Otrant Obrázek0
Otrant Obrázek1
Otrant Obrázek2
Otrant Obrázek3
Otrant Obrázek4
Otrant Obrázek5
Otrant Obrázek6
Otrant Obrázek7
Otrant Obrázek8
Otrant Obrázek9
Otrant Obrázek10
Otrant Obrázek11
Otrant Obrázek12
Otrant Obrázek13
Otrant Obrázek14
Otrant Obrázek15
Otrant Obrázek16
Otrant Obrázek17
Otrant Obrázek18
Otrant Obrázek19
Otrant Obrázek20
Otrant Obrázek21
Otrant Obrázek22
Otrant Obrázek23
Otrant Obrázek24
Otrant Obrázek25
Otrant Obrázek26
Otrant Obrázek27
Otrant Obrázek28
Otrant Obrázek29

Otrant

Černá Hora - Ulcinj
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Mezinárodní animace
Tichý, mimo města
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komplex se nachází u moře, asi 4,5 km od centra a starého města Ulcinj, které nabízí řadu atrakcí, jako jsou bary, restaurace, obchody, kluby a diskotéky, a také historickou pevnost - hradby starého města (dostupné taxíkem, cca 6 EUR/1 cesta nebo sezónním minibusem, cca 1,5 EUR/osoba, autobusová zastávka je vzdálená 300 m od hotelu). V blízkosti hotelu funguje v sezóně řada restaurací, obchodů, barů a stánků s místními suvenýry. Sezónně se zde objevuje také mini zábavní park. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 1,5 hodiny (spojení do Podgorice), ostatní transfery z letiště v Dubrovníku přibližně 4,5 hodiny.

.
Pláž

Objekt se nachází na samém začátku malebné, široké, písečné pláže "Velika plaža" o délce asi 14 km, která je jednou z hlavních atrakcí Ulcinje. Lehátka a slunečníky na pláži - v červenci a srpnu zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Komplex, který se skládá z hlavní budovy a vily Otrant, byl kompletně zrekonstruován v roce 2008.

Recepce je otevřená 24 hodin denně, klimatizovaná restaurace "Otrant" s terasou (dětské židličky k dispozici zdarma), parkoviště, výtahy, restaurace à la carte s mezinárodní kuchyní (za příplatek), koktejlový bar v hotelu a plážový bar (za příplatek), venkovní bazén (se sladkou vodou), krytý bazén (otevřený směrem k moři, s otevřenou sluneční terasou), sluneční terasa, brouzdaliště pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Pro děti hotel nabízí minihřiště. Hotel přijímá platební karty.

.
Internet

V lobby je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

Složení All Inclusive: snídaně (07:00-09:30), oběd (12:00-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje k dispozici v baru All Inclusive (12:00-22:30). V 17:00 se navíc budou podávat zákusky nebo ovoce, káva a čaj.

.
Sportovní a animační program

Na Velké pláži si můžete zapůjčit vodní vybavení (za příplatek). Kromě toho je k dispozici náš vlastní, dobře organizovaný Figloklub, který nabízí animace, hry a aktivity pro děti v polštině!"

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel vřele doporučujeme! Nádherná poloha v klidném prostředí na malebné široké písečné pláži, ale zároveň v blízkosti místních atrakcí. Kombinace služeb na evropské úrovni a balkánské příchuti Orientu vám z dovolené v hotelu Otrant udělá skvělou vzpomínku až do příštího léta! Doporučujeme ho všem, zejména rodinám s dětmi, a to díky klidnější poloze, rozsáhlé infrastruktuře hotelu a výhodné formuli All Incusive. Vysoký standard za velmi atraktivní cenu!

Umiestnenie

Komplex sa nachádza pri mori, približne 4,5 km od centra a starého mesta Ulcinj, ktoré ponúka množstvo atrakcií, ako sú bar, reštaurácie, obchody, kluby a diskotéky, ako aj historickú pevnosť - hradby starého mesta (dostupné taxíkom, cca 6 EUR/1 cesta alebo sezónnym minibusom, cca 1,5 EUR/osoba, autobusová zastávka je vzdálená 300 m od hotelu). V blízkosti hotelu funguje během sezóny množstvo reštaurácií, obchodov, barov a stánkov s miestnymi suvenírmi. Sezónne sa tu objevuje aj mini zábavný park. Transfer z letiska do hotelu trvá přibližně 1,5 hodiny (spoj do Podgorice), ostatní transfery z letiska v Dubrovníku přibližně 4,5 hodiny.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Na Velké pláži si můžete nechat udělat vodné vybavení (za příplatek). Kromě toho je k dispozici náš vlastní, dobře organizovaný Figloklub, který nabízí animace, hry a aktivity pro děti v polském lízyku!"

Stravovanie

Skladba All Inclusive: raňajky (07:00-09:30), oběd (12:00-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje v bare All Inclusive (12:00-22:30). Kromě toho sa budú o 17:00 podávať koláče alebo ovocie, káva a čaj.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Komplexní pozostávajúci z hlavnej budovy a vily Otrant bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2008.

Recepcia je k dispozici 24 hodín denne, klimatizovaná reštaurácia "Otrant" s terasou (detské stoličky k dispozici zdarma), parkovisko, výťahy, a la carte reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou (za príplatatok), cocktail bar in hotels and plážový bar (za príplatok), vonkajší bazén (so sladkou vodou), krytý bazén (otvorený k moru, s otvorenou slnečnou terasou), slnečná terasa, detské brodítko, slnečníky a ležadlá pri bazéne - zdarma. Pre deti je v hoteli k dispozici mini detské ihrisko. Hotel prijíma platobné karty.

.
Podľa nášho názoru

Hotel vrelo odporúčame! Nádherná poloha v pokojnom prostredí na malbnej širokej pieočnatej pláži a zároveň v blízkosti miestnych atrakcií. Kombinácia služieb na európskej úrovňi a balkánskej príchute Orientu sa postará o to, aby sa vaša dovolenka v hoteli Otrant stala skvelou spomienkou až do budúceho leta! Rádi bychom přivítali všechny, zejména rodiny s dětmi, a to díky klidné poloze, vynikající hotelové infrastruktuře a velkorysé formuli All-inclusive. Vysoký standard za velmi atraktivní cenu!

Program:

Program

Den první 
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Upozornění! Při rezervaci prosíme o doplnění údajů z občanského průkazu nebo cestovního pasu, podle toho na který doklad budete cestovat. Tyto údaje jsou nezbytné pro vytvoření seznamu cestujících do zahraničí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČERNÁ HORA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. (I když Černá Hora není oficiálně v eurozóně nebo v EU). Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. Americké dolary lze směnit v bankách v každém městě.

Spropitné
Je všeobecně přijatelné nechávat malé částky jako spropitné, a to zejména u řidičů a místních průvodců, jakožto i zaměstnancům hotelů a restaurací. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Černé Hory na základě průkazu totožnosti.

Čas
Stejný jako v Česku.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 0,6 EUR; pivo v baru cca 1,5 - 3 EUR; káva v kavárně od 0,5 - 1 EUR. Ceny v letoviscích jsou mírně vyšší v hlavní sezoně, a to i ty v centru země, než po sezoně.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Neexistuje zde veřejný telefonní systém. Místo toho jsou v internetových kavárnách k dispozici velmi levné a dobře dostupné VoIP služby. Mobilní telefony fungují v celé Černé Hoře. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční - drahé. Prosíme vás, abyste si zjistili, cenu roamingu u operátora před odjezdem. Doporučujeme si vzít telefon, který je odblokován a při příjezdu si zakoupíte místní předplacenou kartu.

Černá Hora/Ulcinjská riviéra
Ulcinjská riviéra zaujme svou orientací a rozmanitostí svých pláží. Nejznámější je Velká pláž, široká písčitá pláž rozkládající se na 13 kilometrech. Kromě ní zde najdeme také mnoho kouzelných zákoutí, jako je pláž Valdanos - kamenité místo ideální pro šnorchlování nebo skalnaté pláže v centru města. Ulcinj a jeho okolí jsou především směsicí kultur, kde je tradiční černohorský svět propojen s albánskou kulturou. S příjemným odpočinkem mohou počítat jak milovníci blaženého lenošení, tak i dobrodruzi, kteří mohou zůstat na Ulcinjské riviéře a objevovat místní kouzla a sbírat nezapomenutelné zážitky.

Černá Hora/Budvanská Riviéra
Je to sice malá oblast, ale má každému co nabídnout. Různorodá - včetně písečných pláží, malebných hor, pobřežních měst a tajemných klášterů. Nejoblíbenější písečná pláž táhnoucí se celých 13 km na hranici s Albánií, staré město v Budvě a Kotoru.

Budva
Je nejoblíbenější rekreační letovisko, žije od rána do večera a nabízí mnoho turistických atrakcí. Největším lákadlem města, je kromě pláže krásné středověké staré město, které se tyčí nad citadelou. Tady se opravdu nebudete nudit, a přivezené zážitky a fotky jsou jedinečné.

Odlety z: Varšavy, Bydhoště, Gdaňska, Katovic, Poznaně a Vratislavi. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

MONTENEGRO TOUR - cena cca 45 EUR
Neboli Černá Hora v kostce! Je to výlet, díky kterému se nejlepším způsobem lze seznámit s nejdůležitějšími místy souvisejícími s černohorskou historií a turistickými atrakcemi. Vydáme se ve směru Kotorského zálivu (Fjordy na Jadranu), navštívíme historický Kotor (město na seznamu kulturního dědictví UNESCO) a následně malebnou horskou cestou, z níž se rozprostírá panorama kotorského fjordu, přejedeme do horské vesnice Njeguši. Vesnička je především známá díky lahodné sušené šunce, kterou budeme moci během cesty ochutnat. Dalším bodem programu bude přejezd do Národního parku Lovćen a do Cetinje - bývalého černohorského hlavního města. Následně návrat na pobřeží malebnou horskou trasou. Během výletu navštívíme také Budvu, jednu z největších turistických atrakcí v zemi.

ALBÁNIE - ORIENTÁLNÍ SVĚT EVROPY - cena cca 45 EUR
Vyjedeme ráno, abychom dojeli do Škodry - hlavního města severní Albánie, kde lze v samém středu Evropy pocítit dech orientu. Návštěva tohoto města umožňuje trochu lépe pochopit bouřlivou a poněkud temnou historii této tajemné země. Vydáme se na hrad Rozafa, odkud se rozprostírá nádherný výhled na Skadarské jezero - největší jezero na Balkáně. Následně nás čeká přejezd do Krujë - hlavního města albánské tradice, kde se zastavíme u starého bazaru a u historické pevnosti, nedaleko níž se nachází Skanderbegovo muzeum, které také navštívíme. V rámci polední přestávky je také možno ochutnat tradiční albánskou kuchyni (7 EUR). Tento výlet je skvělou příležitostí prožít jinou albánskou kulturu a pozorovat realitu každodenního společenského života obyvatel této země.

KAŇONY ČERNÉ HORY - cena cca 45 EUR
Pojedeme od malebné náhorní plošiny poblíž města Nikšić a dojedeme do hlavního města hor - Žabljaky. Následně odpočinek u Černého jezera a skvělá příležitost k obdivování horské přírody. Přejezd na téměř 500 metrů dlouhý most na řece Tara, který se rozprostírá mezi břehy největšího kaňonu v Evropě. Procházka po mostě a chvíle odpočinku umožní plně prožít emoce spojené s tímto magickým místem. Z mostu se vydáme podél kaňonu řeky Tary, nejhlubšího v Evropě, ke kaňonu řeky Morače, kterým sjedeme k pobřeží. Během cesty zastavíme u kláštera Morača. Během přejezdů přes kaňony zastávky na vyhlídkových místech a přestávka na oběd (za příplatek).

AZUROVÉ MONTENEGRO - PLAVBA PO KOTORSKÉM ZÁLIVU - cena cca 35 EUR.
Plavba po jednom z nejkrásnějších zálivů v jižní části Evropy (UNESCO). Vyplujeme z přístavu v Tivatu, budeme obdivovat luxusní přístav Porto Montenegro. Během plavby podél působivých kotorských fjordů se dostaneme k pláži Žanjice, která je považována za nejmalebnější na celé Hercegovinské riviéře. Opalování a koupání v křišťálově čistém Jaderském moři, zájemci mohou navštívit Modrou jeskyni, ve které je možno plavat v paprscích slunce padajících do jeskyně a potěšit oko nejhlubším odstínem azurové modři černohorského moře (pokud nebude hezké počasí na opalování, navštívíme město Herceg Novi). Naše loď popluje také do Perastu - barokní perly Boky Kotorské. Krásné malé městečko ležící na svazích fjordu, známé svým bohatstvím, architekturou a obyvateli - vynikajícími námořníky. Zakotvíme u ostrova Panny Marie ve skalách, v místě jako z pohlednic. Zájemci mohou navštívit kostel na ostrově, hmatatelný důkaz moci malé osady. Později poplujeme ve směru přístavu v Kotoru, kde zakončíme naše mořské dobrodružství. Návrat do hotelu na večeři.

BOKA BY NIGHT - VEČERNÍ PLAVBA PO KOTORSKÉM ZÁLIVU - cena cca 35 EUR.
Večerní plavba po jednom z nejkrásnějších zálivů v jižní části Evropy (UNESCO). Brzy večer vyplujeme z přístavu v Kotoru. Poplujeme podél působivých kotorských fjordů, s krátkou přestávkou na koupání (pokud to počasí dovolí), a dostaneme se do Perastu - barokní perly Boky Kotorské, která se leskne ve světle zapadajícího slunce. Perast je krásné malé městečko ležící na svazích fjordu, známé svým bohatstvím, architekturou a obyvateli - vynikajícími námořníky. Po přestávce poplujeme ve směru přístavu v Tivat a ochutnáme večeři servírovanou na lodi (jídlo je zahrnuto v ceně). Plavbu zakončíme v Porto Montenegro, v nejluxusnější části černohorského pobřeží, kde alespoň na chvíli zažijeme večerní středomořskou atmosféru tohoto místa. Návrat do hotelu v nočních hodinách.

THETH - V ZEMI ALBÁNSKÉ VENDETY - cena cca 90 EUR.
Odjezd brzy ráno. Přejezd do Albánie, kde začne naše dobrodružství džípy. Cílem je Theth - malá, krásná osada ztracená uprostřed divokých a nepřístupných severoalbánských hor, které jsou také nazývány Prokletými horami. Čas se na tom místě zastavil - zůstaly tradice, úžasní lidé, příroda a úžasné výhledy. Trasa nejprve vede asfaltovou silnicí, ale brzy se povrch vozovky změní na štěrkovo-kamenný, který je určen pro terénní vozidla. Z Thethu půjdeme pěšky malebnou stezkou přes vesnici k vodopádu (cca 1,5 hodiny). Navštívíme symbol Thehtu - tzv. kouli - kamennou věž, kde se podle tradice ukrývali muži během trvání vendety neboli kervní msty. Tam nás přivítá zástupce rodu, kterému věž patří již několik generací. Po prohlídce oběd v ceně (salát, hovězí nebo kuřecí maso, dezert, voda). Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoliv reklamace by měly být směřovány na organizátora. Popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace prosím kontaktujte našeho zástupce v Černé Hoře. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Černé Hoře obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč