpatí se nachází. Hlavním bodem programu bude návštěva malebného palácovo-zahradního komplexu rumunské královny Marie, který se nachází na pobřeží. Lze v něm obdivovat mimo jiné nádherné budovy, stejně jako rezervaci kaktusů a růží. Pokud se bavit, tak pouze v horkém balkánském stylu. Budete to moci zjistit během účastí na jedinečném bulharském večeru. Nebudou chybět místní speciality ani typické bulharské nápoje a vystoupení. Cena cca 48 EUR.  


JEEP SAFARI - (1/2 dne)  
Výlet garantující spoustu adrenalinu bude skvělou zábavou pro celou rodinu. Odjezd od hotelu mezi 9-10, přejezd džípy 4x4 do balkánských hor. Projížďka džípy po nerovném terénu, lesními stezkami a kopci. Výlet také pro hotely na Slunečném pobřeží. Cena cca 36-43 EUR/os.  


Příroda

ZÁTIŠÍ V PŘÍRODNÍM PARKU ZLATÉ PÍSKY
Ideální úkryt pro osoby, které hledají odpočinek od lenošení na pláži. Přírodní park Zlaté písky se nachází v bezprostřední blízkosti letoviska. Po několika minutové procházce od Grand hotelu Hermitage budeme obklopeni hustou, svěží zelení a hluk velkého letoviska přicházejícího odkudkoli zmizí. V areálu parku se můžete toulat po vyznačených stezkách. Cca 90% z 13,2 km² zde tvoří stromy a keře!  


Odpočinek

ČAS NA ZÁBAVU  
Resort Zlaté Písky nabízí nespočet prvotřídních klubů, hospod a diskoték. Místa s tak „horkými“ názvy jako: Roxy Disco, Arrogance Disco nebo Papaya zajistí skvělou atmosféru, lahodné nápoje a třešničkou na dortu je vynikající hudební prostředí! Na nudu si zde nelze stěžovat!  


VŠECHNO CO SI BUDETE JEN PŘÁT  
Přímořská promenáda je srdcem Zlatých písků! Místo je plné života 24 hodin denně. Najdete zde půjčovny, obchody, bary a restaurace.  


NEBESKÉ PLÁŽE  
Turisté milují Zlaté Písky díky širokým, krásným plážím pokrytým jemným pískem. Je to ideální místo na opalování.  


ČAS NA OPALOVÁNÍ V ALBENĚ!  
Pláž v Albeně je široká a písečná, takže trávit čas opalováním je čistá radost! Děti si mohou hrát volně a bezpečně, protože sestup do moře je mírný a dlouhodobě nepřesahuje hloubku 150 cm.  


Prohlídky
 
KLÁŠTER ZE 14. STOLETÍ  
Podívejte se na klášter Aladža na vlastní oči! Neobyčejná skála vysoká cca 30 m skrývá v sobě dvě úrovně místností vytesaných do skály. Bývaly zde kdysi cely, kde spali mniši, modlitebna, dva pravoslavné kostely, kaple, krypta, kuchyně a jídelna. Spojeny chodbami a kamennými schody působí úžasným dojmem! Katakomby z 1. a 2. století vytesané ve skále se nachází cca 800 m od kláštera.  


S dětmi
 
ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ  
Zábavní park v Albeně garantuje skvělou zábavu pro děti. Nabídka atrakcí je široká - můžete si vybrat diskotéky, nafukovací trampolíny, motokárové dráhy a minivláčky. S ohledem na děti se konají také soutěže a představení loutkového divadla.  


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč