Apartments Stella Plava Laguna Obrázek0
Apartments Stella Plava Laguna Obrázek1
Apartments Stella Plava Laguna Obrázek2
Apartments Stella Plava Laguna Obrázek3
Apartments Stella Plava Laguna Obrázek4

Apartments Stella Plava Laguna

Chorvatsko - Umag
Pobytový
Rodinný
Novinka
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Apartments Stella Plava Laguna
se nachází v srdci západního pobřeží Istrie. Tento resort obklopený lesy je klidným útočištěm i dobrou základnou pro objevování pobřeží, které nabízí mnoho turistických atrakcí. Staré město Umag je vzdáleno cca 1,8 km.

Pláž
Písčito-oblázková pláž Pinia oceněná Modrou vlajkou se nachází cca 350 m. 

Vybavení
Recepce, restaurace, bar, pizzerie, kavárny, plážový bar, lehátka u bazénu, obchod s potravinami, stánek, obchod se suvenýry, ošetřovna, dobíjecí stanice pro elektromobily, internetový koutek na recepci, směnárna, bankomat. Domácí zvířata jsou akceptována, ale musí být pod stálým dozorem majitele - za příplatek (13 EUR/den) - nemají povolen vstup do recepce, restaurace, bazénu a na některé pláže. Parkoviště za příplatek. 

Pokoje
Resort nabízí 80 lůžek. Každý pokoj je vybaven satelitní TV, telefonem, kuchyňkou, ložním povlečením. Každý má balkon. 

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek snídaně nebo snídaně a večeře formou bufetu, nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Jídla se podávají v nedaleké restauraci. 

Sport a zábava
Venkovní bazén s mořskou vodou a sluneční terasou, dětský bazén se sladkou vodou, vodní hřiště. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži. V okolí hotelu je mnoho pěších a cyklistických stezek. Na pláži je možné si zapůjčit vybavení pro vodní sporty (za poplatek), např. šlapadla, windsurfing, loďky, vodní lyže a skútry, půjčovnu kol. Nedaleko (za poplatek) se nachází tenisová škola a tenisové kurty, víceúčelové sportovní hřiště, minigolf. Pro nejmenší děti každodenní zábava (4-8 měsíců, duben-září), pro starší děti workshopy a kreativní hry (4-8 let, červen-září), junior klub (9-12 let) dopolední a odpolední aktivity, teens klub (13-17 let) dopolední a odpolední aktivity. Pro dospělé sportovní aktivity (zumba, aqua aerobik, fitness) a večerní animační program. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://www.plavalaguna.com/en/apartments/sol-stella

Jiné
Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci (cca 1,5 EUR/den/os.).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování na 7, 10 nebo 14 nocí, stravování dle uvedeného popisu, vzdálená (telefonická) služba polského delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu stravování u daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1,50 EUR/den/osoba - v závislosti na poloze hotelu) a osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Chorvatska.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Jiné

CHORVATSKO - základní informace

Měna
HRK - Chorvatská kuna. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. Americké dolary a eura lze směnit v bankách v turistických městech.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
U pobytů do 90 dnů se nevztahuje na české občany vízová povinnost. Vstup do Chorvatska je založen na prokázání se platným cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Chorvatština

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 45 HRK; 1 litr vody - 6 HRK; pivo v baru od 10 do 15 HRK; káva v kavárně od 5 HRK. Ceny v letoviscích během sezóny jsou mnohem vyšší než mimo hlavní sezónu a než ve středozemí.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 3,5 HRK. Poštovní schránky najdete na mnoha místech, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují v celém Chorvatsku. Místní hovory jsou levné, ale zahraniční dost drahé. Prosíme Vás, abyste si zjistili cenu roamingu u svého operátora před odjezdem na dovolenou.

Chorvatsko
Chorvatsko je známé jako země tisíce ostrovů. Nachází se podél pobřeží Jaderského moře a utváří malebnou krajinu, která nemá nikde v Evropě obdoby. Perfektní klima, křišťálově čisté moře a vynikající kuchyně přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. A krásná krajina láká k výletům i ty největší milovníky lenošení na pláži. 

Korčula
Korčula je jeden z největších dalmatských ostrovů s bujnou středomořskou vegetací. Místní architektura a památky značí spletitou historií země, což každý rok láká turisty z celé Evropy. Zde se zřejmě narodil slavný námořník Marco Polo. Největší atrakcí této oblasti je město Korčula, zvané malý Dubrovník, jehož staré město se nachází na malém oválném poloostrově. Při procházce křivolakými dlážděnými uličkami získáte dojem, že se zastavil čas a pouze četné kavárny a galerie nám připomínají, že jsme v 21. století.
  
Poloostrov Pelješac
Poloostrov Pelješac je dalším z kouzelných míst Chorvatska. Tento hornatý poloostrov patří mezi divočejší místa pobřeží Chorvatska. Jeho nejvyšší vrchol - St. Ilya je strážcem počasí na ostrově a způsobuje nečekané výkyvy počasí. To však zajišťuje skvělé podmínky pro windsurfing. Místní raritou jsou mangusty, které žijí pouze na tomto poloostrově. Byly zde dovezeny z Jižní Ameriky, aby pomohly místním obyvateleům v boji proti zmijím. Zmije byly vyhnány do vyšších poloh hor, zatímco mangusty se staly turistickou atrakcí.

Makarská riviéra
Jedna z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží. Táhne se do vzdálenosti cca 60 km, mezi městy Brela a Gradac. V srdci této oblasti je město Makarska, což je turistické, kulturní a ekonomické centrum. Makarská riviéra je známá hlavně oblázkovou, na míle daleko se táhnoucí pláží a pozvolným vstupem do křišťálově čistého moře. Nalézá se zde také mnoho divokých pláží a malebných zátok. 

Kaštelanská riviéra 
Kaštelanská riviéra je velmi oblíbený turistický region uprostřed Chorvatska. Dvě nejdůležitější města v regionu jsou Šibenik a Trogir.

Město Omiš
Omiš se nachází mezi Splitem a Makarskou. Centrum městečka Omiš je ideálním místem pro klidnou dovolenou. V dávných dobách bylo nejdůležitějším pirátským městem na pobřeží a o zdejších pirátech bylo známo, že jsou nejnebezpečnější ve Středozemním moři. Dnes je město centrem aktivní turistiky. Rafting na řece Cetině, potápění, rybaření, horolezectví, turistika a surfování jsou jen malou ukázkou možností jak trávit aktivně dovolenou v tomto letovisku.
 
Lopud
Ostrov Lopud patří k souostroví Elaphiti - 13 ostrovů ležících mezi poloostrovem Pelješac a Dubrovník. Lopud je ideálním místem k odpočinku a relaxaci v přírodě, daleko od ruchu města. Je to ostrov bez aut, s nedotčenou přírodou, písečnými plážemi a promenádami podél pobřeží. Lopud je známý pro jednu z nejkrásnějších pláží na Jadranu - Sunj, která se nachází na jižní straně ostrova a může se k ní dojít atraktivní cestou. Ostrov je spojen častými trajektovými linkami z Dubrovníku.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku trvá od 15.6. do 15.9.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč