Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Beli Kamik Obrázek0
Beli Kamik Obrázek1
Beli Kamik Obrázek2
Beli Kamik Obrázek3
Beli Kamik Obrázek4
Beli Kamik Obrázek5
Beli Kamik Obrázek6
Beli Kamik Obrázek7
Beli Kamik Obrázek8
Beli Kamik Obrázek9
Beli Kamik Obrázek10
Beli Kamik Obrázek11

Beli Kamik

Chorvatsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Aminess Megal (ex Beli Kamik) se nachází v Njivicích, na území rekreačního komplexu Resort Nijvice, v severozápadní části ostrova Krk. Toto malebné letovisko je obklopeno lesy a křišťálově čistým mořem. Četné malé zátoky umožňují najít odlehlou pláž a milovníci vodních sportů najdou spoustu příležitostí na pláži Jadran. Doporučujeme procházku po půvabné pobřežní promenádě Plava Tarasa, kde si můžete vychutnat speciality místní kuchyně a místní vína. Za návštěvu stojí zřícenina pevnosti Gradem a jeskyně Biserujka. Centrum města je vzdáleno přibližně 500 m. Cena nezahrnuje místní daň, která se platí na recepci.

.
Pláž

Přibližně 200 m od hotelu se nachází oblázkovo-písečná pláž. Lehátka a slunečníky za příplatek.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, výtahy, trezor (za poplatek), TV koutek, lobby, fitness centrum, salon krásy, placené parkoviště cca 2 EUR/den, restaurace s chorvatskou a mezinárodní kuchyní, kavárna, bar, terasa, dětské hřiště, herna, bankomat, úschovna zavazadel.

.
Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bufetu, možnost připlatit si za večeři: nealkoholické nápoje, místní víno a pivo.


.
Sportovní a animační program

Vodní sporty na pláži (za příplatek). V okolí jsou také další atrakce za poplatek: tenisové kurty, lázně , aquapark, půjčovna kol.

.
Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Moderní, dobře vybavený hotel určený především pro rodiny. Velmi zelená oblast, blízko pláže a nedaleko mnoha atrakcí, které nabízí centrum letoviska.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7, 10 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, vzdálenou (telefonickou) službu polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu stravování u daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1,5 EUR/den/osoba - v závislosti na poloze hotelu) a jiné osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - Krk, Riwiera Crikvenica - wczasy z dojazdem własnym

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

CHORVATSKO - základní informace

Měna
HRK - Chorvatská kuna. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit dolary a euro.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
U pobytů do 90 dnů se nevztahuje na české občany vízová povinnost. Vstup do Chorvatska je založen na prokázání se platným cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Chorvatština.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku obvykle trvá od 15.června do konce září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč