Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Hotel Malin Obrázek0
Hotel Malin Obrázek1
Hotel Malin Obrázek2
Hotel Malin Obrázek3
Hotel Malin Obrázek4
Hotel Malin Obrázek5
Hotel Malin Obrázek6
Hotel Malin Obrázek7
Hotel Malin Obrázek8
Hotel Malin Obrázek9
Hotel Malin Obrázek10
Hotel Malin Obrázek11
Hotel Malin Obrázek12
Hotel Malin Obrázek13

Hotel Malin

Chorvatsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Malin se nachází ve městě Malinska v severozápadní části ostrova Krk. Město, které bylo původně známé svým přístavem, je dnes oblíbeným turistickým letoviskem. Ve městě se nachází mnoho pláží ukrytých v krásných malebných zátokách. Nacházejí se zde cenné historické památky, včetně věže kostela svatého Apolináře (patrona města) a zřícenin kostela a benediktinského kláštera z 11. a 12. století. V létě se ve městě pořádají četné slavnosti a oslavy, například svátek svatého Apolináře (slaví se 23. července), Malinská noc (na konci července), Malinské kulturní léto (15.6.-15.9.) a také Kvarnerská regata v září. Pro zákazníky, kteří si rádi užívají nočního života, je Malinska ideálním místem. Najdete zde taverny, bary a kluby, z nichž nejvíce doporučujeme Boa nebo Beach Bar Siesta. Centrum města je od hotelu vzdáleno asi 500 m a letiště asi 15 km. Transfer z letiště trvá přibližně 20 minut.

Pláž

Přibližně 100 m od hotelu se nachází oblázková pláž s prvky betonových podest. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

.
K dispozici pro hosty

Registrace, výtah, restaurace, zahrada a sluneční terasa, parkoviště, garáž (za poplatek), bankomat, kadeřnictví, obchod se suvenýry.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně a večeře formou rozšířeného bufetu.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá sportovní animace, zábavné programy (několikrát týdně), večery s živou hudbou a taneční večery. Dále: miniklub pro děti ve věku 4-14 let, herna, wellness centrum (solárium, vířivka, masáže, posilovna, aqua fitness) za příplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Jedinečný hotel se nachází uprostřed zeleně ve známém letovisku Malinska. Vřele doporučujeme náročným klientům, zejména párům, které chtějí pobývat na romantickém místě . Rozsáhlá infrastruktura letoviska Malinska zaručuje, že se zde klienti nikdy nebudou nudit.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7, 10 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, vzdálenou (telefonickou) službu polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu stravování u daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1,5 EUR/den/osoba - v závislosti na poloze hotelu) a jiné osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - Krk, Riwiera Crikvenica - wczasy z dojazdem własnym

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

CHORVATSKO - základní informace

Měna
HRK - Chorvatská kuna. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit dolary a euro.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
U pobytů do 90 dnů se nevztahuje na české občany vízová povinnost. Vstup do Chorvatska je založen na prokázání se platným cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Chorvatština.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku obvykle trvá od 15.června do konce září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč