Medena Obrázek0
Medena Obrázek1
Medena Obrázek2
Medena Obrázek3
Medena Obrázek4
Medena Obrázek5
Medena Obrázek6
Medena Obrázek7
Medena Obrázek8
Medena Obrázek9
Medena Obrázek10
Medena Obrázek11
Medena Obrázek12
Medena Obrázek13
Medena Obrázek14
Medena Obrázek15
Medena Obrázek16
Medena Obrázek17
Medena Obrázek18
Medena Obrázek19
Medena Obrázek20
Medena Obrázek21
Medena Obrázek22
Medena Obrázek23
Medena Obrázek24
Medena Obrázek25

Medena

Chorvatsko
Pobytový
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velký hotelový a rekreační komplex se nachází v malebné rybářské vesnici Seget, asi 4 km od Trogiru. Hotel se nachází uprostřed spousty zeleně, přímo u moře, na pobřežní promenádě. Vzdálenost k nejbližšímu obchodu je 70 m, k nejbližší restauraci, konobě 50 m, k diskotéce asi 50 m. Transfer z letiště v Zadaru trvá asi 1 hodinu.

.

Pláž

Pláž je vzdálená přibližně 150 m od hotelu. Prochází borovým lesem. Lehátka a slunečníky za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, velká lobby, koktejl bar, hlavní restaurace s balkánskou a mezinárodní kuchyní, pizzerie, obchod se suvenýry, kadeřnictví, půjčovna lodí, kol a vodních skútrů.

Internet

V lobby je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze: snídaně a večeře formou bufetu, nebo plná penze či all inclusive.

.

Sportovní a animační program

Vynikající místo pro aktivní odpočinek, vodní sporty: plachtění a potápění. Kromě toho v areálu tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, wellness salon, sauna, multifunkční hřiště.

Webové stránky
www.hotelmedena.com
Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Největší výhodou hotelu je jeho poloha u moře a v blízkosti nejzajímavějších míst, která stojí za návštěvu. Doporučujeme zejména: nedaleký atmosférický Trogir a také o něco vzdálenější výlety: do Splitu, Omiše, Dubrovníku, národního parku Krka, na ostrov Hvar.

Hotel se nachází u moře, v blízkosti nejzajímavějších míst, která stojí za návštěvu.

Umiestnenie

Velký hotelový a rekreační komplex s malou polohou v rybárskej dedinke Seget, asi 4 km od Trogiru. Hotel sa nachádza uprostred množstva zelene, priamo pri mori, na pobrežnej promenáde. Vzdialenosť do najbližšieho obchodu je 70 m, do najbližšej reštaurácie, konoby 50 m, na diskotéku asi 50 m. Transfer z letiska v Zadare trvá přibližně 1 hodinu.

.
Športový a animačný program

Vynikajúce místo pre aktívny oddych, vodné športy: plachtenie a potápanie. Kromě toho v komplexe tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, wellness salón, sauna, multifunkční ihriská.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu.

.
Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, velká vstupní hala, koktail bar, hlavní restaurace s balkánskou a mezinárodní kuchyní, pizzerie, obchod se suvenýry, kaderníctvo, požičovňa lodí, bicyklov a vodných skútrov.

Podľa nášho názoru

Najväčššou výhodou hotela jeho poloha pri mori a v blízkosti najzaujímavejších miestom, ktoré sa oplatí navštíviť. Odporúčame najmä: neďaleký atmosférický Trogir, ako aj trochu vzdialenejšie výlety: do Splitu, Omiše, Dubrovníku, národného parku Krka, na ostrov Hvar.

Hotel sa nachádza pri mori, v blízkosti najzaujímavejších miest, ktoré stojí za to navštíviť.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1 EUR/den/os. - v závislosti na poloze hotelu) a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Cena a realizace fakultativních výletů závisí na umístění hotelu.

SPLIT + TROGIR - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Split je město žijící pomalejším tempem, na které si můžete velmi rychle zvyknout. Náměstí, restaurace a kavárny jsou vždy naplněné až po okraj nejen turisty, ale i místní komunitou. Během výletu se seznámíte s historií a vývojem města, navštívíte palác císaře Diokleciána, jež je na seznamu UNESCO, římskou bránu vedoucí do města, katedrály a malebný přístav.
Trogir je město nacházející se ve střední Dalmácii, nedaleko Splitu, často nazvaný Malé Benátky. Trogir se nachází na malém ostrově, takže vypadá jako hrad na vodě. Pro Trogir jsou typické úzké uličky, útulné kavárny a památky, které jsou ukázkou kamenářského a stavařského řemesla. Celé město je pod ochranou UNESCO a je to v podstatě „muzeum pod širým nebem”.

DUBROVNÍK - cena cca 30 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Dobře zachovalé historické centrum Dubrovníku je naprosto unikátní. Je zde náměstí obložené světlým mramorem, strmé dlážděné uličky, vysoké domy, kláštery, kostely, paláce, fontány a muzea. Staré městské hradby oddělují město od ruchu ulic. V úzkých uličkách je mnoho útulných kaváren a restaurací.

MEDJUGORJE + MOSTAR - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Medjugorje je malé město v Bosně, skryté mezi vrcholky hor. Je to místo, kde se v roce 1981 šestici dětí zjevila Panna Maria - Královna míru. V současné době je to největší svatyně Panny Marie na Balkáně. Mostar je další báječné město Bosny, jež kombinuje mnoho kultur a náboženství. Návštěva ve Vás určitě zanechá nezapomenutelný dojem.

NÁRODNÍ PARK KRKA - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Krka je nejúžasnější a nejkrásnější krasová řeka v Chorvatsku. Rozprostírá se na 72 km a protéká hlubokým kaňonem až k moři. Po cestě řeka vytváří četná jezera, vodopády a peřeje. Během návštěvy parku budete mít možnost se vykoupat pod jedním z největších vodopádů a navštívít muzeum, kde poznáte život staletých chorvatských vesnic.

NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA - cena cca 65 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, sever Makarské riviéry
Národní park Plitvická jezera tvoří soustava 16 tyrkysově zelených jezer propojených až 92 vodopády a kaskádami. Jezera jsou obklopená hustými bukovými a jedlovými lesy. Národní park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

RAFTING - cena cca 40 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Užijte si adrenalinové vzrušení během několikakilometrového sjezdu na raftech na horské řece Cetině v blízkosti města Omiš. Při sjezdu budete mít možnost koupat se pod vodopády a ti statečnější mohou skákat z vysokých skal. Během několika hodinového sjezdu budete pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Po skončení raftingu si můžete zakoupit fotky se svým sjezdem řeky.

DALMÁTSKÝ VEČER - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku
Užijte si nezapomenutelný dalmátský večer v malé a velmi půvabné vesničce Blizna, která se nachází na úpatí hor. Během návštěvy této obce vás místní restaurace pohostí regionálními specialitami, hrát bude regionální hudba a naučíte se hrát balote.

ČERNÁ HORA V KOSTCE - cena cca 70 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Během celodenního výletu do sousední Černé Hory navštívíme slavnou Kotorskou zátoku. Z Kotoru pojedeme věhlasnými serpentinami na rozhlednu v nadmořské výšce 1000 m a dále budeme pokračovat do vesnice Njeguši - místo známé pro výrobu pršutu a sýrů atd. Poté se vrátíme zpět do hotelu malebnou trasou po Budvanské riviéře.

KORČULA A VÍNA POLOOSTROVA PELJEŠAC - cena cca 50 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Unikátní výlet, který snoubí seznámení s historií a kulturou ostrova Korčula s degustací nejlepších vín jižní oblasti Dalmácie. Během výletu budete mít možnost poznat nejzajímavější části ostrova Korčula, a pak posedět u sklenky dobrého vína.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také program, ceny a podmínky výletů, takže všechny případné reklamace by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny výletů v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Chorvatsku. Delegát je pouze zprostředkovatelem při přihlášení na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před sezónou a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč