Bluesun Maestral Obrázek0
Bluesun Maestral Obrázek1
Bluesun Maestral Obrázek2
Bluesun Maestral Obrázek3
Bluesun Maestral Obrázek4
Bluesun Maestral Obrázek5
Bluesun Maestral Obrázek6
Bluesun Maestral Obrázek7
Bluesun Maestral Obrázek8
Bluesun Maestral Obrázek9
Bluesun Maestral Obrázek10
Bluesun Maestral Obrázek11
Bluesun Maestral Obrázek12

Bluesun Maestral

Chorvatsko - Makarská riviéra
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Maestral Brela je komorní hotel v Dalmácii, obklopený krásnými borovicovými lesy. Hotel byl otevřen v roce 1965 a byl nejluxusnějším hotelem na Jadranu. Dnes se může pochlubit bohatou historií a výjimečně zachovalou architekturou, a proto byl uznán za kulturní hodnotu Chorvatské republiky. Do centra obce je to přibližně 500 m. Transfer z letiště trvá přibližně 1,5 hodiny.

.
Pláž

Hotel se nachází 50 metrů od oblázkové pláže obklopené borovým lesem. Přístup na pláž po schodech.

K dispozici pro hosty

Recepce, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (za příplatek, u moře), 3 bary, bazén, sluneční terasa u bazénu.

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi

Catering

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře.

Sportovní a animační program

Plážový volejbal, ping-pong, minigolf, tenisové kurty. Některé aktivity za příplatek se mohou nacházet mimo areál hotelu.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Hotel Maestral si turisté oblíbili již před mnoha lety. Má krásnou polohu ve stínu borovic ve velmi malebné části Makarské riviéry.

Doporučujeme milovníkům koupání a vodních sportů, protože pláž u hotelu je jedna z nejhezčích v Chorvatsku.


.
Umiestnenie

Hotel Maestral Brela je komorný hotel nachádzajúci se v Dalmácii, obklopený krásnymi borovicovými lesy. Hotel byl otevřený v roce 1965 a byl nejluxusnějším hotelem na Jadranu. Dnes sa môže pochváliť bohatou históriou a výnimočne zachovalou architektúrou, vďaka čomu bol uznaný za kultúrny majetok Chorvátskej republiky. To centrum obce je to přibližně 500 m. Transfer z letiska trvá přibližně 1,5 hodiny.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Plážový volejbal, ping-pong, minigolf, tenisové kurty. Některé aktivity za příplatok sa môžu nachádzať mimo areálu hotela.

Stravovanie

Raňajkový bufet. K dispozici je doplňková večeře.

Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte (za poplatok, nachádza sa pri mori), 3 bary, bazén, slnečná terasa pri bazéne.

Podľa nášho názoru

Hotel Maestral si turisté cení už mnoho let. Má krásnu polohu v tieni borovíc, vo veľmi malbnej časti Makarskej riviéry.

Odporúčame ho milovníkom kúpania a vodných športov, pretože pláž pri hoteli je jeden z najkrajších v Chorvátsku.


.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1 EUR/den/os. - v závislosti na poloze hotelu) a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

CHORVATSKO - základní informace

Měna
HRK - Chorvatská kuna. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. Americké dolary a eura lze směnit v bankách v turistických městech.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
U pobytů do 90 dnů se nevztahuje na české občany vízová povinnost. Vstup do Chorvatska je založen na prokázání se platným cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Chorvatština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 45 HRK; 1 litr vody - 6 HRK; pivo v baru od 10 do 15 HRK; káva v kavárně od 5 HRK. Ceny v letoviscích během sezóny jsou mnohem vyšší než mimo hlavní sezónu a než ve středozemí.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 3,5 HRK. Poštovní schránky najdete na mnoha místech, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují v celém Chorvatsku. Místní hovory jsou levné, ale zahraniční dost drahé. Prosíme Vás, abyste si zjistili cenu roamingu u svého operátora před odjezdem na dovolenou.

Chorvatsko
Chorvatsko je známé jako země tisíce ostrovů. Nachází se podél pobřeží Jaderského moře a utváří malebnou krajinu, která nemá nikde v Evropě obdoby. Perfektní klima, křišťálově čisté moře a vynikající kuchyně přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. A krásná krajina láká k výletům i ty největší milovníky lenošení na pláži. 

Korčula
Korčula je jeden z největších dalmatských ostrovů s bujnou středomořskou vegetací. Místní architektura a památky značí spletitou historií země, což každý rok láká turisty z celé Evropy. Zde se zřejmě narodil slavný námořník Marco Polo. Největší atrakcí této oblasti je město Korčula, zvané malý Dubrovník, jehož staré město se nachází na malém oválném poloostrově. Při procházce křivolakými dlážděnými uličkami získáte dojem, že se zastavil čas a pouze četné kavárny a galerie nám připomínají, že jsme v 21. století.
  
Poloostrov Pelješac
Poloostrov Pelješac je dalším z kouzelných míst Chorvatska. Tento hornatý poloostrov patří mezi divočejší místa pobřeží Chorvatska. Jeho nejvyšší vrchol - St. Ilya je strážcem počasí na ostrově a způsobuje nečekané výkyvy počasí. To však zajišťuje skvělé podmínky pro windsurfing. Místní raritou jsou mangusty, které žijí pouze na tomto poloostrově. Byly zde dovezeny z Jižní Ameriky, aby pomohly místním obyvateleům v boji proti zmijím. Zmije byly vyhnány do vyšších poloh hor, zatímco mangusty se staly turistickou atrakcí.

Makarská riviéra
Jedna z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží. Táhne se do vzdálenosti cca 60 km, mezi městy Brela a Gradac. V srdci této oblasti je město Makarska, což je turistické, kulturní a ekonomické centrum. Makarská riviéra je známá hlavně oblázkovou, na míle daleko se táhnoucí pláží a pozvolným vstupem do křišťálově čistého moře. Nalézá se zde také mnoho divokých pláží a malebných zátok. 

Kaštelanská riviéra 
Kaštelanská riviéra je velmi oblíbený turistický region uprostřed Chorvatska. Dvě nejdůležitější města v regionu jsou Šibenik a Trogir.

Město Omiš
Omiš se nachází mezi Splitem a Makarskou. Centrum městečka Omiš je ideálním místem pro klidnou dovolenou. V dávných dobách bylo nejdůležitějším pirátským městem na pobřeží a o zdejších pirátech bylo známo, že jsou nejnebezpečnější ve Středozemním moři. Dnes je město centrem aktivní turistiky. Rafting na řece Cetině, potápění, rybaření, horolezectví, turistika a surfování jsou jen malou ukázkou možností jak trávit aktivně dovolenou v tomto letovisku.
 
Lopud
Ostrov Lopud patří k souostroví Elaphiti - 13 ostrovů ležících mezi poloostrovem Pelješac a Dubrovník. Lopud je ideálním místem k odpočinku a relaxaci v přírodě, daleko od ruchu města. Je to ostrov bez aut, s nedotčenou přírodou, písečnými plážemi a promenádami podél pobřeží. Lopud je známý pro jednu z nejkrásnějších pláží na Jadranu - Sunj, která se nachází na jižní straně ostrova a může se k ní dojít atraktivní cestou. Ostrov je spojen častými trajektovými linkami z Dubrovníku.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč