Hotel Olympia Sky Obrázek0
Hotel Olympia Sky Obrázek1
Hotel Olympia Sky Obrázek2
Hotel Olympia Sky Obrázek3
Hotel Olympia Sky Obrázek4
Hotel Olympia Sky Obrázek5
Hotel Olympia Sky Obrázek6
Hotel Olympia Sky Obrázek7
Hotel Olympia Sky Obrázek8
Hotel Olympia Sky Obrázek9

Hotel Olympia Sky

Chorvatsko - Kaštelanská riviéra - Vodice
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento luxusní hotel se nachází v olivovém háji v těsné blízkosti moře. Pyšní se ekologickými řešeními a prvotřídním zázemím pro své hosty. Je ideálním výchozím bodem pro poznávání krásných chorvatských národních parků - do parku Krka s vodopády a na Kornati, známé jako "měsíční park" plný ostrovů, je to jen 30 minut jízdy. Do centra města s obchody, restauracemi a promenádou - 300 m od hotelu. Marina asi 600 m od hotelu - odtud vyplouvají trajekty na ostrovy Prvić a Zlarin. Hotel byl postaven v roce 2017.

Cena nezahrnuje místní poplatek, který se platí na recepci (cca 2 EUR/den/osoba).

.
Pláž

50 m od hotelu, oblázkovo-kamenitá pláž s pozvolným sestupem k moři.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, 3 restaurace včetně restaurace Sky v 10. patře hotelu s panoramatickým výhledem na okolí a město, 6 konferenčních místností, luxusní bary na pláži a v hotelu, zahrada, transfer z letiště (za poplatek), bankomat, úschovna zavazadel. Na místě je k dispozici půjčovna aut. Domácí zvířata nejsou povolena. Parkování v areálu hotelu za poplatek cca 7EUR/den, v garáži cca 12EUR/den.

.
Internet

Volné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně formou bufetu. Snídaně a večeře za příplatek. Pokrmy mezinárodní a středomořské kuchyně. V ceně je láhev vody při příjezdu a jedna káva denně.

.
Sportovní a animační program

V ceně ubytování můžete využívat velký venkovní bazénový komplex včetně bazénu infiniti v 9. patře hotelu a krytého bazénu. Součástí hotelu je wellness centrum, kde si hosté mohou užít finskou saunu a parní lázeň, relaxovat ve vířivce nebo v relaxační zóně. Pro ty, kteří ocení aktivní odpočinek, byly vytvořeny sportovní haly a dobře vybavená posilovna. Lázeňská část je pro hotelové hosty zdarma. Na místě si můžete zapůjčit jízdní kola. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a miniklub s animacemi.

.
Webové stránky

www.olympiavodice.hr

Místní kategorie

****+

Podle našeho názoru

Hotel Olympia Sky je kombinací luxusu, elegance a pohodlí. Dechberoucí výhled, široká nabídka doplňkových služeb a vynikající kuchyně znamenají, že si zde každý najde to své. Skvělá volba pro lidi, kteří ocení vysokou kvalitu služeb! Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Tento luxusní hotel se nachází v olivovém háji v těsné blízkosti moře. Môže sa pochváliť ekologickými riešeniami a prvotriednym vybavením pre svojich hostí. Je ideálnou základňou na spoznávanie nádherných chorvátskych národných parkov - to Park Krka s vodopádmi a na Kornati, známeho ako "mesačný park" plný ostrovov, je to len 30 minút jazdy autom. To centrum mesta s obchodmi, restauáciami a promenádou je to 300 metrů. Prístav asi 600 m od hotelu - odtiaľ vyplávajú trajekty na ostrovy Prvić a Zlarin. Hotel bol postavený v roce 2017.

Cena nezahàňa miestnu daň, ktorá sa platí na recepcii (cca 2/deň/osoba).

.
Webová lokalita

www.olympiavodice.hr

Športový a animačný program

V ceně ubytování můžete využívat velký venkovní bazénový komplex včetně bazénu infiniti na 9. poschodí hotelu a krytého bazénu. V hoteli sa nachádza wellness centre, kde si hostia môžu vychutnať fínsku saunu a parný kúpeľ, relaxovať vo vírivke alebo v oddychovej zóne. Pre tých, ktorí oceniać aktívny oddychny, boli vytvorené športové haly a dobre vybavená posilňovňa. Wellness centrum je pre hotelových hostí bezplatné. Na místě si můžete požičať bicykle. Pre deti je k dispozici detské ihrisko a miniklub s animáciami.

.
Stravovanie

Raňajkový bufet. Raňajky a večere za příplatek. Jedlá mezinárodní a středomořská kuchyně. Zahàňa fľašu vody pri príchode a jednu kávu denne.

.
Miestna kategória

****+

K dispozícii pre hostí

Recepcia s nepretržitou prevádzkou, 3 reštaurácie vrátane reštaurácie Sky na 10. poschodí hotela s panoramatickým výhľadom na okolí a mesto, 6 konferenčných miestností, luxusné bar na pláži a v hoteli, záhrada, letiskový transfer (za poplatok), ATM, úschovňa batožiny. Prenájom áut je k dispozici na místě. Domáce zvířata nejsou povolené. Parkování v areálu hotelu za poplatok cca 7EUR/deň, v garáži cca 12EUR/deň.

.
Podľa nášho názoru

Hotel Olympia Sky je kombináciou luxusu, elegancie a pohodlia. Úchvatný výhled, široká ponuka doplňkových služeb a vynikajúca kuchyňa znamenajú, že si tu každý nájde niečo pre seba. Skvelá voľba preľudí, ktorí oceniać vysokú kvalitu služieb! Vrelo odporúčame!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1 EUR/den/os. - v závislosti na poloze hotelu) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - wypoczynek

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

CHORVATSKO - základní informace

Měna
HRK - Chorvatská kuna. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. Americké dolary a eura lze směnit v bankách v turistických městech.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
U pobytů do 90 dnů se nevztahuje na české občany vízová povinnost. Vstup do Chorvatska je založen na prokázání se platným cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Chorvatština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 45 HRK; 1 litr vody - 6 HRK; pivo v baru od 10 do 15 HRK; káva v kavárně od 5 HRK. Ceny v letoviscích během sezóny jsou mnohem vyšší než mimo hlavní sezónu a než ve středozemí.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 3,5 HRK. Poštovní schránky najdete na mnoha místech, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují v celém Chorvatsku. Místní hovory jsou levné, ale zahraniční dost drahé. Prosíme Vás, abyste si zjistili cenu roamingu u svého operátora před odjezdem na dovolenou.

Chorvatsko
Chorvatsko je známé jako země tisíce ostrovů. Nachází se podél pobřeží Jaderského moře a utváří malebnou krajinu, která nemá nikde v Evropě obdoby. Perfektní klima, křišťálově čisté moře a vynikající kuchyně přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. A krásná krajina láká k výletům i ty největší milovníky lenošení na pláži. 

Korčula
Korčula je jeden z největších dalmatských ostrovů s bujnou středomořskou vegetací. Místní architektura a památky značí spletitou historií země, což každý rok láká turisty z celé Evropy. Zde se zřejmě narodil slavný námořník Marco Polo. Největší atrakcí této oblasti je město Korčula, zvané malý Dubrovník, jehož staré město se nachází na malém oválném poloostrově. Při procházce křivolakými dlážděnými uličkami získáte dojem, že se zastavil čas a pouze četné kavárny a galerie nám připomínají, že jsme v 21. století.
  
Poloostrov Pelješac
Poloostrov Pelješac je dalším z kouzelných míst Chorvatska. Tento hornatý poloostrov patří mezi divočejší místa pobřeží Chorvatska. Jeho nejvyšší vrchol - St. Ilya je strážcem počasí na ostrově a způsobuje nečekané výkyvy počasí. To však zajišťuje skvělé podmínky pro windsurfing. Místní raritou jsou mangusty, které žijí pouze na tomto poloostrově. Byly zde dovezeny z Jižní Ameriky, aby pomohly místním obyvateleům v boji proti zmijím. Zmije byly vyhnány do vyšších poloh hor, zatímco mangusty se staly turistickou atrakcí.

Makarská riviéra
Jedna z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží. Táhne se do vzdálenosti cca 60 km, mezi městy Brela a Gradac. V srdci této oblasti je město Makarska, což je turistické, kulturní a ekonomické centrum. Makarská riviéra je známá hlavně oblázkovou, na míle daleko se táhnoucí pláží a pozvolným vstupem do křišťálově čistého moře. Nalézá se zde také mnoho divokých pláží a malebných zátok. 

Kaštelanská riviéra 
Kaštelanská riviéra je velmi oblíbený turistický region uprostřed Chorvatska. Dvě nejdůležitější města v regionu jsou Šibenik a Trogir.

Město Omiš
Omiš se nachází mezi Splitem a Makarskou. Centrum městečka Omiš je ideálním místem pro klidnou dovolenou. V dávných dobách bylo nejdůležitějším pirátským městem na pobřeží a o zdejších pirátech bylo známo, že jsou nejnebezpečnější ve Středozemním moři. Dnes je město centrem aktivní turistiky. Rafting na řece Cetině, potápění, rybaření, horolezectví, turistika a surfování jsou jen malou ukázkou možností jak trávit aktivně dovolenou v tomto letovisku.
 
Lopud
Ostrov Lopud patří k souostroví Elaphiti - 13 ostrovů ležících mezi poloostrovem Pelješac a Dubrovník. Lopud je ideálním místem k odpočinku a relaxaci v přírodě, daleko od ruchu města. Je to ostrov bez aut, s nedotčenou přírodou, písečnými plážemi a promenádami podél pobřeží. Lopud je známý pro jednu z nejkrásnějších pláží na Jadranu - Sunj, která se nachází na jižní straně ostrova a může se k ní dojít atraktivní cestou. Ostrov je spojen častými trajektovými linkami z Dubrovníku.

Odlety z: Varšavy, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Cena a realizace fakultativních výletů závisí na umístění hotelu.

SPLIT + TROGIR - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Split je město žijící pomalejším tempem, na které si můžete velmi rychle zvyknout. Náměstí, restaurace a kavárny jsou vždy naplněné až po okraj nejen turisty, ale i místní komunitou. Během výletu se seznámíte s historií a vývojem města, navštívíte palác císaře Diokleciána, jež je na seznamu UNESCO, římskou bránu vedoucí do města, katedrály a malebný přístav.
Trogir je město nacházející se ve střední Dalmácii, nedaleko Splitu, často nazvaný Malé Benátky. Trogir se nachází na malém ostrově, takže vypadá jako hrad na vodě. Pro Trogir jsou typické úzké uličky, útulné kavárny a památky, které jsou ukázkou kamenářského a stavařského řemesla. Celé město je pod ochranou UNESCO a je to v podstatě "muzeum pod širým nebem".

DUBROVNÍK - cena cca 30 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Dobře zachovalé historické centrum Dubrovníku je naprosto unikátní. Je zde náměstí obložené světlým mramorem, strmé dlážděné uličky, vysoké domy, kláštery, kostely, paláce, fontány a muzea. Staré městské hradby oddělují město od ruchu ulic. V úzkých uličkách je mnoho útulných kaváren a restaurací.

MEDJUGORJE + MOSTAR - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Medjugorje je malé město v Bosně, skryté mezi vrcholky hor. Je to místo, kde se v roce 1981 šestici dětí zjevila Panna Maria - Královna míru. V současné době je to největší svatyně Panny Marie na Balkáně. Mostar je další báječné město Bosny, jež kombinuje mnoho kultur a náboženství. Návštěva ve vás určitě zanechá nezapomenutelný dojem.

NÁRODNÍ PARK KRKA - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Krka je nejúžasnější a nejkrásnější krasová řeka v Chorvatsku. Rozprostírá se na 72 km a protéká hlubokým kaňonem až k moři. Po cestě řeka vytváří četná jezera, vodopády a peřeje. Během návštěvy parku budete mít možnost se vykoupat pod jedním z největších vodopádů a navštívít muzeum, kde poznáte život staletých chorvatských vesnic.

NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA - cena cca 65 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, sever Makarské riviéry
Národní park Plitvická jezera tvoří soustava 16 tyrkysově zelených jezer propojených až 92 vodopády a kaskádami. Jezera jsou obklopená hustými bukovými a jedlovými lesy. Národní park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

RAFTING - cena cca 40 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Užijte si adrenalinové vzrušení během několikakilometrového sjezdu na raftech na horské řece Cetině v blízkosti města Omiš. Při sjezdu budete mít možnost koupat se pod vodopády a ti statečnější mohou skákat z vysokých skal. Během několika hodinového sjezdu budete pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Po skončení raftingu si můžete zakoupit fotky se svým sjezdem řeky.

DALMÁTSKÝ VEČER - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku
Užijte si nezapomenutelný dalmátský večer v malé a velmi půvabné vesničce Blizna, která se nachází na úpatí hor. Během návštěvy této obce vás místní restaurace pohostí regionálními specialitami, hrát bude regionální hudba a naučíte se hrát balote.

ČERNÁ HORA V KOSTCE - cena cca 70 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Během celodenního výletu do sousední Černé Hory navštívíme slavnou Kotorskou zátoku. Z Kotoru pojedeme věhlasnými serpentinami na rozhlednu v nadmořské výšce 1000 m a dále budeme pokračovat do vesnice Njeguši - místo známé pro výrobu pršutu a sýrů atd. Poté se vrátíme zpět do hotelu malebnou trasou po Budvanské riviéře.

KORČULA A VÍNA POLOOSTROVA PELJEŠAC - cena cca 50 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Unikátní výlet, který snoubí seznámení s historií a kulturou ostrova Korčula s degustací nejlepších vín jižní oblasti Dalmácie. Během výletu budete mít možnost poznat nejzajímavější části ostrova Korčula, a pak posedět u sklenky dobrého vína.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také program, ceny a podmínky výletů, takže všechny případné reklamace by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny výletů v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Chorvatsku. Delegát je pouze zprostředkovatelem při přihlášení na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před sezónou a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč